Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De bekenem egy ilyen tömítő pasztával, aztán ha mégis le kőne rántani valahogy, majd letépem róla.. elvileg hőre bekeményedik, de nem ragaszt..
Ha a csövet bevágod a végétől 3-4 cm-re a bilincs biztos összehúzza, annyira csak nem lehet vastag egy kipufogó cső.
na igen a bilincs a tutti, de sajnos a csövek vastagsága végett nem alkalmazható.. fincsi mi? .. ezért vakarom én is a fejem.
És nem járható út az ha 3-4 helyen beflexeled hosszában a csövet a becsúszási hossz 2/3-ig és bilincsel összehúzod?
Amikor nekem volt az alufólis, sosem tudtam pont annyit rátekerni hogy a bilincs jól megszorítsa, mert a fólia becsúszott a csőbe. Ergó ha jól körbe tekered a szalaggal, de nincs rászorítva, az a két cső egymáson még mozoghat...hiába a csavar rögzítése a kipunak, az egész még mozogni fog és egy idő után a szalag is elmozdul és kezdheted elölről.
.. max 1 mm talán, annyi sem, azért lenne jó az a teflon 370 fokig. kérdés kibírja e
Mekkora az a rés?
Én ideiglenesen, amíg nem jött meg a gyűrű, alufóliával oldottam meg.
Ha a szalagos megoldásnál nagyobb a rés, tegyél fóliát és azt tekerd be szalaggal....
.. kicsi a rés, tehát gyűrű lőve. illetve elég vastag a cső, épp ezért a bilincs sem megoldás. van fsb-m, de ugye ha le kell kapni, akkor az nem jó sajna, me ragaszt.
hát még ha nagyon kicsi is a tömítendő rés akkor is csak mérsékelten lenne hatásos a teflon szalag keress valamit ami tényleg kipufogóhoz van kitalálva. paszta nem jó oda?
.. hehe igen .. nos igen, kőne lőni valamit.
na de most komolyan... két összekötőcsövet tömítenék valami cuccal, és ilyenre gondoltam: teflon

attól függetlenül kőne nekem 2 bilincs.. még mindig. ötleted nem volna?
Igen, még megvannak.
Mesélj inkább az elmaradt pálinka-party újabb dátumáról!Lassan kéne 1 Cat -os Taliról is diskurálni!
Miért ?Csak nem pálinkát akarsz főzni rajta? Ahogy te motorozol max 60 fok

Keresztkérdés:
az összekötőcső mennyire melegszik fel? hány fokra?
A kék színű oldalidomokat is te hirdeted ugye?
A műszerfal burkolat, ami végül is a fejidom belső borítása és kétoldalira is megy csatlakozó elem, fekete sima műanyag elemek.
De pontosat majd holnap ha bontok.
Meg nem pontosan értettem hogy melyik idomokra is van szükséged: az oldal idomokra vagy a fejidom belső felén lévő kisebb darabokra. Mondjuk van ez is, az is.... És még egyebek is...
Rendben, holnap a kárszakértő után hozzáfogok bontani, és akkor már biztosat tudok majd.
Előre is köszi a segítséget.
... igen, na nem a Cat kipuffot, hanem a kistestvérét ... találtam pár helyen néhány száz forintért, mondom annyiért nem állok neki hajtogatni otthon egyedi méretet, de sajnos azok nem Pesten vannak.
Kiput akarod összehúzni?
hm. :D okés, köszi, szűkítettem legalább a keresési dolgot.
Budapest. Nem biztos de hétvégére lehet hogy megyek Hajdú-Biharba,lehet hogy le is tudnám vinni, úgyhogy írd meg mielőb mire van szükséged. És nem mindenem van itthon, ha még értük is kell mennem......
kiskőrösön tudok 2 boltot is, de gondolom evvel nemigen vagy előrébb
ahol vannak csavarok, szerszámok ilyen cuccok ott biztos van
.. dede jó lenne .. csak egy bolt név kellene. :D ez a gondom, a minden mezőgazdasági bolt / autós boltba kapok.. al nem tudok elindulni
ez a fajta nem jó?: http://www.foerch.hu/documents...
rozsdamentes, baszott nagyot szorít, kb minden mezőgazdasági boltban van