Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt mit vegyek az árából? tankot meg rakétákat? Az ukriknak úgy tudom van swarczba eladó 😆
ez pontosan ugyan azt csinálja mint a gépi(kezeit széttáró) Semmi különbség nincs. Annyi, hogy ezt nem áram sajtolja össze hanem egy erőkar(kezeit széttáró)
akkor marad még valami 😅
Más emberek, más igényekkel.
ezek már akkor húzták az orrukat amikor a kerítést építettük(fetrengős) Már onnantól a német és az osztrák bögyében vagyunk. 😅Aztán az osztrák is csinált kaput kiterjesztett szárnyakkal jobbról balról 50 km-es kaput(fetrengős)
Miota megugrottak az árak kicsit nehezebb, de tényleg nagy segitség és lehwtöség.
mondjuk ez igaz,válásnál az albérletben élők járnak jól.
ez egy baromság,pont hogy most sokkal egyszerűbb,legalábbis sok helyen,ott a babaváró,10milla ott a csok......Hiszen ha ügyes szinte ingyen vehet lakást.Mondjuk nem itt mifelénk de többnyire járható a dolog.
az a furi, hogy 3 év óta alig emelkedtek a bérleti díjak az árak meg megduplázódtak. Most nézegettem van minimális elmozdulás ezen a fronton esetembe annyit jelent, hogy 5-10 ezer ft körül megemelhetem a díjakat kb. 2 év után(szemeit körbeforgató) ehhez képest meg minden duplájába kerül mint 2-3 éve. Szóval nem a pipiféle kulákok a gecik. Hanem akik ránk erőszakoltak éves 40%-k inflációt(kezeit széttáró)
Meg addigra ugyis elválnak, aztán azzal is csak a gond van 😄
Cimborám egyik lánya másodjára válik, pont mindkétszer amikorra kész lett a ház 😃 persze tele hitellel.csokkal.
had legyenek,mit számít?Ott a pályaudvarhoz szokta beállni mérni.
nem nem akarnak, reális időn belül nem tudnak inkább elengedik. egy szaros lakásért két átlagfizetésből élő egész életében a hitelt pengethetné. Mire kicsöng a lakás már teljesen életunt lesz . Erre írtam múltkor most körül fejeződik be, hogy a kezdő fiatal lakáshoz tud jutni. Ha még lesznek fasza állami akciók akkor esetleg van halvány esély amúgy 25-35 misiért egy átlag kisvárosban egy átlag szaros lakást belátható időn belül nem penget ki az életkezdő fiatal. Lakása háza itt már csak annak lesz aki örököl. (szemeit körbeforgató)
Borzasztoan.
Remelem kifigyeltem mind.Ha nem akkor nem csak az index es a nagypleko ara megy a levesbe.
Tanktaska volt.Valahova be kell raknom az esoruhat.Attol kcsit kevesbe faztam.
Ugye, hogy milyen veszélyes?
Hat,azt tenyleg nem.Vót is egy vagon yard zirc kornyekin.
Na de milyen ingatlan,kolbászból van a kerítés
Szerintem még most add el őket,jön a háború,az összes lakásodat szarrá fogják lőni,nem lesz belőle más csak zúzott beton.
én értettem elsőre is. Akkor is az a véleményem, hogy inkább belehugyoznék a konektorba, mint sem 19 millert adjak évente egy akkora ingatlanért mint nekem itthon a földszint 😅 Ha qrva igényesen akar bérelni, kisvárosba de akár megyeszékhelyen is 4-5 kiláért tudna itthon is bérelni ha él hal azért, hogy bérelhessen. Akkor még mindig zsebbe maradt több mint havi 1 milla. 100 ezer fontot egy jó programozó meg egy fogász itthon is megkeres szerintem. Ilyen jövedelem mellett szerintem meg az a hülye aki bérel(kezeit széttáró) Pláne ennyiért(szemeit körbeforgató)
Akkor megnyugodtam.
Nem biznék rá egy beton alatti kötést, de biztos jó.
Zárt pályán 😁
szóval a megkeresett pénzük 40 százalékat egy 80 nm2 lepukkant szarra költik csak mert a közeli 2 utcában nincs cigány(gondolkodós)
Én 42 ezer font töredékéért tudok neki albit adni 😅 a faszi programozni innen is tud a csajszi fogászként szintén tuti befutó. (kezeit széttáró)
A helyzet az, hogy ha venne itthon 3 éves ottani bérleti díj kifizetése helyett saját pecót sokkal jobban élnének 😅
Hol lehet menni 150 felett?
A német autópályán történt az eset,szerintem.