Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy újabb okos ötlet a nagy zöldűlés irányába.
Olyanbol regen ablak athidalokat csinaltak hazakhoz. 😀
Van egy három méteres síndarabom, 20 éve nem tudok tőle megszabadulni ☹️ senki nem veszi át
aki így szemetel annak csak van annyi esze hogy nem tesz bele olyan papírt amin van név
én a kukába sem teszek semmit amin van név, de pl műszaki cikkek dobozait is inkább elviszem anyámékhoz és elégetik
Majd a kikukázott papírokból kiderítik a tulajt, és elevenen elégetésre büntetve az is meggondolja legközelebb.
FAJ
nekem az volt a méh itató, feltettem a padlásra hátha kell egyszer kell valamire
Az még a jobbik eset, ha a kukába teszik majd, nem viszik ki lakott területen kívülre, az erdősáv mélyére.
akkor az igaz hogy a vastag alu kábelt nem veszik át? ismerősnek van egy kb 15 méteres 4 eres alkarnyi vastagságú alu kábele aztén az mondta hogy szét kellene szedni szálakra mert így nem tudja leadni, azt meg kb sarokcsiszolóval lehetne valahogy szétszenvedni
Fasza,vaghatom szet a parabolat.Nrkem nem kell,a helyet meg foglalja.
Akna fedeletát se vehetnének. Rengeteg mindent nem vehetnekát. Pl parabola antennát se mert hirközlési eszköz.......kategoriák vannak meghatározva mit nem.lehet. Én is bajba vagyok a vastagabb kábelhulladékokkal mert azt se lehet.
állítólag arra megy ki a játék hogy inkább te fizess azért mert leadod a szarjaidat és ne fordítva
evvel elérik azt hogy bár eddig is voltak illegális lerakó hekyek mist meg még több lesz, meg úgy általában mindenhol is szemét lesz
szóval lesz itt még lcd tv összehajtogatva a kukában 😂
Állítólag lesznek önkormányzati hulladék-udvarok ahova be lehet majd vinni a "szemetünket", hogy ne a portánkat csúfítsa. De azt mondta a srác, hogy még nincs leboxolva.
És akkor mi lesz a sok fémmel?
Mivel nem tudnak velük érdemben foglalkozni, ezért megszüntetik a kiváltó okot, így megoldva az egész.
Mi NEM népesedtünk túl. Hogy a dologtalan cigányok és niggerek igen. Meg a lippppsik, akik az előző kettő kitartásából és nekik szántak ellopásából élnek.
Most adtam le az évek alatt összegyűlt vasakat, alut, akksit. Ott mondta az átvevő, hogy még időben jöttem. Nem tudják pontosan, de hamarosan megszűnik az átvétel. Láttam ott "szerzett" okosságokat. Pl előttem vitte el a span, a makulátlan 380-as villanymotort. De volt ott aknafedéltől a kovácsolt vaskerítésig minden. Ezzel is foglalkozhatnának a rend bősze őrei, nem csak velünk! Na de ezekkel a négerekkel mit kezdenének???
Tulnepesedtunk.Nekem nem gond a toronyhazban lako.
Van egy csomó dolog, amit én sem értek, de a szememnek hiszek. A miértet és a hogyant én sem értem, de képek önmagukért beszélnek.

Ej, ha én lehetnék a prezident...
Mivel az itt élők elég nagy része lakik olyan toronyházakban, ahol a távfűtésen vagy a lakásonkénti gázon kívül nincs más megoldás, ezért kár is a régi idők megoldásait, mint opciók felemlegetni.
Amúgy én sem szeretnék fát hasogatni meg füstös lakásban lakni. Pláne, hogy padlófűtés lévén - tudom keverőszelep - rakhatnék fel radiátorokat is, vagy kéményeket, ahány helyiséget akarnék fűteni.
Baszki én ezt nem.értem. képesek voltak egy csomot ásni? Én otthon se akarok ettöl sokkal kisebb gödröt se. Ráadásul honnan tudták hol kell ásni. Aztán meg ilyen mindenféle jelzökábelekért a faszom áskálodna. Legyen legalább 240-es, de az meg kibaszott nagyot üt, még csákánnyal is robban akkorát hogy nem éri meg. Pláne ha valami 10kV fut benne
Nem. Falusi gyerek vagyok.A városiaknak már akkor is nehezen feldolgozható trauma.volt az ilyen incidens
Nagyon helyes, ha a fémhulladékra gondoltál. mert:

https://kuruc.info/r/2/256547/

A rohadt mocskos cigányok leszarják, hogy a pár ezer forintos bevétel mellett másnak mekkora kárt, és hány embernek okoznak kárt. Remélem, hogy gyógyszert akartak volna venni a lopott réz árából. Életbentartó és fájdalomcsillapítót.