Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a válasz diplomatikus: középen
amúgy tényleg facán ment, bár nem vagyok arról meggyőződve hogy nem a mami telefonált neki, hogy márpedig most a motor el fog romlani
És Ő elöl ment?
egész jól ment nem volt benne hiba
az idei menet extra soft volt, a vezető sem épült még fel a motorja sem volt 100%os
egyedül nézelődés nem volt amit hiányolt, de csak azért mert túl sokan voltunk, aztán sokat kellett várni a hátuljára
Csodálkozol?A leggyengébb tróger 1 Fiat motoron! Fogadtam az asszonnyal,hogy a kereplő pusztul meg előbb vagy a tróger!(Itt jegyezném meg szerintem ő húzta le a stekkert ,mert már nem bírta a nyüves teste a strapát) Neked nem tűnt fel ,hogy megérkezett és lőn megjavult a Fiat!Vagy csak nekem tűnt fel?
pont a legfaszább részek maradtak ki neked
majd később nézz be a takacsek.hu-ra ha fent lesz minden anyag
addig is van 2 kép az xl topikban
Köszönöm te hűlyegyerek hogy kihúztál a szarból és nem hagytál ott a Románoknak hogy megegyenek vagy kibelezzenek és eladják a szerveimet
A te szavaiddal szeretnék élni:majd leisszuk haver
Hello!Köszi.
Helló Mindenki ! Üdv a klubban !
Köszi szépen.
Üdv köztünk!
Saját tapasztalatok:
- olaj Motul 5100 4t 10w40 félszinti 3 littyó
(én 4 literes kiszerelést szoktam venni, évente télen csere, 4. évben nem kell venni, mert 3 littyó marad pont) természetesen olajcserekor szűrő csere is.
- gyertya pontosan az: CR9E

Sziasztok,Üdv mindenkit.Tulaja lettem egy thundercatnek és segítséget szeretnék kérni a tapasztalataitok alapján?Olajcserét szeretnék de milyen olaj a jó bele és pontosan mennyi megy bele szűrővel együttes cserénél?Gyertya ?NGK CR9E?Első körben ennyi lenne .97-es a gép
Köszi.
ha valakit érdekel komplet hátsó kerék egetni való gumival 5000.-
Csoki.

Először is üdvözlet új tagunknak. sok sok szép pillanatot és problémamentes életet kívánok.

Aztán holnap, úgy néz ki jobb lesz az idő mint az egész héten volt, főleg Kakucs térségében (remélem télleg így lesz), ezért tesztnapot tartok a délutáni körbe, ha másnak is szabad a délután és van kedve, akkor jöjjön, csapatunk egy jót.

Ja és még valami, Miki én már egy marék tűkön ülök, mikor várhatom? Köszii
sziasztok yzf 600 bontott alkatrészei eladók
06209238057 Csaba
Helló mindenki!Üdv a klubban Fotót a masináról!Csavart a bontóból vagy a fabory-ból
Próbálkozzál bontóban, vagy egy esztergályos csinál neked.
Sziasztok! Thundercat tulajdonos lettem!
Egyből a kérdéssel bombázlak Titeket! Az idomtartó csavarokat honnan lehet olcsó pénzért beszerezni? Az oldalidomot felülről tartó csavart néztem neten, hogy 5 rugó.
Vááárom
Cris a kép lassan elkészül...
Sajna ez nekünk is kimarad, helyette buli szombaton itt:

https://www.youtube.com/watch?...

El papa itt aztán felválta jön az adrenalin és a csoki a gatyába.
sajna részemről lőve. majd jövőre.
Helló Mindenki.Valaki pénteken Kenesére?
Agyament írásodhoz csak annyit fűznék hozzá, ami a beszélgetésben elhangzott, azokra a gondolatokra ezek a tények.
Az más kérdés hogy hány kiló lesz az teljes tömeg ha felültetsz 2 Bud Spencert az összes csomagjukkal együtt...
Na okoskodhatsz tovább...de minek?

Ja, és Frenky azt mondta hogy neki megmaradt az eredeti felső villahíd... Úgyhogy van anomália
JAAAAAAAAAAAAA tényleg benéztem nem is tudtam hogy te víz olaj meg benzin nélkül mész egy motorral és neked a száraz tömeg jelenti egy motor Valós súlyát.
És akkor nincs rajta egy nyavalyás doboz+tartó meg egy bukócső ne nevettesd már ki magad hogy kiírod hogy egy Vara 240-kiló,bár kiírhatod legfeljebb mindenki röhög egy jót
De mindegy is hány kiló mert még szerencse hogy te csupa badi vagy és meg se érzed, majd szurkolok
Az utaskapaszkodókért és az index kapcsolóért mit kérsz?