Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebayen van minden, csak neha ott is varni kell hogy valaki felrakja az epp szukseges darabot
Guen szerintem kéredzkedj be Zsuék -hoz .Nagyon bírnám a mocskos képed
Helló.A chris ötlete volt én pedig elkezdtem szervezni.
és meg is kapod :D

Ja most jut eszembe, hogy sincs eladó fejidomtartó konzolom :)
A Találkozóról Velencén kinél lehet érdeklődni?
Akkor ne rontsd... Szeretném megkapni a söreimet!
Szia!

Nem akarom egy fórumtárs üzletét se rontani, de van egy kis munkával javítható fejidom tartó konzolom eladó. Ha érdekel írj.
szerintem mi is ott leszünk max 4 keréken
teló, fejidom, fejidomtartó konzol, lámpa. Teló egyik szára menthető a másik nem biztos. Fejidom tartó innen a fórumról lesz egy kevésbé sérült azt könnyebb lesz helyre hozni. a többit túrni kell de nem egyszerű találni. Oldalai nem sérültek.
A lenyeg hogy te jol vagy.Neha nagyon kevesen mulik.En is elmentem tegnap kicsit turazni.Hazafele 2 orat szakado esoben az autopalyan.Alig lattam valamit. En is paraztam nehogy elottem valaki bohockodjon, mert itt osszevissza mennek index nelkul a barmok.
Motorral mi a terv? Oldala meg a telo lett total, vagy van tobb baj is?
szerencsére nem lett semmi bajom.. túl gyors akartam lenni és utólértem egy autót. Még el is fektettem előtte de az oldalán sem lassult jobban a motor mint a gumikon szóval még így is elérte a moci első kereke az autó hátsó kerekét és ez okozta az igazi kárt... de én is megúsztam meg a sisak is meg a csizma is meg a ruha is..
Ajaj.nem szep latvany.Mi tortent?Neked nem lett bajod?
na kocsog sm nem rakta ki a képeket... szóval
album
első indok
Miért is ne száguldozzunk felelőtlenül a Veres Péter úton?
Helló Mindenki.
Akkor:

Chris és T neje.
El bandi és T neje.
B.Miklos és T neje.
S.Gábor.
Frenky ée T neje.
Ha minden kerek lesz addig, akkor 2 strigulát behúzhatsz...
MannerRosa már megmondta a tutit, az enyém is megkapta a maga fetren-bergerét. Ha majd eladom, én is el fogom mondani a vevőnek. De, és ami nem mindegy, és ezt majd jól puhatold ki, én úgy raktam rendbe a gépet, hogy még vissza is ültem rá, bele is tekert több ezret a rehab után, egyedül és utassal is. Mivel öregek, de jók , nem mindegy hogy eladásra dobják össze a bukta után vagy még saját maguknak, használatra, mint én....
Nekem elvileg jónak tűnik!
Értelek. De azért csúszás és csúszás közt is van különbség gondolom. Ha az oldaldeknit cserélték akkor az húzósabb? Én igazából tojok rá, ha az idomok karcosak (azt le lehet festetni) de ha valami csavarodik, elmozdul a blokk környékén, akkor gondolom szopóbb. Nincs nagy választék és nem akarok belefutni egy olyanba amivel csak szívok, meg ne adj isten megöl ha valami szar rajta.
Kérem a kaposvári és dunaújvárosi alakulat mielőbbi szíves visszajelzését
Helló.Szerintem 2 féle motor van az egyik amelyik "eldőlt" a másik meg el fog dőlni.....Mire fogod használni?Ha nem lötyög nem zörög nem húz el nem csöpög akkor jó!Ezek már kicsit régi motorok ahhoz ,hogy patika állapot legyen.....(persze nem kizárt de.....)Keress 1 jó érték ár arányt aztán ne tökölj itt a szezon közepe......Ja jut fejembe Július 19 szombat VELENCE CAT-OS TALI!Gyros ,vattacukor és fénykép a kilátónál......s mi egy más....Jelentkezők kezeket a magasba...
Sziasztok!

Napok óta keresek egy Thundercat-et, hogy megvegyem, de az Istennek sem találok egy jó állapotút.
Viszont több olyan is van, ami állítólag 30 km/h-val csúszott, a sérült idomok megcsináltatva.
Van olyan is, ami állítólag 30-al belepukkant egy autóba. Telók, lámpa, idomok cserélve. Mennyire kell ódzkodni ezektől?

HELP ME!
Hi,

Nekem most festették, igaz csak az oldal és fejidomokat, 75k-t kértek el érte..
Nekem adtak 120e-s végső ajánlatot.
A végén baráti összefogással 25e anyagár + két tálca sörbe került.