Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abból sem lesz akkor semmi!
majd szombaton azt hiszem mennem kell de nem tudom
Gyere Pestre.
holnap még 10 fok, felhő nem zavar
Gyün az eső!
2.án este végre anyira össze szedtem magam hogy fel tudtam kelni az ágyból

aztat mondom kéne motorozni egyet állítólag jó az idő
Ez a fej amit idebiggyesztettél a végére, reméle téged szimbolizál, mint másnapos emberkét..
buék!
BUÉK!
BUÉK mindenkinek! (Kivéve fudejovagy-nak!)
De írj kérlek imádom hallgatni a mesédet
na jolvan.. inkább nemírok semmit..
Dehogy töltöm ki túl sokat trollkodtam ahoz hogy ki legyen töltve meg ez egy színvonalban elég gyászos oldal
*adatlapodat.
Töltsd ki az üzenőfalad köccccccsög!
messze van még a nyár meg előbb el kéne dönteni hogy merre is akarnak apuék menni
Ne legyél lusta.... szerveződj! De Martinnak ne szólj, nem akarom hogy elcsessze a túrát a bénázásával!
a fel és le hajtóknál vigyázni kell Alpok 4 nap meg vagy Transfogaras vagy Lengyelország Lengyelország felé kell valami látnivalókat meg útvonalakat nézzek de lusta vagyok
Sziasztok!
Elszeretném adni a bőrruhámat, sajnos kinőttem, viszont a hirdetés feladása előtt még kívül/belül kitisztíttatnám szakemberrel. Róluk esetleg van valami tapasztalatotok (meg hogy egyáltalán foglalkoznak-e ilyennel)? Ha ők nem, akkor Szekszárdon (vagy Tolna megyében) foglalkozik valaki ilyen volumenű tisztítással?
Ő róla lenne szó (Alpinestars Vector 2 részes).
Az a baj, hogy Martin nélkül sehova nem mennék.. Ha pedig jön ő is, akkor csak autópályán mehetünk, mert a kanyarok nem az erősségei...
Menjél a fenébe. :D Néhány napja egyébként nézegettem a galériádat, beleértve ezeket a képeket is.. nagyon remélem, hogy nyáron sok-sok élménnyel gazdagodunk!
Dani kis szívfájdító visszatekintés
Nyugi arc, a KTM szar.