Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmmm......egy szervizre se kölöttem hat számjegyüt......valahol téged megint átbasznak
Ja és 270e-nél a kettőstömegű köszöni szépen még jól van ! 🙂
Jól bírod , én még csak 37 éve , abból 20-at nemzetközibe 8,5m-es pótos gabonás szerelvénnyel ! Kis Miska vagyok a te tapasztalatodhoz ! 🙃
ukrajnából cigarettát csempészni amit még nem lőttek szarrá onnan 😅
hát ja 20+ éves bontani való autónak megvan az olajcsere 10 ezer ft-ból 😅
Nekem 110 ről indul és nem vagyok boldog mindjárt vihetem a 40 ezres szervízre azt már 200 alatt nem úszom meg(fejét fogó)
hagyad már azt a szart herótom van tőle ilyen öreg fosokat basznak körbe a vízparton horgász ház gyanánt (fejét fogó) Már nem is úgy néz ki a horgásztó mint egy lakókocsi park hanem mint egy szeméttelep(fejét fogó) kitiltanám onnan az osszeset a picsába minde egér meg patkány tanyázik már (fülét bedugó)
Azt a nőt addig dugnám míg a farkam állna(meghajlós) legalább 2-2,5 percig de addig nagyon keményen ám(napszemüveges)
mit mutat az átlag sebességmérő(gondolkozós) Ütötte a 60 km/h? 😂
Ezzel az özönvíz előtti autóval húzogassad az időszámításunk előtti lakókocsidat ha erre évezel. Díszítésnek a lakó hátuljára felcsavarozhatod a nagy zizit is úgy is csak dísznek vetted vagizni(fetrengős) 30 éve furonozom, volt már ez az a talpam alatt de még akkor fosrakás, betegágyat mint a transzporter ritkán gyártottak. Kettős tömegűn túl vagy már(kérdőjeles)
basszus szerintem te vagy a fikció(fetrengős)
300 km nél neki sem kell ha nem akar, (ujjával nemet mutató) 460 nál kell 😅
Te ma a szokásosnál is hülyébb vagy egy picit(gondolkodós) ugye?
Megáll 1 órát tölteni?
közel 500 km ert megy az az autó 1 töltésre te süke bóka(fetrengős) Nekem kb. 3* kell mennem egyszerre ettől többet egy évben úgy, hogy belecsordogál az autóba 30 ezer km.(fetrengős) neked meg szerintem életedben sem kellett ettől hosszabbat menned de azért szar az ingyen 😂
majd amikor 2 perc alatt kipengetsz 45-48 ezer Ft-ot az 1000 km-re akkor szarrágozzál szerintem(gondolkodós)
ez meg már azért elég közel van(kezeit széttáró) JÚLIUS 1. TIK-TAK (óranézegetős)
nem barátom a mostani dráguláshoz mérten a bérek emelkedése azért messze menően elmarad(fetrengős) Persze dolgozhatsz te nagyon drágán is legfeljebb nem lesz aki igénybe veszi a munkádat(gondolkodós) Én is kínálhatom az albérletet dupla áron is, mert mondjuk az ingatlan mostani értékéhez mérten úgy lenne normális csak akkor nem venné meg senki8gondolkodós) Mint ahogy 1 kg-os zománcfestékre ráírhatja a boltos a 6-7 ezer ft-ot csak majd nem lesz aki leemelje a polcról(kezeit széttáró)
remélhetőleg ugyanúgy ingyen ha a szél le nem fújja a háztetőről a napelemet 😂
Akit esetleg érdekel bővebben privátba küldök róla videót is mert, hogy ugye csináltam 😂
Mondjuk minden alkalommal van valami marha aki produkálja magát a szökőkút előtt 😂
Hol egy drogos csapat, hol valaki dinoszaurusznak beöltözve rohangál körbe körbe a zenére most egy májkl dzsekszon replika volt szemmel láthatóan a zártosztályról került oda(fetrengős)
Legalább az a tetves szökőkút működött mert ezért rágja a gyerek a fülem már 1 hónapja meg van érte zavarodva(szemeit körbeforgató)Tavaly vagy 3 héttel később helyezték üzembe úgy, hogy nem reménykedtem(gondolkodós) Ott van az a b.szott webkamera, hogy itthonról meg tudnám nézni mén e má az a szar de nem lehet letölteni sehol(fejét fogó) Aztán egy buzi hellikopter ott körözött feszt akkor hangoskodott amikor a gánsz end rózesz ment meg utána a hard véj tu hel énekelte a szökőkút. (ujját lefelé mutató) Ezeket a dzsíró olasz bicigliseket kamerázta, a hülye marhái, hogy ennyien bicigliznek nem igaz,hogy nincs pénzük valami olcsó autóra(fejét fogó) A margithíd pillért most nem tudtuk körbetapogatni kicsit fentebb volt a víz a szokásostól(kezeit széttáró)
