Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi.csak így vettem a motort hohy közép állásban ban és amikor fordotom valamerte akkor egy kicsit ugrik meg amikor mozgatom jobbra balra akkor olyan mintha lenne egy kis lötyögése.ezért gondoltam a cserére.
és ha pár évente kitakarítod+átzsírozod örökké fog élni
üdv!
Kipufogó dob?
Köszi.
sziasztok tud valaki zanácsot adni hol lehet jó áron kormánycsapágy szettet venni?Természetesen cicába való.Köszi előre is.
Hétvégi Citadellás gurigára valaki?
sérült yzf 750 bontódik akit érdekel valami keressen, hátha kompatibilis
Ez az mond meg a büdös vén csótánynak
.. inkább a 8-14 hétre szívd fel magad, mert meg vannak számolva a napjaid.. öreeeeeeeeg!
... öreeeg, tudom hogy ebbe a korba már nehézkes felfogni amit írnak / mondanak, de szombaton tutti nem lesz Kakucs!


ui.: boocs hogy nem hívtalak vissza, elfelejtettem.
Helló Mindenki! Szombaton Jó idő esetén Kakucson délután foglalkozás ......
Sziasztok
Első gumiból melyik méret a jobb?a gyári 120/60/17 vagy jobb lenne rá a 120/70/17?Mi a véleményetek?Mennyiben változik a kezelhetősége?
faja a gép, újszerűnek tűnik :)
Butifull
És gondoltam kipróbálom:
Arra gondolsz amikor fél óra altt sem értetted meg a lényegét?
Könnyen vagy b@szod volt aki beméretezze!
Ha valaki akar egy navi tartó konzolt a villahídra, szóljon, van egy tartalék lemezem méretezve előfúrva!
hát a barbi és a kis hableány nem alkalmas a bálnatúrára
Olvastam De nem csak egyszer másnap ott azon a füldes sziklás zsákutcás hegyen megint ráesett a törött bokájára a motor, onnét már bottal jött le a Lipka hozta a motorját
Felmászott azt go tovább de akkor már ült szegény végig többször mondtam neki ha akarja hazajövök vele de karaj gyerek volt nem érdekelte egy törött boka
szerintem lesz jövőre is
a ktm-es öreg megfetrengett egyszer terepen utána sántikálva tolta végig
kiderült hogy el volt törve
utána megkoronázta egy aszfaltos kisodródással aztán csigolyarepedés, mentők kórház jogsibevonás lett a vége
Hazaérve Aprilia Forum kérdés:-sziasztok motor leáll service kód micsoda?
Egyik srác egyből tolta is:53252716 bla bla
Beütöm kírja hogy 33-mas hiba.
Fóorum:kérdezem az mi nem igazán tudták a többbiek sem vigyem el xy-onhoz az fasza gyerek megcsinálja.
Az eggyik barátomnak mesélem mi a szitu valami Külföldi oldalról előkutatta a hibakódok megfejtését(kurva nagy köszönet neki)
33: 1-es gyújtótekercs vagy kábel.
Bloktól vezeték átnéz stekerrekig(ezt kint is megtettem)semmi gond stekker széthúz tökéletes se oxidáció se semmi.
Azért ha már szétszedtem egy kis WD40 és úgy rakom össze.................................................................
......................................................
Beindítom hátha.................................................................
..................................................... ..................
.............. ........... ...jár bazdmeg...........jár........... .....jársz a kurva anyádat jársz.............................. ....köcsög gecik fasz buzik.......... ez jár.
jövőre gyere egy hulladék xt-vel az olasz meg jó lesz fagyizni
én 0,6 bárral toltam végig, igaz a végén lett egy tenyérnyi defektem a hátuljában kb 100nál
nyomtam olyan driftet hogy még soha ilyet, kibebaszott büszke vagyok magamra hogy az aszfalton tudtam maradni, bár a szembejövőnek majdnem nekimentem, a csoki majdnem kiszaladt
ja és utána lett még egy defekt és mégegy..... olyan 60km távon belül
a végén értem is futóval jöttek szegedre, az ideg széjjelbaszott
Basszus utolért az Olasz végzet Megmondtad megmondta megmondták hogy ne csináljam nem vegyek Olaszt csak megvettem ..........
Nem gáz csak 50-ezerért tankoltam a furgonba és 8-órát vártam rájuk mire kiértek Köszönöm Aprilia
A tragikus az egészben az hogy mikor már mindenkinek lenyomtam a torkán előző este hogy hazamegyek másnap már bottal sem tudtak volna elkergetni
Mert ugye azért másnap egyszer 2X megálltunk,előző este egy kis fájdalomcsillapító pálinkával meggyógyította a vállamat,meg leengedtük 1.4 bárra a gumikat 2-ről és lás csodát mintha aszfalton mentem volna pedig olyan nem is van ott tehát nem kicsit élveztem az egészet