Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 65% állapotú lítium-ion cellát hívják döglöttnek, nem?
https://www.ebay.com/sch/i.htm...
na jó, nagyrészt usák, azt meg agyonveri a szállítás, ha nem tudod okosba megoldani. Van ismerős, havonta elad itthon egy Tekla akku pakkot, napelemhez. Usákoktól hozza, konténerben, összevárva annyit, hogy megérje.
Kis keresgéléssel sztem Ejrópában is van már, sok 10 év körüli villyanyos van már.
ezt csak hiszed
kb sehol semmi akku-akku alkatrész
hetek óta várok egy kibaszott bms-re és nem érkezik meg
lifepo4 akku 1-3 hónap
kocsi akku is alig
egyedül ami tényleg elérhető volt az olyan kocsi akku volt amire visszahívást adtak ki mert elég sok kigyulladt
ER-6N
Én sem írtam, hogy és cigi és alkohol ára van benne. Ha számolom a napi egy doboz árát (Spianae Multi, 1710,-) akkor alig három év cigi.
Lehet venni használtan (leginkább) LEAF akkukat, amik már autóba nem az igaziak, de házi tárolóba még sok évig elmennek. Nem is drága.
ha lenne több felesleges pénzem egy 40-50kwh vagy még nagyobb akkura akkor nem kellene alkalmazkodni
ha 2 hétig nem kelne fel a nap akkor is lenne energia
majd kilopok pár akkut a sok buzi dácsiások alól aztán lesz energia bőség
Ez valami cruiser, vagy csak a nagylátószögű telód csinál ilyen torz képet?
Egyébként ismerek dohányost, ivós-bulizóst, sőt még cigót is, ennél drágább motorral 😁 sajna az élet ilyen kegyetlen... egyedül buzit nem ismerek, azok sztem nem mociznak cicanaciban semmilyen motoron 😂
Tudom, hogy senkit nem érdekel, de azért megmutatom, mit vettem ma.
(Csak mert nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt, nem drogozom, nem vagyok buzi, sem cigány, így ezeknek az árát félretéve erre basztam el ugyanazt. Csak ennek van látszatja.)
majd mindjárt jön blődi azt elmondja, hogy megint alkalmazkodni kell 😆
ha nem csalnak mások számításai akkor márciustól novemberig kihozta a napi fogyasztásom a naperőműfarmom
télen kb felét fedezi
igaz ehhez kicsit át kell alakítani a szokásainkat
ellenben ha nem lesz hállózati áram nekem akkor is lesz....
Kérdés:
A kitartott qrvákat üzletasszonynak nevezi a Magyar köznyelv?
https://promotions.hu/orszagos...
Csakszolok,most frissitett miui 13-ra.
Eddig jonak tunik. 🤔
nekem nem majd neked. Amikor 400 ft lesz 1 kw áram 😅
nyugi, lesz ez még több is 😄
ez még a beetetési időszak
na kijött az 1 éves elszámoló számla a vellanyra(kezeit széttáró) igazából ez sem egy egész év, mert 2021.05.20-2022.04.30 időszakra vonatkozik.
Szóval befizetőm volt 1600 Ft. Maga a rendszer az akkori áramfogyasztásra volt számolva. Nem volt akkor még belekalkulálva egy vellanyos autó. Szóval december közepétől 04.30-ig szóval 4,5 hónap villanyautó töltés benne volt + -ban(gondolkodós) Hogy lehetne azt megtudni, hogy a meglévő rendszerhez képest 1 év alatt mennyi lehet a többletfogyasztás a villanyautó miatt(gondolkodós) mert ezekből a számokból nekem 4300 Ft jönne ki azt meg keveselném(gondolkodós)
féjszbuk
hegy nincs?
már megint hegyek(fejét fogó) az az ocsmondék autó sem javít a képen(szemeit körbeforgató)
190 cm ember is legfeljebb 90-110 kg ini reggel szarás után 160 😅
talán jobb is 😅
a videót 2* is vetítik egymás után de mind a kétszer egy furi kattanással megállítják, pont ott, ahol elméletileg látni kellene valamit, na pont ezért nem lehet látni pontosan. (szemeit körbeforgató) Bár tény, hogy nekem nem olyan jó a szemem de én nem is látom, hogy érintené a sziklát (kezeit széttáró)
Szerintem meg bátor(kezeit széttáró) Úgy mondják, hogy a hülye és a hős között is egy paraszthajszál az eltérés(kezeit széttáró)
A Zolit kérdezd - neki már rutinja van az ilyesmiben....
https://liner.hu/m1-baleset-do...
Ez vajon mi a qrva anyját nézett? Sajnos nem patkolt el... 🙁 és csak ő sérült meg komolyabban.
Azt hittem nekitámasztottad a Ferkának a bringád? 😂
Ma meg tekerés