Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd én javítok az arányon hamarosan..... :-)

Tényleg csak 5-en vagyunk???? Az nem sok... A találkozókon ezek szerint más motorok is szoktak lenni? Összesen hány motoros gyűlik ilyenkor össze?

Amúgy döntöttem: nem várom meg a jogsit, megveszem a motort amint lehet! Aztán átruccanok szembe a Duna Plázához a parkolóba, és ott gyakorlok... Azon a 200 méteren meg majd elvezeti öcsém, neki van jogsija.

Mit tudtok arról, hogy a motoros suliban használhatom a saját motoromat is, ha szeretném?

(A ruhát egyébként a Shox-ban vettem... A sisakom GRex lesz, 16 ezerbe kerül és állatjól néz ki!!!)
Már öten vagyunk . De ezáltal mégjobban romlott az egy főre jutó jogsik mérlege .
Hát az a helyzet hogy beszéltem Jack-kal és azt mondta felhív ma hogy jön-e holnap. De aztán nem hívott. Négyen vagyunk 125-ösök a klub-ban és csak egyikünknek van jogsija ő meg győri. Én megyek holnap de csak utasként. Nem kell parázni, bírni fogod a tempót ha jössz. A múltkori túrán úgy vettem észre hogy mindenki eszénél van és nem mennek bele agyatlan száguldozásokba, csak módjával .
Nagyon jó lesz. Az R6-osok is 10-kor találkoznak a Hősökön. Jó sokan leszünk.
Huuhh. Látom nagy a cbr125 őrület :). Én egykét hónapja, mikor elkezdtem gondolkodni, hogy milyen motort vegyek, megmondom őszintén, meg sem fordult a fejemben, hogy a kis Hondát válasszam, bár Honda a szívem csücske. Annyian mondták nekem, hogy nagyon nem jó az a gép, nem megy, erőtlen és kicsi, hogy már a kezdetektől előítélettel indultam. Most, hogy már megvan a szerintem legjobb és legszebb nyolcadliteresem (persze most a szubjektív hang szólal meg belőlem, mert mindenkinek a sajátja a legjobb :) ) elkezdett izgatni a 4ütemü japán bringa. Azt hiszem majd egyszer leszólítok egyet ha látok, hogy mutassa már meg :) kiváncsi vagyok rá! Mondjuk egy NSR-re mégjobban... Mindenkinek hajrá, aki most akar motort venni! És sok sikert a jogsikhoz!
Én sem vezettem soha elötte motort, csak a haver Simsonjával mentem 30 métert ! De nem bírtam ki a suli elött és tavaj megvettem és azóta megyek vele stikában . Nem szép dolog tudom, de ez van, ha menni kell, hát menni kell !!
Szóval no para, hamar bele fogsz jönni, csak óvatosan, mert ez veszélyes üzem, rengeteg a barom autós, már én is tapasztalt párszor. (eddig 173 Km mentem vele )
Lehet, hogy azóta megváltoztak ?
De ha már ott voltál remélem Dainese ruhát vettél?
Én akkor ültem előszőr a motoromon amikor elhoztam a Hosubából (én 730 ezerért vettem tokkal-vonóval), de nem bántam meg, hogy nem filóztam rajta. A legjobb tanulómotor a piacon, újonan!

Rock jönnek cbr125-sök holnap, te mit tudsz mint benfentes????
Na ja, én is gondoltam rá, hogy előbb jogsi aztán motorozás, de a fene se akar annyit várni... Mondjuk az első a biztonság, nem fogok kezdőként forgalomban vezetni.

Addig is veszek még sisakot, kesztyűt és csizmát. Az is valami.....
Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt ebben a boltban...

A minap pl. bementem, és negyed óráig ültem a motoron, közben ide-oda gurultam az üzletben... Épp akkor vittek el pár motort vizsgára, és felszabadult a hely a CBR 600-as mellett (ugyanolyan színű mint a 125-ös). Begurultam mellé... hát volt különbség!

Az új motor ára + reg.adó + üzembehelyezés = 812.000, én lealkudtam 800-ra úgy, hogy beletesznek egy 40 ezres boxer riasztót is. E-mailben alkudtam, úgy könnyebb...

Már megvettem az első ruhámat is: egy textil protektoros dzsekit meg egy textil gatyót... csak az utóbbiban nulla protektor. Alá lehetne venni térdvédőt... na szóval asszem egy másik nadrágot is kell majd vennem.