meg lehetett volna de inkább nem kockáztattam 😆
Aztán hazafelé menet az útba eső mol kúton tankoltunk meg a k.kálmán körúton(meghajlós) Az a margitszigettől pont 10 km-re volt. Kihívtam a csávót elmondtam, hogy hülye vagyok ehhez a töltősdihez mint a bot, mondom itt az asszony telója töltsünk rá applikációt azt had szóljon a töltés mert úgy olcsóbb.(kezeit széttáró) Azt mondta valamiért náluk ez az applikációs dolog nem működik, ő tudja indítani a töltést kártyáról fix díjazás ellenében(szemeit körbeforgató) Nos vagy átbaszott vagy nem minden esetre 3490 Ft ért tudtam fix áron tölteni a villámtöltővel ami 35 perc töltési időt írt ki 100%-ra. Közbe vettem az autóra egy megyematricát, mondom én nem szarakodok az 5-ösön hazafelé pályán megyünk(meghajlós) meg kapóra jött, hogy a szomszédba van a meki azt az egész család szereti(meghajlós) Mire megkajáltunk pont letelt a 35 perc. Ekkor 98%-ban töltötte fel az autót még kiírt néhány percet de a végén ugye belassul a töltés. Mondom hagyjuk a p.csába gyerünk(meghajlós) A kúton elfelejtettem lefényképezni az órát kb. 300 méter után jutott eszembe menet közben fényképeztem le 98% töltöttségnél 4514 km óra állásnál(meghajlós) A városban buziskodtam még egy kicsit az eco móddal, majd kinyomtam a picsába mert akkor nem enged 100 fölé(kezeit széttáró) Hazafelé eco mód nélkül autópályán és lajosmizséről hazáig is 100-105 km/h között tempóztam(kezeit széttáró) Otthon az udvarban fényképeztem az órát 4600 km-t mutatott( ennyivel rövidebb volt a pálya felé hazamenni) és 51% állt a töltöttség. Szóval 100-105 közötti sebességgel 86 km-t tett meg az autó 47%-al(kezeit széttáró)

Szóval értelmezésem szerint ha oda-vissza eco mód nélkül jövök és autópályán 100-105-tel akkor nem lett volna elég a cufla a 200 km-re. Egy pici hiányzott volna. Ha autópályán eco zok és kb. 90-95 -el megyek vagyis kb. 10 km/h val kevesebbel mint ahogy szeretnék akkor jó vagyok óbudáig akár a peremkerületig meg vissza(kezeit széttáró) Nos ez az autó 95%-ban a városban és a környező agglomerizációban mozog mint a 4 hónap alatt az előző 4400 km-er is mutatja. Kb. egy 8-10 alkalom van vele tervezve pestre mint az előző autóval is kb. ennyit tettünk meg egy évben szórakozás céljából(kezeit széttáró) igazából a biztonsági tartalék miatt nekem hiányzik belőle 50 km-er(szemeit körbeforgató) akkor a töltéssel sem kellene baszakodni pesten.(kezeit széttáró) Ha nem lennék fosos igazából most sem kellene(gondolkodós) Szóval ez az autó ennyi pénzért ennyit tud(kezeit széttáró) Télen meg ennyit sem de télen meg nem járunk vele pestre(kezeit széttáró) Nos a kecskeméti molon valami értelmesebb kutast kerítek akivel letöltetek egy appot meg megmutatja az asszonynak, hogy kell tölteni vele azt szerintem 155 Ft/ kw-ért 2000 Ft ból meg van a biztonsági töltés kb. fél óra alatt(gondolkodós)
Én már most sem szenvedek lakókocsival, de nem ez volt a kérdés. Műszakilag tudja, és van több más is. Az akku tömege és a villanymotor tnyomatéka miatt jobb vontatási képessége van egy villanyosnak. Akku méret is van már elég nagy amivel nem gond.
Ára magas még, ez tény. Ez az egyetlen valós kifogás ellene, de akkor azt mond.
Szóval megjártad oda vissza egy töltéssel?
Az szép.
Egy ismeros eleg jol atalakitott master furgont,azt hetkozben aruszallitasra,hetvegen termeszetben MTB-os csapatasra hasznalja.
Ha Model9 re lenne keret kellene a lakókocsi a bánatos faszobornak ! Egy percet sem aludnák 5 csillagon kívül !