Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mé nincs?
Megtaláltad az összes nagyokost a fórumon 😅
Nekem nincs RS-em. 😆
Nem valószínű, hogy szándékosan, egyszerűen annyira koncentrált, hogy nem nézett a tükörbe (kezeit széttáró) Én láttam olyan marhát is aki behajtott tükörrel nyomul a hegyekbe azt hiszi a h. ringen van+ mindenki másnál gyorsabb 😆
mer annak legalább van értelme dzzzsssíííí (sípot fújó)
😂
Ő meg a yamahás volt (kezeit széttáró)
nem azok(kezeit széttáró) Egyikük zotya volt 😆
50% + 1 ember eseten is hallgatni lehet, aki a masik csoportba tartozik.
Szóval ez is te voltál? 😂
http://youtu.be/SHX7tfvXn5Y
Te inkább csak egy buzi vén libsi fantom vagy. 😂
Azt ÁLLÍTOD, hogy a suttyók közül szavaztak a zellenzékre is?! 😲
Bogyókám,ma még nem mondtam,de 54%-al lett meg a 2/3.Ezzel már hivatalosan is a hatalom a népé. 😂
A 85% az már "majdnem kétharmad", ugye? 😆
A 85 sztem jó közelítő érték - a baj az, hogy bárkit kérdezel, az mindig a 15%-ba tartozik 😁
Én is udvarias vagyok, BMW motoron azért, mert se a motorom, se én nem vagyok eléggé "sport", a BMW autómban meg azért, mert jól esik látni a döbbent arcokat 😅
...viszont ha valaki indokolatlanul nem megy*, az eléggé felbax, na akkor biztosan a 85%-ba szoktam tartozni 😁

*pl. hibátlan út, no forgalom, és 70, vagy 200 m-ről belátható körforgalom előtt megáll, meg ilyesmi.
Hofi azt mondta, hogy Magyarorszagon az egy fore juto bunkok szama ket fo. Masok ugy velik, hogy az emberiseg 85 szazaleka suttyo. Gusztus dolga, melyik aranyt latod helyesnek, a lenyegen nem valtoztat: a motorosok kozott is ilyenek az aranyok, uljenek barmilyen motoron.
Itt es most unnepelyesen megigerem, hogy (az eddigi jo szokasomhoz ragaszkodva) lehuzodva es intve elengedem a mogottem turelmetlenkedot. Legyen az V-stromos vagy CBR-es akrobata.
Ez az utolsó reakcióm a hozzászólásaidra, mert úgy látom nem értetted, amit írtam.

NEM traktorról, buszról, autós kirándulóról beszéltem, hanem MOTOROSOKRÓL, akik szándékosan nehezítik meg a másik életét (és szintén csak szórakozásból jártak arra). Szerintem nem egy a kettő.
El szoktam utni a nyomorultakat,utana csap hapognak hogy megyek mint a szelvesz. 😆
Bringások is megelőnek kanyarban? 😆
Jobbra felfelé a visszafordító hajtűben én se húzom neki 😅 örülök, ha elbírja a kettest, soxor 1 kell 😁 laza 135 fokos ívekhez nem kell több tudás, mint az egyeneshez.
A buzi kanárinak ötözött biciglisek idegesitobbek a dolomitokban.
Vagy a visszafordito kozepen bukdacsol gyokkettovel,vagy randizik egy lakoautossal es kilometeres sorban baktat mindenki utana.
Egy bazinagy tockost kellene adni nekik.
Értem én. Neked is igazad van abban, hogy mindenkinek jobb lett volna ha udvarias. De nem volt az. Közúton számtalan ilyen nem optimális helyzet van, szimpla figyelmetlenség, tapasztalatlanság, esetleg tényleges rosszindulatból. A helyzet mindenképen adott. Csak rajtad áll, hogy mit kezdesz az adott helyzettel.
Ok, értem. Csak irónia volt.
pipinél jobban.
Tudd kanyarodni, csak pl. belső ívről indít, meg a közeleben sincs az ideális ívnek, ami magával vonja hogy többet kell gépeszkedni a lassabb kanyarhoz.
Te szórakozni jársz oda más meg közlekedik...traktorral, busszal, furgonnal, utánfutóval...ha nyugalmat akarsz akkor kivárod, mehetsz többször is oda vissza, vagy mehetsz pályára...Az út mindenkié...A hülyéké is...