Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csao!
mi lenne az,hogy 3-rom éve?
szerintem meg kellene tanulni olvasni nem BAZDMEGOLNI!
de ugyes vagy te!
aszé men meg talál a maffffia, és meg baszuk a zsádat, kicsköcsőg!
Chuckyo, from Degec, Hungary!44!nééégy!
aSZta róhadt, te natyón kemény vagy!44négy! neharagudly!
Mán majdnem harminc 8 és 0,5tős, úgyhogy bekaphatod, bazsd meg!
majd ha 3minc9lences karod lesz!444
Mifaszt baszakodsz, bazdmeg? Be vagyok szterózva, szétbaszom a kéttés szádat teeeeeee. :DDD
Mi az, hogy 3-rom baaaazdmeg?
hali!
nekem 3-rom év van rajta!
én a Bátszi motortól vette m rá 1 kicsit fel van válva de nem is látszik! ha kell a telefonszáma akkor írj!
na akkor te a szerencsésebbek közé tartozol aki talált rávaló tankpadot.
enyémen rajtavan még az elözö tulaj tette rá kicsit egyik szélén felvan jöve de rajta van szoval nem vészes
én is hallotam már róla mivel az az egyik ismerösömnek a volt r125-jéröl állandóan leeset a tankpad
Sziasztok!
Nem tudjátok hogy hol lehet kapni az R125-re tankpadot mert én vettem egyet a shoxba egy YAMAHA feliratú tankpadot de nem akar rajta maradni a tankon. Szóval akinek rajta marad az szóljon már hogy hol vette. Előre is köszönöm.
Csáó. Kéne nekem is, mert az enyémet eltökítettem. Email: gergo.yamaha@indamail.hu
Előre is thx!
vegyél fel skypen azt átkuldom az egészet!verespej20
Helló!

Engem az telólaj viszkozitása érdekel? h milyen? Előre is köszönöm :)
ha valakit erdekel van szervizkonyvem!esetleg el tudom kuldeni skypen ha infokat akartok a mocirol
Szervusz Jambor!mar készül a fogaskerék!vissza kellet jönnöm dolgozni ugyh még nincs letesztelve!csak jövö honapban tudom megmondani az eredményt!
Facebookon keressétek az "R125 Hungary" csoportot, lépjetek be, hívjátok be az összes R125 tulajt, és akkor lehet szervezkedni; túrákat, találkozókat, mittudomén. Hajrá! ;)
Sziasztok.
Eladásra szánnám 2 részes Prexport márkájú bőrruhámat. A Karasna-ban vásároltam 3 éve. Az ok csupán az hogy új motor lett és nem megy a színéhez. A ruha megkímélt, nem szakadt, bőrápolóval karbantartott. 48-as méretű
Minél előbb szeretném lecserélni, így az ár alá is mentem kicsit.
Együtt 35 ezer forint lenne. (esetleg nadrágot vagy kabátot is adom külön-külön)
Itt megtekinthető:
http://www.kepesmotor.hu/bor_k... ... t=prexport
Hello!

Egy Dobogókő, Egom, Lepence túrában én is benne lennék majd.
lehet hogy az en motorom volt mert egy szolnoki csaj vette meg.
Szia.
Veletlenul nem a tesod vette meg a motoromat Gyorbol valamiert ez a szar billenyuzet elalitodott
Hello! Én is benne lennék egy jó kis találkozóban!
jo lenne