Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szűk 800m3 gázam van még a rezsicsökkentettből, leolvasás előtti héten kiengedem az egészet a levegőbe
😂
a légkondi kurva sokat megspórol, ha nem zúgna mint a tank ki is lehetne kötni a gázt, persze csak ha ilyen laza telek maradnak
Túlkombináljátok... aki fázik, költözzön Afrikába! Onnan most úgyis sokan eljöttek Ejrópába, szóval nem billen fel az egyensúly. 😁
ez még most is működik csak meg kell próbálni csendben 😅
750 tudomásom szerint.
az jövő szezonba már jó lehet(gondolkodós) Szerintem ezt már beszéltük egyszer ne magadból indulj ki(ujjával nemet mutató)
Nem mindenki fiatal, fitt és jó fizikumú mint te(kezeit széttáró) Akkor is ezt mond ha megéled a 75 éves kort, bár az nem lesz mert ketyeg a 2 hét(óranézegetős) Szóval sokan azért fűtenek fával, mert nincs is más lehetőség illetve az új belépők akik rezsihatáron belül akarnak maradni a gázzal. Nincs mindenkinek körfűrésze, láncfűrésze és hasítógépe esetleg fejszéje és nem tudja ezt mindenki konyhakész állapotba hozni. A nyugdíjas mammer, papper örül, ha rá tudja tenni a kazánra a fát, de ismerek korombélit is aki egy vödör vizet nem tud megemelni nem, hogy kuglizza széthasogassa. (kezeit széttáró)
Ilyen alapon azt is mondhatnád az ne fűtsön fával aki az erdő mellől nem bírja hazaszállítani a saját járművén(kezeit széttáró)
30-40 éve kimentek az erdőre oszt vitték.
Én valami 947-nél maradtam el a követésében.
Az is hülye aki konyhakészen vesz tüzifát.Ha fizikailag nem birja feldolgozni akkor inkább gázt használjon.
Ez fél éve kivágott fa lehet,mert relatíve száraz,de nem 2-3 éve van tárolva,tavaly év végi vágás lehet.
Azt valószínűleg már a chatbotok intézik. (egy informatika tanárnő biztosan parancsol pár ilyennek)😼
30éve meg a tizede 🤷🏼‍♂️
750 Ft körül van a rezsi határ felett fogyasztott bruttó gázár/m3 (gondolkodós) 1000m3-nél az is 750 ezer ft.(kezeit széttáró)
30 ezer ft/ m3 az nagyon jó ár. Száraz fából az 8-10 mázsa átlagosan 3000-3750 Ft/mázsa. Bár ez úgy látom nem konyhakész(kezeit széttáró) Nálunk az akác 6500 ment szárazon, kuglizva, hasítva, kiszállítva. Most ment lentebb az ára 5000-5500 ft körül mozog. Ez amit kaptál száraz vagy nedves? Mennyit mertek kérni a kiszállításért?
Hát olcsónak nem nevezném,10 éve fele volt.De ja,a rezsicsökkentett.Ami 30e/ erdei köbméter.Plusz a szállítás.Az se olcsó.De ha az 1000 köbméter túlfogyasztásom 940 forintos árával összehasonlítom akkor még így is fele.
Annyira biztos nem, mert minden topicba van ideje szemetelni munkaidöben 😁
Én nemrég kértem tőle infót privátban (jól viselkedtem és udvarias voltam!!) a proptech cuccal kapcsolatban, de használhatót nem kaptam, szóval tényleg elfoglalt lehet. (vagy csak nem a 0690-et hívtam...)
Ez az olcsó? Fasza vékony, nekünk a legvastagabb 120cm volt.
mostanában majd meg pusztulok itthon
napközben 26 fokon megy a légkondi hogy éjjel ne fogyjon a gáz
Az ideibol meg maradt vagy 5 kobmeter felvagva.
Ez kb 3-4 ev.Kb fel eve kivagott jobbara bükk némi tölgyel.
Pont most kapcsoltam le a fűtést 😆
Ez a hülye picsa megint tele fossa a baromságaival a fórumot.
tudományosan minden munka tovább tart
csak úgy nem lehet mindent megjavítani az a szakmunkás szint 😁
Hát ha még mindig nem végzett azzal a kettővel, amit hetek óta csinál..... hely meg nincs mert ezekkel még tele a műhely. 😏
Szerinted van aki komolyan veszi mint szerelőt?Szerintem hozzá csak egy töketlen visz motort csak hogy hozzá szóljon egy "nő".
El kene engedni........
Amugy a macska minden motorhoz elkezd érteni amint a közelébe kerül? Csak kérdem........ha már a solyommal.marketinggel