Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tud valaki bal oldali lábtartót vagy legalább csak a konzolt?bontott jó.Köszi előre is.
Szerelő Taschner Motors Service
Facebook-on megvan nézz rá vannak videok minden szerintem nagyon profik.
Akkor elégedett vagy a Tasival?Reméltem hogy neked is jó véleményed lesz róluk.Profik szerintem.
Bocs H4 be.
H7?
http://motoralkatresz.eu/termekek/Osram/Night_Breaker_Unlimited_H7/
Én ezt használom a motoromba: http://motoralkatresz.eu/termekek/Osram/Night_Racer_Plus_motoros_vilagi
tas_H7/
Köszi szépen!
Az izzót még mindig nem szűkítettem le nagyon.
55 vagy 60W?
A lument érdemes néznem?
Én meg nem ajánlom őket, lévén hogy erősen függ az idejük a versenycsapat beosztásától... " hónapig vártam a Janira mire elegem lett és elmentem a Taschner Zsoltihoz. Azóta mint a Doxa óra...
Csáó,

Az izzóhoz nem igen tudok hozzászólni, az olaj teljes mértékben korrekt az előttem szóló után (Motul 5100 10W40 4l) amiből 3at használsz fel, 1 marad a következő olajcseréhez. a műhelynél pedig őket ajánlom: R2 Moto korrekt, gyors, olcsó szervíz.
Sziasztok!

Friss Thundercat tulajként lenne pár technikai kérdésem hozzátok, Öreg Rókákhoz.
1. Hogy lehetne felturbózni a világítását a cicának? Ezzel a gyári lámpa-égő kombóval olyan mintha csukott szemmel mennék...
2. Milyen olajat érdemes bele rakni? 3 liter megy bele?

És ha már itt tartunk, akkor Pest környékén, Pest megyében ajánlhatnátok olyan szerelőt, akihez bátran elvihetem!

Köszi!
Sziasztok!Segítségért fordulnék hozzátok!Egy yzf600-at szeretnek lefojtatni 35Kw-ra...az lenne a kérdésem felétek ,hogy ti nem e tudtok ebben kapcsolatban segiteni?
Ebc ügyben Guen,-nel kell beszélni.A kopó alk. árak szinte mindenhol egyformák. A többi bontó, hirdetés...
Értem akkor a tieden is eljátszanak egy kicsit,de az megvan hamar.Hol veszed a fékbetéteket?és milyen áron kapod?Még nem sürgős de lassan nekem is nézelődni kell csak tudod még nekem új ez a moci aztán most kutakodok alkatrészlelő helyek meg árak felől.
Ha valakinek van kedve egy holnapi (09.19 péntek, 8.00-8.15) motorozáshoz, csatlakozhat. Menetrend: Bp---M0---M31---3---21---Pásztónál jobbos---Mátra---24---Eger---Bükk---Lillafüred---3---35---Polgár---
33---Hortobágy---Debrecen
Nekem a telóm szivárog egy kicsit... És hamár ott vagyok, a szelephézag és a vezmű láncot megnézetném. Sejtésem szerint az első kerékagy csapágy cserés lesz. De majd csak akkor megyek ha már megvannak az első fékbetétek is, ekkor jöhet egy teljes pucolásos csere.
Ja ja láttam.Neked mit kell csinálni a vason?

Írtam is nekik a facén hogy örülök hogy a tieden bemelegítettek...
szia! De igen.Ő volt az,és nagyon jól dolgoznak,én nagyon megvagyok elégedve velük KIRÁLYAK.
Csak nem a tiedet lehetett látni Taschner-éknél?
Megvan a kormánycsapágy csere.Kapott még a cicus egy szelephézag állítást meg egy karbitisztítást meg szinkront is.Most vígan duruzsol.
Te Nigger, azt a kotvadék csizmádat ne feleddddd letakarítani....

Ja és ha már feketékkel borozol akkor ne tagadd meg faji hovatartozásod..........
Hát igen.de szerintem ha már szét kell szedni akkor már megérdemel egy újat.
most már késő vele foglalkozni az újat kell majd karbantartani, bár nem tudom nektek mennyire időigényes feladat
volt egyszer egy fz nálam annak szinte beugrott középre a kormány annál csak eltekertem a csapágy belét 90 fokkal aztán jó is lett
igaz ha az enyém lett volna kicserélem