Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kawának: Na itt a kézi pressnyomó. Van hozzá egy halom betét. Én csak a 16-osat használtam eddig egy átlagos háztartásban ez a standard méret(kezeit széttáró) Azt nem tudom, hogy rézcsőhöz jó lehet e bár akitől vettem szerinte igen. Az 5 rétegű műanyag csőhöz amit általánosságban használnak napjainkban ahhoz kifogástalan. Egy elektromos pressnyomó gép 3-4-5 száz ezer forint(szemeit körbeforgató. Nyílván aki napi munkához használja annak olyan van. Nekem háztájiba ez bőven tökéletes, azt a kis munkákat amit csinálok vele szerintem még nagyon lassabbnak se lassabb az elektromos társánál(kezeit széttáró)
Egyébként hihetetlen de már egy ilyen kicsi kacat is sokat tud számítani.Érdekes a dolog mert nekem pl 200ig semmi nem érzékelhető,be sem kell dőlnöm,viszont ha van fent egy tanktáska ami egyébként nem lóg túl a plexin,tehát teljesen takarásban van,már 150nél érezhető a nyomás.
Nem szabad 150-nel járkálni.........
Vagy jolesz vagy nem.Mivel csak tesztelok mondjak hogy egesz jo fene tudja.
Nekem a tapasztalatom hogy mellkasnal nincs gond,de a sisakot nagyon tolja 150 felett.
Ha fele marad az mar jo.
A rossz ha a sisak tetejet rangatja.Ha nincs erezheto hatasa akkor lett egy funkcio nelkuli szepeszeti beavatkozas.
Mas megoldas nincs mert mindenkinek egyedi,nem hagyadkozhatok mas elmodasaira.
Már tiszta a kép.
Hát a menetszelet,nem vezeti meg eléggé?Ja,most olvasom hogy még csak most rendelted,azt hittem már a motoron van.
Én azt gondolom, ha a kölök nem jön haza, mint pár éve, amikor kiderült a nyugati demokráciák bennszülöttjei számára, hogy a várható kovidos megbetegedések és a rendelkezésre álló kórházi ágyak száma nem korrelál, illetve a mama meg a papa mégsem a (-z itthon maradó) magyar társadalom jóindulatára lesz bízva, és a várható nyugdíjat eleve nem az alanyi jogon járó kor elérése után itthon gondolnál elkölteni, illetve a kölök nem jár haza fogászatra meg esetleg szülni, stb.

Ebben az esetben ha működik ezek nélkül, akkor valóban jó döntésnek tűnik.
Magátol.Soseallmeg. 😆
Még nincs április......
Persze, ha utánfutón húzzák :)
Minem?
és nem?
😛
Ez gyertyak nelkul is szelsebes.
...meg sok a nepper, aki ugy megy ki, mintha itt alkudna Nyekladhazan es nem mindenhol vonnak vallat arra, ha ugy kell a vevobol kirangatni a penzt.
Az angolok is igy jartak, ok a benelux allamokbol szerettek levetett vasakat behozni a Brexit elott, de a hollandusoknal hamar leverte a poharat, ahogy alkudoztak. Ok meg nalunk is rosszabbak, egy 5000 euros motorra siman beprobalkoznak harom es fellel, miutan agyonfikaztak.
Hat akkor a kawa,dukáti kiesett,megyek a hárliba. 🤣
Elég ha még egy gyertyapipát lehúzol 😁
J,akkor kiszedem 3 as felett az osszes fogaskereket.
jó 😃
Vegyél rendes motort 🤣
Persze,mert a kinti kereskedők nagyrésze is már török albán stb
Viszont nem basztat a szél:)
Rendeltem,apilis elejen er ide,a melkasrol meg a sima bikini idom is ledobja,mind a sisakra.Terv hogy ez majd felljebb teszi. 😆
Németül jól irogató és beszélő cimbivel üzengettem de vele is alig akart szóba állni a delikvens akinek megtetszett a motorja.
Dognehez muanyagtehenet,feneket. 😆
Monyuk ha ez a hatalmas plexi amitől csodát vársz, akkor azt kell mondjam teljesen felesleges befektetés volt. Jobb ha már most vissza leveszed és teszed a jófogásra.