Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!
Maradék alkatrészeim olcsón eladók/ELSŐ TELÓK,VILLAHÍD ELKELTEK/, akár egyben,akár darabonként,vannak új alkatrészek is/dugattyúk,kapcsoló,hátsó lámpa,láncvezető/,egyben 65.000Ft,DE MEGEGYEZÜNK...CSAK TELÓN KERESSETEK,MAILT NEM NÉZEK,POSTA ESETLEG SZÁLLÍTÁS MEGOLDHATÓ!30/259-05-47
Kis segítség hogy pontosan melyik alátétről van szó: itt a 8-as számon szerepel...
már mint Te rád írtam Facebookon. .. reggel van.
Krisz: rámírtál?
Az egyéb mappában sincs levelem. De kikerestelek és írtam

GPS tartó onzolt akarok csinálni aprópénzből, ezért kellenének a méretek, de a mocim nekem sincs kéznél, ezért kellenének a méretek (külső-belső átmérő, magasság) És még annyi hogy a villakifi besüllyesztésétől az alátét síkja magasabban van-e (kiemelkedik-e) vagy sem?
én megnézném neked, de a mocc otthon van, én meg pesten.
rádírtam facebooooookon.
Közepes nettel ekkora mennyiség 2-3 óra alatt átadható bárkinek, de ezt Krisz is tudja. A mikéntjét is. De ha kell segítek...

Fijjjjúk: fontos és sürgős lenne az alátét mérete, valaki mérje le légyszi!
A videó 400 Mg, a képek meg 1.7 Gb, Ennyi adatot nem tudom hova lehetne feltölteni. Vagy kiírom lemezre, és elküldöm postán neked.
.. töröld!
.. öreeeg, ezt télleg ideakartad?
csinálok egy oldalt ilyen fényképeknek .. hm?
Gáborka jöhetnének a tieid is !A videót először privátban.....
Helló Mindenki! Az általam készített fotók feltöltve
Mindig elől állhat és pózolhat...
El:
Száraz tömeg: 235 kg
Menetkész tömeg: 268 kg
Ezt kicsit benézted, de nem is csodálom mert giliszta testtel minden nehezebbnek tűnik!

Urak, kérnék egy kis segítséget. Mérje le nekem valaki a felső villakifli közepén lévő nagy leszorító csavar alatti alátét méreteit. Előre is köszönöm!
Te pofázol?Te is etted nyominger vére férfi vagy!
A sárga DRZ-s gyereknek már megjött az esze a többi roncs le van amortizálva
Szép banda
Ennél már csak az lehet rosszabb ha rohadt halat esznek
Helló Mindenki!Gábor köszi mindent!A kép király, ahogy a társaság is A többit mailban légysziles.A videót már türelmetlenül várom......
... na gyerekek, utolsó pici igazítás, a találka időpontját előrehoztunk még 1 órával. tehát 10 óra, MOL kút
Hűlyegyerek dolgozzad már fel nekem mindegy ti mikor találkoztok mert én kocsival megyek
Én minek gyülekezzek egy rakás rühes motorossal a kúton,aztán fölmentek arra a redvás kilátóra addigra én már pacsikálok a vizikében és szürcsizem a citigöszit
mint az köztudottá vált idén valószínűleg már nem kell motoroznom így eladóvá vált egy 170-es hátsó gumma. Bridgeston battlax s20
ha valakit érdekel talira tudom vinni bemutatni, vagy akár tovább adni. Ha nincs jelentkező akkor nem is viszem. A gumit 20k-ért vettem így ennyiért is adom tovább ha ennyiért nem kél el akkor majd felrakom jövőre, bukni nem fogok rajta.
Időpont változás most beszéltem a Kaposvári alakulattal és 10 00 ra módosult az időpont. El neked 9!
Csak várjál és legközelebb akkor mozogjon a gigád amikor én fizetek neked bármit!
.. csak nehogy meglepődjél, már ott foglak várni a kis büfében, mert az első kört TE FIZETED
! Gyülekező időpontváltozás !
12 óra helyett, 11 óra a korábban írt és térképen jelzett MOL kúton.