Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rutinpálya kipipálva.
Jó motort valaki? SV
Az okmányiroda a vezetői képzésen szerzett vizsgaigazolások nélkül nem jegyezhet be új kategóriát! Meg kérdeztem a NKH-t és 2 okmányirodát és mindenütt ezt a választ kaptam!

Ha megkapod azt a várt telefont írd már meg h mit mondott!
Sziasztok!
Mivel mindenki a jogsi különbözetet kérdezi elmondok egy két dolgot.
Megpróbálom röviden.
Beszéltem a NKH on egy fickóval és ő elmondta hogy 2 lehetőség lehetséges.
1. Ha elmúltál 21éves és van 2éve jogsid akkor az okmányirodának kötelessége átíratni a jogsidat. (Én próbáltam.. már majdnem átírták de sajnos a program nem engedte) De próbának jó.
Az alábbi jogszabályokra lehet hivatkozni: 24/2005 gk rendelet vagy 326/2011. (XII. 28.) Korm. rendeletből a 6. melléklet
Ha valakinek sikerül akkor az szóljon. :-)
2. Ha rendelkezel B-s jogsival akkor tudsz menni A1-re szerencsémre nekem lehet ez a verzió marad mivel, nekem Akorl van, és talán így olcsóbban megúszom mint a teljes tanfolyammal. Akkor csak 2óra elmélet 2óra rutin és 8óra forgalom van. Ezzel a papírral már mehettek A korlátlanra ami kb. 6óra különbözet.
De én itt még nem akartam megállni tovább erősködtem az okmányirodában. Telefonálgatások sorozata, míg végül kikötöttünk a Belügyminisztériumnál. Most jelen pillanatban egy telefonra várok, amelyben közlik hogy még mit tehetnek a hasonló motoros cimbik.
Ha ezen a héten nem kapok telefont ismét megyek az okmányirodába, és addig nem megyek el míg nem rendezik el az ügyet. A legnagyobb gond hogy a 2 törvény üti egymást, a program meg alapból nem engedi. A nagyokosok már rájöttek hogy hibáztak 100% hogy lesz változtatás. Türelem! Csak ezt tudom mondani mindenkinek meg azt hogy Biztonságos motorozást!
Sziasztok. én is úgy jártam akkor ezek szerint mint te. én 2010 06 ba vizsgáztam , és 2011 10 be töltöttem 21 et. Ha jól látom nyíregyi vagy. Te is a royal enfield el vizsgáztál?
Nem!
Mert 1 évnél régebbi az AK-s jogsid!
sziasztok én 2010 07én vizygáztamAkorl-bol akk én még le tudom tenni a kategoria bövitést vagy már én se? most márciusban töltötem be a 21-et .
válaszokat elöre is köszönöm.
Ez így van!
Komplett képzést kell csinálnod! Teljes áron!
Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy még 2éve nyáron megcsináltam 17évesen az A1 kategóriát és most ebben az évben tehetném le a különbözetit nagymocira. ÉS most hallottam olyan híreket h állítólag végig kell csinálni úgy a tanfolyamot mintha nem tettem volna le 2 éve az A1-et. Köszi előre is a segítséget:)
Nincs változás. Én jövő hét kedden már vizsgázom kreszből.
Nem tud senki semmi változást a különbözetivel kapcsolatban?
Ha elmúltál 21, csináld meg a korlátlant egyből.Ne csinálj akkora marhaságot, mint én nyolc éve!
NAGY MOTORRA VIZSGÁZNI AKARÓK FIGYELEM! AZ ÉLTKOR HATÁRT FEL FOGJÁK 2013-TÓL EMELNI 21-RŐL 24-ÉVRE!
Autós és motoros tanfolyam indul április 16-án 16-órakkor.Diák kedvezmény, részletfizetési lehetőség. Érdeklődni lehet Fecskovics Attila iskolavezetőnél tel:06 30 9503 794 vagy személyesen az elméleti oktatás helyszínén Kistarcsa Dobó Katica u 2 alatt. A gyakorlati oktatás és vizsga Gödöllőn van. Amennyiben jogosítvánnyal rendelkezik, de régen nem vezetett; külön gyakorlati órákra is lehetősége van.
Bele!

Csak olyat keres aminek a forgalmijába 25 kw-van!
PL: http://www.kepesmotor.hu/husab...
szerintem nem,én most teszem le az Akorlt és én 350-es tt-ben gondolkodok.de találsz a nagymotorokat 25kw-s papírokkal!:D
Sziasztok!
Nyáron tervezem az A korl. jogsit megszerezni. Kérdésem az lenne hogy Husqvarna 510/610 v. KTM hasnoló ccm-ben közúton motorozható lenne az a korl. jogsival? Beleférnének az efféle supermotok a 25kW-be?

Köszi előre is!
Változás még nincs, sajnos konkrét dologról nem is tudok.Tegnap voltam rutinpályán, és az oktatóval meghánytuk vetettük a dógot, ő még majdnem jobban anyázott erre a rendszerre, mint én.
Sziasztok!
Még mindig nincs változás különbözeti ügyben?
Vissza raknám már a rendszámom, meg elmennék egy vizsgára ha lehetne...
Szeva "kolléga" úgy olvastam ETZ-t akarsz mostanság, vagy már vettél is nem tudom :D :) úgy látom félegyházi vagy, Én meg kecskeméti, én is ETZ-t akarok tanulómotornak, ha gondolod felvehetsz facebookon ismerősnek (Pitrik Szabolcs-ot keress :D ) dumálhatunk, meg ha majd mindkettőnknek meglesz el is mehetünk erre-arra :D

ezen a csodás sportmotoron még nem találtam módot hogy privát üzit írjak (-.-""") így itt írtam :D na majd beszélünk ha akarsz Csáó!
Az oktatót sikerült jobb belátásra térítenem.
2 hét múlva vizsga.
Az okmányirodában kiállított papírral már nem állíthat meg isten sem.
A1 van nem csürrögök 125 el ....nekem korlatlan kell mert a moci az. .....
Hát én is azon kezdtem.
Babetta aztán egy Simson 51,125 csepptankos MUZ aztán
meg egy 250-es.Jogsi nélkül 14-16 évesen.

Lehet,hogy csak szerencsém volt.
Nem akarom kísérteni,egy vidéki kisváros (Mosonmagyaróvár)
vonzáskörzetében motoroztam (eddig).
Én már le is tettem a korlátlanról... Keresgélni kell AK-s motorokat és kész :) Elég jókat lehet találni :) Élmény meg ugyan olyan lesz csak nem 300-al :)
Hallottam ezt is,nincs rendor a forumon?
A viccet felreteve tudom,hogy ha elkapnak az bizony szankciokkal
jar...
vigyázz, mert ha jók az infóim, még a B-s jogsid is ugrik