Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnapi hegymászás
Itt pesten a BKK buszok pont ilyen színűek.
Szerintem ez is azért ilyen, hogy mert így nem bukik le ha használja a buszsávot 😂
Nem kevésbé, mint a babakék oldalkocsis Rocket III.
A tuják tényleg szépek, csak ez a bilikék színű olasz rettenet túl sokat takar belőlük. 😆
Csak mert szép...
A palacsinta az vékony. Ami vastagabb, az nem palacsinta, hanem valamilyen pite
ez palacsinta
nekem egy palacsinta 1-1,5 cm vastag
egy kiló liszt 20 tojás 0,2-0,25 kg cukor
ha lekvárral vagy mézzel eszem akkor kb fele a cukor benne
a pizza az olyan amit elképzelni sem tudsz 😆
Pipi, a gugli nem minden6ó 😅 100 foot, ami 33m, csak ezt nem tudta neked lefordítani 😂 egyébként az is kurva sok, én ugrottam már olyan 8-9 m-ről, előtte majd' beszartam. Ráadásul tökönbaxott a víz 😠 úgyhogy nem is ismételtem meg 😅
Ez nem bátor volt, hanem hülye. Nem nézett le, mielőtt ugrott? Hogy hova esik? Egyébként rosszul is látod, fogott egy érintőt a sziklán, az meg annyira nem jó.
hát ez odalett(kezeit széttáró) Sziklát nem ért a vízbe csobbant a faszi. Ez azt írja 100 méter magasból ugrott. Hát onnan már nem ugrabugrálunk, mert úgy tudom kb. 40-50 méter az a határ amikor még a víz vízként viselkedik a talpunk alatt ennél magasabbról a vízre érkezés az mondják, olyan mint ha betonra érkezett volna(kezeit széttáró) Minden esetre a bátorsága előtt le a kalappal(meghajlós) Ha esetleg többet járt volna általánosba fizikaórára talán átgondolta volna, hogy kell e neki onnan ugrani(gondolkodós)
fura emeletes pizzákat csinálsz 🤔
Kedves Nézőink, az idei Darwin díjas produkcióját látják!
https://nypost.com/2022/05/13/...
egy kicsit se lenne jobb az oldal bizgere nélkül
én simán elfogadnám, oldal kocsiban elférne a diszperzites vödör etetőanyagvmeg a gázpalack aztán lenne egy fasza etetős motorom
de csak ingyen vagy olcsóbban, mert ezért nem adnék 100 forintot sem
Szerintem nem olyan szörnyű.
Attol meg jar neki a faszkorbacs.
Nem nyert!
Valoszinuleg babarozsaszin, mert csak egy buzerans kepes elkurni egy ilyen motort oldalkocsival.
Akkor nehezítem: milyen színű az oldalkocsija? 😆
megcsináltam az uzsonnát
pudingos egész jó
Hehe, eleg konnyu kerdes, de nem lovom le a poent. :)
Zolííííí! 😆
Találós kérdés: mi ez? (Fél órája fotóztam, direkt neked)
én már meg sem mertem említeni a hely színvonalát, ahol ennyi albérlet van kiadva nem erre számít az ember
Azt írja a cikk, az öreg elkeverte a pedálokat... nem csoda, van 2, és egy átlagos usáknak ez már kihívás... 😅
Apropó, mért a fürdőszobában esztek? Vagy csak az étkezési szokásaid miatt van felcsempézve az étkező fala a plafonig? 😅