Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a 60 amper mikor olvad ki?
aztán leeresztem a vizet belőle majd szétszedem aztán 5 évente fűtőszálat mindig kicserélem meg a tömítést. ha más is elszaródik közben azt is kicserélem. Az az anód vagy katódcső vagy mi a faszom nem tudom minek van mert elméletileg annak kellene fogyni és annak volna feladata megakadályozni a vízkövesedést nálam ez még nem jött be(kezeit széttáró)
30 ezerért vettem 100 méter 2.5ös vezetéket akciósan, ebből kellett 30méter a napos áramot a házba kötni
a 2 dugó a végére kb 5 ezer
annyi van benne hogy mind a 3 vezeték fekete, szóval ki kellett mérni melyik legyen a földelés
A vízkőtlenítést mindig is magam csináltam. Általában 5 évente eszembe jut amikor már nem akar nagyon fűteni a bojler.
Aztán legelőször csinálok egy profi és szakszerű kapcsolási rajzot, hogy a végén minden vezeték oda kerüljön vissza ahonnan lejött(gondolkodós)
fogorvos az nem szakma(legyintős) Régen a borbély csinálta a foghúzást(kezeit széttáró) Volt 2 segítője aki belefogta az embert a székbe, hogy ne mozogjon nagyon(gondolkodós) Azokban az időkben még nem volt ismert az érzéstelenítés 😅
a jó minőségű villanyos bizony fasza szerszám(meghajlós)
ezeket ezért csináljuk magunknak(kezeit széttáró)
csináltam a heggesztőhöz két és felesből 25 méter hosszabbítót tavaly ősszel 16 ezer volt baszod. neked a 70 méter mennyiből jött ki?
na ez meg, hogy jön ide te favágó(gondolkodós)
Melyik részben voltam, ügyes?, hogy előzés közben lefordult előttem egy autó és fékezés nélkül mentem bele? na ilyet kívánok neked, azt majd osztom az észt meg vidámkodok amikor a törött kezeddel a véres orrodat törölgeted a mentőautóba a frenkizett katit meg utánfutón viszik azt borítják le a farakásotok mellé ami megmaradt belőle 😅
17 ker - Dunaharaszti - Szentedre - Pilisszentkereszt - Esztergom - Üvegtigris - Vissza Esztergom -Pilismarót-Dömös- Pilisszentlászló- Szentedre - És haza 😎
Ezt láttátok már ? Ez odab@sz rendesen ! https://www.facebook.com/photo?fbid=6160445950680121&set=gm.3369355356620828&idorvanity=1576483045908077 🙃
biztosan így van, céges környezetben még számít is ez a dolog
ami otthon van az meg egészen más.....
a régi 2 eres tv zsinór hosszabbítótól meg a középen szöggel rögzített 2 eres kábelektől még mindig jobb
😁 👍️
Azzal nem volt gond az biztos 😆 70 -100-as tempó nyugeressen nem kért sokat 😁
Hidd el, a szabványokat, az előírásokat vérrel írták.
jó pár éve így van ez is, meg aztán az asszony munkahelye, asszonyt meg lehet szerezni másikat 😂
Majd figyelmeztess, ha megyek oda vendégségbe, kint együnk az udvaron.
én meg beindítottam a fűnyírót, feltöltöttem benzinnel-olajjal, kifújtam a légszűrőt aztán nyírhatja a nej a füvet holnap
konyhában minden úgy van csak ott nem kellett doboz mert nincs nyílt helyen
hűtő, páraelszívó, mosogatógép, gáztűzhely mind wagóval van bekötve, csak a falból lóg ki a vezeték
Direktbe be se köss semmit.
Szep. Nekem csak 210 sikerult, de legalabb a fogyasztasom jonak mutatkozott :D
nálunk a szárító eszi a konnektorokat, be kellene kötni direktbe de olyan szarul néznek ki ezek a vízmentes dobozok hogy az asszonynak nem tetszik
Anyámék lakása meg kb. 50 éve.
Eleve a világítás és dugaljak egy áramkörről... nem menő. Ha szélsőségesen gondolkodunk erről, akkor egy áramkörről is mehet minden éveken át, mégsem mondanám rá, hogy jó. A mutternél pl. két áramkör van, a lakás első fele meg a hátsó fele, egyben minden. volt nála már kapcsoló csere, de amúgy náluk is működik minden.
20+éve van így eddig hibátlan
Voltunk páran... 🙂
Nem erre gondoltam, de már amúgy is készen van.