Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A nyáron tervben volt 1 hét, vajon érdemes?: https://index.hu/kulfold/2022/...
ha volna akku már pörögne a forint
kb befejeztem a dc oldali telepítést
https://index.hu/belfold/2022/...
Buli van 😅
Ilyen a ilyen a box... 😂
Akkora penge vagy, miért nem foglalod le te is, akkor mehetnél és nálad is zártkörű lenne.
Az biztos. kb 24 óra az út, szóval valahol megalszok. 2 nap alatt meg már van borosta.
Kinő a szakallad mire odaersz. 😆
Lekopik az új gumim mire odaérek. Oda Teslával fogok menni.
Szerintem celozd meg Jerez-t,kicsire ne adj. 😆
Basszameg, valaki megvette Kakucsot?
Nézem a pályanaptárat és majdnem végig "zártkörű"
Aztán persze verik a nyálukat a buzik hogy az országút nem versenypálya. Faszom, megyek Mátrázni, és lerúgom az összes köcsög autós tükrét aki feltart 😆
idéntől én is leszarom a légkondikat, öreg vagyok már hozzá, meg kb semmi értelme fújogatni azokkal a buzi drága cuccokkal mosás nélkül
Meg kell keresni a kockás noteszt...
hát elő kell kotornom a régebbi telefonszámokat 😆
És még eztáán jön a kánikula amikor a régebbi fosok megkotlanak de azonnal javitsd meg. Igaz elmehet vele fél nap is apropénzért.......
mondta, hogy bővíti a csapatot, a következő szezonra lesz 2 embere aki csak a karbantartásokkal, javításokkal fog foglalkozni.(kezeit széttáró) Mondom baszki addig meg szétfőlök a kalitkába 😆
Ilyen ez. Nekünk is át kell állni erre, mert feleslegesen terhel le ilyenkor. Lassan villanyszereléses megmozdulásokat se vállalunk már ilyenkor drágán se.......
😅
Biciklis a vrsics-hágón.
Mellette még el lehetne haladni, de ha valami szemüveges-kalapos-nyugger-mammer-műkörmös butaliba, de a legrosszabb a lipppsi rasztahajú bölcsész, vagy annak női megfelelője autóval, akkor az bizony NEM fog elhaladni mellette, mert valamikor az oktatója azt mondta neki, így hát mögöttük leszopja magát mindenki.
hívtam a klímásomat hétfőn ma hívott vissza.(óranézegetős)
Mondom megint kellene egy klímát telepíteni. Mondja oké a napokban felméri kb. 3 hét(óranézegetős)
mondom jó van belefér(meghajlós) Mondom neki az otthonit meg meg kellene nézni mert a szezonvégén volt vele valami gebasz az asszony úgy emléxik már nem is hűtött. (gondolkodós) Mondta lehet róla szó a karbantartásokat november és február között végzi 😅
Nem volt 4,5 milliom. 😆
Ez csak kifogás.
Ki is tiltanam az osszes buzit.
Motorosokon kivul.
Ára,majdnem egymillio kulombseg,utcan sprődebb,fapadosabb,palyan jobban hasznalhato ölincc futomu,par carbon idom,brembo 4.32 fek,plusz palyaprogram az ecu ban,es gyorsvalto,17ben meg csak felfele gyorsvalto,ami alacsony fordulaton nem a legjobb.
Ez kb nekem nem hianyzik.Fotelmotoros vagyok.
Es a showa futomu Brembo M4 fek,es a 118 lo megvan igyis.
a BICIKLISEK MIND EGY SZÁLIG BUZIK.
caps lock
Amikor megyek a helyi kerékpárparadicsomban, jön az apa, úgy néz ki mint egy csillagharcos, feliratos- ebayos, tour de francés műszál póló, hátul derekánál zseb, benne valami, betétes kerékpáros nadrág, klipszes cipő+pedál, 2x tárcsaféles bringa, teó is persze, bukó, kerékpáros sisak, felkarján mobiltartó, kamera, vizespalack, villogó (nappal is), mega faszom, után amge a panelprolis mama, teszkógazdaságis bringával, kissé sokszor kimosott pólóval, melegítőnaciban, kínai m.bőr cipőben, csak úgy.
Honnan veszed hogy szándékosan?
Egyenesen bárki tud gyorsan menni, kanyarban meg ahogy mer.
Miért nehéz neked lassan menni mögöttük, esetleg megállni, esetleg megfordulni? Ha eleve a szórakozás miatt vagy ott, nem mindegy mikor és melyik irányba mész? Szerintem még életemben nem motoroztam úgy hogy ne lett volna senki sem útban...ez ilyen, máskor meg én vagyok útban...
Igen, a szük, igazi hegyi pályákon rohadt kellemetlen minden ami nem motor :-)