Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezek az önvezetőek?
Hát a két zsemle mellett kéne ülnöd, de sztem szemben, és készülsz megenni 1,5 pizzát (mert se a gyerek, se az asszony nem eszik meg ekkorát) 😁
https://www.origo.hu/auto/2022...
Az öreg beállt a garázsba... 😁
A seggeden
az a két pizzaszerű valami pont egy gyenge reggeli nekem
Na kész a reggeli(homlokát törölgető)
ki találja ki, hogy hol ülök én?
5 perc hírnév egy nulla színvonalú helynek.
Sziasztok!
Eladó egy eredeti, új Honda tanktáska. Méretek 38cmx20cmx18cm, ami 7cm-rel megemelhető. A táska teljesen vízálló, a felső térképtartó rész levehető. Irányár: 17000 Ft.
mér adták oda? 3-4-en jól megverték volna a kocsmából kijövet utána nem akarna emberkedni a kmb-s (kezeit széttáró)
Hogyne lenne, nálunk a körzeti wgy eléggé annak is látszó srác aki közutálatnak örvendett a kocsmalátogatók körében mert sok jogsit elvett, de egyébként a többieknek semmi baja nem voét vele sőt.
Mert a rendorSegnel nincs cigany?
Kösz, jónal tűnik.
én pontosan asse tudom, hogy volt ez. De szerintem a környező országok nem elbitorolták, hanem franciaországban szétosztották és ezeket a területeket megkapták(gondolkodós) Az igaz, hogy egyik sem utasította vissza az ajándékot, hogy neki nem kell (gondolkodós)
A románok voltak nagyon pofátlanok, ha rajtuk múlt volna az ország keleti fele is az övék lett volna Ők komplett a tisza vonaláig akarták a portájukat bővíteni(gondolkodós) Most kécskén a nyaraló határváros lenne(szemeit körbeforgató) A sopron kérdését nyugaton meg sosem értettem. (kezeit széttáró) mondjuk azóta már rájöttek, hogy szarul döntöttek 😅
Elméletileg ez az ország szétszabdalása is azért volt, mert az osztrák magyar monarhia túl nagyra sikeredett azt fostak tőle a nyugati népek, hogy egyben ez így túl erős lesz ezért kellett szétszedni. Azt is korlátozták,hogy mennyi fegyverrel és mekkora katonasággal rendelkezhetünk(gondolkodós) Mondjuk ezt a németeknek is megszabták de azok nagyjából szartak erre mert valamiből meg kellett kezdeni a 2vh-t. na majd aki jobban tudja elmondja. Felületesen érdekel a sztori egy kicsit(gondolkodós)
miért? Az nem ember? Neki nem jár szórakozás? 😅
Cigóknál még oké, náluk pesten is mindennapos az ilyesmi, na de rendőr?
A területeket elbitorlok mimdig fosnak hogy egyszer vissza kell adni. Most épp nem.nyugodt a helyzet a környéken.
😅
Itt tirpákföldön ez napi gyakorlat,de viszonylag kevés eset jut el a nyilvánosságig. Legtöbbször akit levernek, csak simán hazavergődik, aztán csendben gyógyulgat.
nekem a tetőn a bárdiban kapható crc ragasztó spray vagy 5éve tart, kint van télen nyáron ás nem lóg
igaz a nap nem éri csak a hideg-meleg
Más, műszerfal kárpitot mivel tudok ragasztani, hogy napsütés álló legyen?
Itt a lényeg, hogy ez a kezdete valaminek vagy csak helyi nacionalizmus?
2,5 es nepszerusegu etterem. 😆
Bakker... ez nem szolgál ki... akkor már csak a maradék 2500-ba lehet elmenni...
Viszel konzerv kaját meg túrista szalámit! 😆