Még az életben nem motoroztam, csak Babettával mentem 30 km-t... Szerintetek megvegyem a motort még mielőtt elkezdek a motoros suliban rutinozni, vagy várjak vele addig amíg megtanulom legalább az alapvető technikákat? Gondoltam gyakorolnék addig a TESCO parkolóban, vagy egyéb helyeken..... már tűkön ülök!!!!!!!!
TRICOLOR!!!! Ez egyértelmű. Mármint a kettő közül. Én kéket vennék (megint) de az én vagyok. Nagyon zsír moci. Szeretem nagyon. Pláne ha majd mindent lecserélek rajta amit tervezek(tükör, gumi, kipufogó). A B-s jogsi nem jó semmire. Nem azért mert kötekednek miatta a rendőrök hanem azért mert a motor nem autó. Teljesen más vezetni és ezt meg kell tanúlni. Én legalább a rutin vizsgát megvárnám mielött elkezdenék motorozgatni a forgalomban.
Gyertek srácok, nehogymááá egyedűl árválkodjak ott a kicsimmel!!
Szasztok skacok!

Üdv az "öreg" cbr125r tulajok klubjában benke, 27 évesen mégsem én vagyom a korelnök . Olvastam, hogy a Karasnában veszed motort, nekem elég lesúlytó véleménye van róluk! Valószínüleg te vagy az egyetlen ember akit normálisan kiszolgáltak .

Holnap jön valaki a találkára cbr125-tel????
Asszem a tricolor (piros-kék-ezüst). Még a Repsol-os jöhet szóba... A lehel térnél a Karasna-ban veszem, még egy riasztót is sikerült belealkudnom az árba... :-))

Mennyire gáz amúgy B-s jogsival 125-ös motort vezetni? A rendőr nagyon rossz néven venné? :-)))) Már folyamatban van az A jogsi, de ki tudja mikorra lesz meg. Addig biztosan nem akarok várni...

Gondolom első motornak tanulás céljából jó lesz a kicsike... Száguldozni nem akarok, max kicsit vagánykodni. :-)))
Húúú..... Ennek Coaly nagyon fog örülni. Panaszkott hogy Ő a legidősebb CBR125-ös. Ha elkészül a dob akár össze is futhatunk és meghallgathatod. Addig is jelentkez a CBR-klubba. cbr-club@freemail.hu címre küld el az igazi nevedet és telefonszámodat. Milyen színű lesz a kicsike?
Budapest..... és 2-3 héten belül lesz meg a CBR 125-öm (legalább a kresz vizsgát le akarom tenni mielőtt felülnék rá). De nem egyből tuninggal fogom kezdeni, szóval ráér a dolog... Azért ha kész van, küldhetnél motorhangot! :-)

Amúgy én 29 éves vagyok, és most kezdem a motorozást... :-))))))
vlado, azt csak azért nem említettem mert ha minden igaz az enyém lesz az első CBR 125R-re készített darab és ezért én leszek a kísérleti egér. Meglátjuk hogy muzsikál. Ha faxa akkor mehet a többire is. Egyébként akrapovic kopy.
Te merre laksz?
Említettél valami V betűset, ami 30 körül volt (valami utánzat).... (???)
benke,
Hát elég drágák. A legolcsóbb amit eddig találtam az 78 ropi(remus) volt.
Nekem már megvan az új
még a családon is múlik de jónak néz ki! majd 1 hét múlva elválik! már annyira várom!
És Hogy döntöttél? Megveszed?

Méghogy csúny zöld???? Ejnye. Hogy lehet ilyet mondani
ja és megnéztem élőben, szép, tlán picit poros volt
remélem egy kerékre tud állni a 65 lóval!
hihetetlen mennyire összevissza vállogat az ember:) tényleg tetszik:) nem tudom kawás vagy apriliás legyek-e:)
A kawa mellett szól:
- olcsóbb
- kevésbé szervízigényes
- szebb a hangja
- városban jobb
- gyorsabb egy picivel

Aprilia mellett:
- sokkal szebb
- bnőmnek is jobban tetszik :) (szerinte unodító a kawa zöld, főleg a régieken)
bence!

Az így hallásból,jónak tűnik,de meg kell nézni élőben.
Az a "porszívócső" pedig az airboxba megy,ha jól tudom.De elméletileg jól tudom.
Melyik a legolcsóbb sportkipufogó a CBR 125-höz, aminek még jó hangja van?
Srácok találtam egy 400as ZxR-t 650ért, tavaly volt benne gyűrűcsere, szép állapotban 65 lovas.... az jónak tűnik így hallásból?:)

de mi a kawán ami a tankból a kormányba megy....?