Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha legközelebb tényleg észreveszlek szerintem simán keresztül is hajtok rajtad te nagyon szimpatikus kocsog
Lehet ,hogy nem véletlenül nem vettelek észre? Te másik észosztó majom mire felhúzod azt a kormoló olajkályhát, addigra már két zitrone gössert letoltam az egészségedre......
Nekem sajna nem jó a hétvégi menet, jóóóó szórakozást!
harmincas 4százhúsz 53harminchét
én jelenkeznék.... ill ketten lennénk told már ide a számod megcsörizlek aztán megbeszéljük hogy s mint
okés, az érkezést még pontosítjuk..

viszont öreeeeg... neked aztán lehet integetni meg kajabálni.
gyakorlatilag majdnem kiugrottam a dhl es kocsikád elé.. azt értem, hogy ebben a korban már nem úgy működnek a dolgok ahogy, na de a látás, az azé má meleg lehet, pláne egy ilyen vezetése közbe.

ja de várjá megvanmiértnemmláttáááá. , olyan kis cuncin kukucsáltál a kormány mögül, még az utat is alig láttad. mi van otthon hagytad a kispárnát? nnnaaa mind1.
Te rühedelem én már rég a faszomat lógatom a vaszerba mikor te a szaros recsváddal odaérsz
Helló Mindenki!Legyen 11 a gyülekező,ha a messziék is yó- nak látják......... (Ismerve El-t)......
Na srácok, mondom a tuti: hétvége / napsütés / 32° -- Tökkkéletes idő! :D

Vázolom a tervet:
- Gyülekező 12:00 / Gárdony, Mol kút térkép
- Irány a kilátó egy közös képre
- Ebéd a kedvenc hambisunknál
- Tele hassal csobbanunk a hüsítő tóba

A csapat már gyülekezik, csak tessék, csak tessék! :)
esetleg m3-m0-m7
kartalról indul a kombi mondi 2 fővel szóval akit érdekel van 3 kiadó hely embereknek csomagoknak egyaránt. m3-bp-m7 útvonalon
.( A 7-es úton )!
Gabika ne b@sz@kodjál már!Chris megmondja a tutit.Pest felől érkezvén a a Balaton felőli végén.Órás kezed felőli oldalon.(Legyen Gárdony.......
A Velence M7 melletti Mol kútra gondoltál, vagy a Gárdonyban a 7 főút mellett levőre (Szabadság út 32)?
A "messziről"jövők még nem jeleztek, de szerintem 11.00 12 00 között.
Helló Mindenki!Velence Mol kút.( A 7-es úton )
Tudnál részleteket is mondani a találkozóról?
Ha nem kell dolgoznom valószínű elmennék.
Helló mindenki.Nem kell gyorsan!Csak érjetek oda! Jól fogtok kinézni a kilátós csoport képnél
Természetesen, aki befér azt visszük, tudomásom szerint nincs szombatra tudomásom szerint más tervem szóval úgy néz ki ottan leszünk. Pálya matrica van gyorsan odaérünk ha arról van szó, mondi csomagtartójába meg elférnek a gumimatracok :)
Tudtam hogy a szociális érzéked nem hagy cserben, köszönöm, de arra gondoltam hogy az aprónép is jön, ezért spec a Guen-re gondoltam. Bár lehet nem volt egyértelműen címezve...
Az én gyerekeim még gyerekülésesek max a csomagtartóba férsz el
Ha nyomingereket is szállitanál, lehet hogy bekéreckedek, jelenleg se gép, se láb
Én is kocsival jövök mert el akarom hozni a kölkeimet,szeretném nekik megmutatni milyen motort NE vegyenek
Ha elenged az asszony.............
ha el tudok szabadulni a munkából akkor ésszerűbb ha én veszem fel Őket. Odáig úgyis el kell mennem valahogy.