Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amerikáner. (gondolkodós) Valahol a lomok között még láttam egyet szerintem nem dobom ki mivan ha még szö9kség lehet rá(gondolkodós)
Csak osszehasonlitaskeppen nekunk 2 x 200A a bejovo kabel. mondjuk 2 x 120V igaz de akkor is.... Minden arammal megy: sutes fozes hutes futes minden 😲
Persze, 3-at rendeltem is előre utalással, kösz! 🤑
akkus fúró helyett meg ilyen volt, mondjuk nekünk a vezetékes helyett is
és még mindig megvan, 2 sebességes fasza cucc
Épp mondani akartam. A normál méretű Videoton/Orion tévék se ettek többet a mai négyzetméteres lófaszoknál, azt már nem is említve, hogy háztartásonként nem 2-3 volt belőlük az esetek többségében. Jó, a Saratov lehet bekapta a 300W-ot és 60W-os izzók mentek minden helyiségben, de csomó új játékunk van, sok termék meg egyszerűen csak nagyobb teljesítményű, mint anno.
Töredéke......a panelban a 10A kismegszakito a villanyora alatt mindenre elég volt.
Háttttt...nem. mosogép 130w
Hütö hasonlo. Tévé 70 w körül. Porszivo 150 hajszárito 150-200. A legnagyobb fogyaszto a rezso volt 1500 wattal. Ha minden be volt kapcsolva egy mostani hajszáritoval vetekszik.
Lehet.....akkor még nagyjábol mindenki tudott gyereket csinálni 🤣
Igy van. Én os azt csináltam,elemi szálakra szedni mert amo.vastagabb a kisujjnál nem.veszik át.
Persze,80ban is 3A-s hűtők voltak,na meg a régi orosz mikrók....
Na de ha nem adnak érte pénzt akkor a töredéke lesz leadva.
a hűtő nagyjából anyit mint a mostani hagyományosak, mert akkor még nagyjából új volt, nem 40+évesek
tv tuti többet evett mint a mostani, ellenben sokkal kevesebbet ment, este híradó utána egy film nagyjából ennyit ment, esetleg hétvégén délelőtt pár óra mese
a bojler most is annyit fogyaszt mert még mindig az a hajdú bojler van amit 74-ben vettek
na a hajszárító az valami párszáz wattos volt, a mostnai hajszárítónk meg 2500watt
vilgítás az biztos több volt mint a mostani ledek
összességében szerintem nem ment el akkor több mint most
dehogynem a te neveddel és a címeddel dobom az út szélére a hulladékot 😅
mol veszi át az üzletágat, de még senki semmi biztosat nem tud.
de azért beöltöztek láthatósági mellénybe, mintha a cég emberei lettek volna és hivatalból tartózkodtak volna ott 😅 Fifikás cigányok(fetrengős)
na az a pár cucc pont kétszer annyi áramot herdált mint most egy háztartás háromszor annyi fogyasztóval(gondolkodós)
ti akkor fogantatok 😅
én el
majd amikor már nem kattintotok akkor ott fogtok könyörögni a fáért, az meg nem lesz most se volt amennyi kellett volna(kezeit széttáró)
mi ez akkumlátor töltő, inverteres heggesztő vagy plazmavágó? Mert, hogy olyan egyforma már minden idegenül meg nem tudok 😅
igazi nagy haverság ez 😅
igen kulcslyuk van a közepén 😅
mi egy olyan kis ország vagyunk, hogy az egész lakosságunk nincs annyi mint oroszországban , amerikában vagy törökországban egy közepes város lakossága 😅 A mi gázpiacunk a globálishoz nézve maximum egy kerekítési hiba(fetrengős) Nagyjából azok a nagyhatalmak amelyek játszanak a gázzal hát pont telibeszarnák, hogy nekünk van e gázunk vagy nincs Őket ehhez semmi érdek nem fűzi(kezeit széttáró)
40-50kiló métere szóval ér kb 10 ezret
add el egy őstermelőnek, tárcsa után szoktak vasakat kötni
? a hasítóról egyenesen a talicskába megy a széthasított fa mivel oda van tolva alá(gondolkodós) Neked meg még hasítás után bele kell tenni egyenként a talicskába?(fetrengős) Tényleg jobb a fejsze 😂