Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, mit adnak 5000ért?én nem azt mondtam hogy csak annyiért van, hanem hogy az én igényeimnek való annyi. Tudod a görög útnál nem az idő a legfőbb probléma, hanem a lehetőség a töltésre. Igen, 4,5l, de mondom, az átlag 3,5volt.nem nagy dolog max egy BMW-s emészti ezt nehezen.
nézz rá pár autóra egyik se 5 ezer
jellemzően 8 a kisebbek, persze a 8 nem 15, de akkor sem 5
És mit akarsz bérelni napi 15 rugóért, Porschét? 😅 Napi 5 ezertől kapsz... és mind fiatalabb, mint amivel most jársz.
https://berautokiraly.hu/keres...
...de ha ennyire anyagias vagy, szervezd a villanyos görög utad úgy, hogy beférjen a 2x 1,5 óra töltés, és akkor még a bérautó 400 ezrét is megnyerted - a két oda-vissza útra ez össz. 12 óra, az nem olyan rossz órabér.
150-el 4,5? Nekem meg van egy csomó rendőrviccem, csereberéljük, hogy röhöghessünk mindketten! 😂
azért pár lényeges dolgon átléptél
legfőképp hogy nincs ingyen........
de leginkább azon hogy az ilyen ingyenessel nem feltétlen lesz ingyen áram a villanyos kocsiba

amúgy ami ingyen van az fasza, senki sem mondta hogy nem, ha napi 10 forint hasznot hoz már akkor megéri az ingyenes dolog
Hát igen, ez az ingyen töltök otthon az mindig ferdített dolog, max a cigányoknál akik lopják az áramot.
Mi nem életszerű? Egy bérlés 14napra 200ezer tehát a két bérlés 400,és mint mondtam az a 900ezres alapból nem 900,eleve nem annyi a 30ezer km és a villanyos sem tölt mindenhol ingyen. Nekem a folyamatos átlag most 5,3at mutat. Én nem játszottam arra hogy 3,4 legyen, szimplán csak 80al tudtunk menni. De volt az 1.4pd-nk,az 3,5 evet átlagba, autópályán 150nél 4,5öt.pedig az 2002es autó volt.
Ingyen van, és még várni is kell rá... meg nem termel, ha nem süt a nap... mekkora átbaszás ez, tényleg! 😂
ingyen napelem
ismerősnek 12 körüli a villany számlája, ehhez nyert egy 2,5 kw rendszert
ami termel téli hónapokban napi 2,5 kw áram, tavasszal ősszel 12kw körül nyáron-nagy melegben jó ha van 10
ez mind egy nagyon ideális telepítéssel
szóval azért az ingyen töltés nem feltétlen jön össze, hiszem ha kocsival jár dolgozni alapból nem tudja feltölteni csak hétvégén, a hétvégi feltöltés meg ha nem tart ki egész hétre(vagy épp pont szar idő van hétvégén) akkor nincs ingyen áram
amúgy ismerős aki megnyerte annak már 100+ ezerbe van hiszen senki sem csinálta meg ingyen a pályázatot, és a felszerelő cégnek kellett pályázni, mert ha nem ő csinálja nem szereli fel.....
ja és kezében a megnyert pályázat, kérdi mikor lesz telepítve, az volt a válasz ősszel hívja mert teli vannak, amúgy is ráér mert majd 2 év van a telepítésre
ja és ha addig emelkednek az árak, és nem fér bele a megnyert pénzbe ki kell csengetni a zsetont, mert ha nem akkor nem lesz ingyen napelem
persze egy csomó minden itt nem szabályszerű, de nincs mit tenni le kell nyelni
amúgy egy többszázezres "gyorsítási" pénzért előbb felkerül a tetőre......most ezen agyal ad 3-400 ezret csak tegyék fel minél előbb, hiszen utána meg ennyivel drágább lesz a cucc
Ezt a mesés fogyasztást olyannak mondod, aki 400+ ezret dízelezett az elmúlt 20 éven 😅 Igen, nekem is produkált a Vectra 3,3-at, ha épp arra jáccottam, de ha megnéztem éves szinten elosztva, 6 volt inkább - persze az se sok. A BMW meg 6,5-6,8, szintén évekre lebontva, mert 80-al 6-ban csoszogva sík úton az is jóval 4 alatt evett 😅 - csak sose mentem vele úgy 😅

2x bérelnél évente 200-ért autót? Ez se életszerű, mellesleg akkor is spórolnál fél millát 😂
Ingyen tölt, ja otthon és csak akkor ha van napelem, még egy ideig, minden más estben fizet érte és dekkol fél órát, tudom tudom pisi kaki cigi szendvics. Ja és még valami, autóbérlés a nyaralásra 200ezer ez évente kétszer mindjárt 400ezer.
Francia? Sosem vennék. Nem pajtás, 2.0cr,pont most tettem meg egy füred pápa távot, a bakonyba 80as tempót lehetett jönni végig mert jönnek mennek a katonák, 80as tempo a bakonyba 3,4l/100km,2.0dizel,nem rossz mi?
Nem csúszott itt el semmi, csak szokás szerint nem érted. Na, próbáljuk még1x 😅 ma türelmesen ébredtem
1) deklaráltuk, ha valami 240 km-re van, az megvan egy töltéssel oda-vissza - mer ugye vissza is kell menni.
2) ha viszont 300-ra van, akkor 120 km-nyi villany hiányozni fog, tehát a 0-600 km-ből 120-600 közt VALAMIKOR ennyit bele kell tölteni.
Hidd el, nem olyan bonyolult ez 😂
Spórolás:
Ezt is 1 milliószor beszéltük már... 5,2-es átlagod van hosszú távon? az csak úgy lehet, ha 1.4 dízel valami francia, 90-nél sose gyorsabban.
A villany? aki ingyen felszereltetett magának napelemet, az bizony ingyen is tölt. Plusz ott van még a cégautó adó, ami évi 200 ezer minimum, sok helyen ingyen parkolás (újabb 10, néhol 100 ezrek éves szinten) Nem mindenki lefosott 15 éves dízellel jár...
az audira is azt mondta hogy széthullik aztán még mindig megy
se nálunk nem volt baja a motornak se az új gazdának pedig 450 ezren túl van
most tettek bele ismerősék gázszűrőt mert szarul ment gázzal
mindenre azt mondja széthullik
az ő karbantartásával tényleg szét is hullana mind
Hubazmeg
Az auto 2016 a számla 2019 a többi könyvelönél. De mjqd hozoköazt is csak má a fasz kivan veled
anyukád picsmogoja ez 2016 baxmeg
nekem 2021-eset mutassál én is olyat fogok(fejét fogó)
Én vettem az olaj, olaj szűrő, levegő szűrő, gázolaj szűrő minden alkalommal a hajeszhoz az maga olyan 35 -36 ezres tétel volt az utóbbi időbe+ munkadíj szóval 40 felett volt egy olajcsere a hajeszon is saját magam által vitt motyóval(gondolkodós) Az olaja a gépből nézte ki, mi való bele valami elf rémlik vagy mi nem adták olcsón évekkel ezelőtt sem én nem tudom ti ezeket honnan szerzitek be fillérekért(gondolkodós) persze a régi 75-ös szívóhajesz idejében ez nekem is lényegesen olcsóbb volt de hát az már qrva rég volt(fetrengős)
Nesze itt egy százezres szerviz, de a kétszázezres is nagyjábol ennyi volt, igaz akkor a légszürö pollenszürö nem lett cserélve. Oajra rosszul emlékeztem, az mégiscsak drágább dolog. Itthon magamnak cserélve fele áron meg van ugyanaz az olaj.
Nem is tervezem. A.mi jó azt felesleges.
a hülye 😅
Én ide hordom szervizbe. Ez tojota szalon ha jól megnézed. Egyébként rönó, dácsia, bmw, tojota, fiat egymás mellett van mert 1 dulajdonosé az összes szalon(kezeit széttáró) Szerintem fordja nincs(gondolkodós) Azt a kockázatot már Ő sem merte bevállalni 😂
2019-ig van nálam. Többit még rakosgatja.
Mert hagytad magad lehúzni. Tudod, nekem is Hiace-m volt, engem nem lehet könnyen átdobni a palánkon.
1. vagy átkúrtak,
2. vagy nem csak olajcsere volt

Én MINDEN évben olajcserére vittem, a szűrő is, plusz kitekertettem az izzítógyertyákat, megtisztították a menetet, bekente valami szarral, levette a fékdobot kifújta a fékport a mester, olajkicsorgás közben alul végignézte az alját, plusz olyan minden második-harmadik alkalommal üza szűrő csere is volt, illetve minden második évben légszűrő csere, közben csak tisztítás.
Az anyagokat én vittem, a munkadíj 2-ről kúszott fel 10 ezerre a húsz év alatt.
Azt nem mondod, hogy 30 éves könyvelésedet a könyvelő őrizgeti(gondolkodós) Te vagy az egyetlen ügyfele? Nálunk alig várja a májust,hogy kitakaríthassa a papírokat. Mondjuk legalább 100 cégnek könyvel. Két nagy dobozban szoktam tőle elhordani minden évben lassan már nálunk a cégnél sem fér, kidobni meg nem merem(fetrengős)
Igen ha van rá lehetőséged. Takard ki nyugodtan a fejlécet én is ki fogom. Kíváncsi vagyok mit számol olcsóbban egy ford mint a tojota. Csak az az érdekes amikor a fordos havernak panaszkodtam az röhögve mondta, hogy a 110 az még baráti nála egy ilyen műsor 130. És nem a nagy kusztomról beszélünk hanem csak arról a kisebb doboz szarról(fetrengős)
Ja,nem is ezt már a franciákhoz kell vinni 😂 egyébként sztem pont ezért drágább. Amig renault volt nekem se tetszett a szervizajánlat onnan.
Toyotát vidd a jappokhoz.