Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekik egykuutya keleteuropa a lengyel,litvan,roman szerb,bulgarral egyutt.Eleve nemet telefon es anyanyelvi szintu nemet kell.
Ha nepperkedni vagy motort venni akarnal trukkozz,keress valami kontaktot aki ott el.
A becsuletesnepper is mndig lukrafut maganeladokkal,a kereskedokkel jol megvan.Azok jobbak.
Egyrészt ideje belátnod hogy megöregedtél, másrészt azt is, hogy a naked nem való az esztelen száguldásra :) Vettél volna rendes motort :))
Állitólag sok a szélhámos....megpróbálják szállítási trükkökkel kicsalni a motort. hogy ennek mennyi az alapja vagy csak a románokkal vagyunk egy kalap alatt a fene se tudja
Hogy motorozzunk is picit.
Tegnapi tortenes es konkluziok.
Egyik hogy megoregedtem,a folyamat 150-180 km/h miatt baszottul megfajdult a nyakam,a ket lapocka kozti resz.brrr.
Szoval feladtam az z elveim es berendeltem egy flyscreent.Egy hótoló meret. 🙄
Tovabba fene tudja hol,mikor,hogy de keterepedt egy indexem.
Es gecihideg volt,estere remegtem a markolatfotes dacara is.Brrrrrrrrrrr.
Hát......egyébként kíváncsi lennék hogy mi ennek a konkrét oka.Ez olyan lehet mint ahogy mi nem adunk veszünk cigánynak/tól.De hogy nekik mi lehet ennek az oka......
Igen, én is jártam igy amikor a ducati után molyolva német piacra tévedtem.
az a baj hogy mindig utólag derül ki mit basztunk el, el kellene végezni egy okj jós tanfolyamot, szerintem sokat segítene 😂
ja,egy kis érdekesség.Kollégám most vesz motort.A wilhaben-en 4motor után érdeklődött.Egyel tudta felvenni a kapcsolatot,kettő konkrétan megmondta hogy magyarnak nem eladó,egy nem is válaszolt,egyel tudott beszélni.Szeretnek minket.
Ilyen az élet, jó vagy rossz döntések, mind a miénk majd az idővel kiderül.
Sőt :)))
Pontosan,és feltételezem nem ugyanaz a kor és szakma.
300ért elég soványka lakás van, gyereknek 220 felé volt az egy szobás mindenestől, igaz fasza helyen volt lakás is fasza portás meg amit szeretnél ben a belvárosban de akkor is 200 felett volt az a 30 négyzetméter
1 millát meg nem sokan keresnek kezdő huszonévesen inkább ilyen 4-600 felé diplomásként viszonylag jó helyeken, ennyit meg egy klímaszerelő is megkeres
havi 300ért én inkább 300 kölcsönt fizetnék végülis ha megvan a lakás ki is lehet adni és az árából máshol bérelni ha az a hely nem jó a melóhoz
Két különböző ember különböző elképzelések, tehetség, stb....
Nem tudom, én már többször elbizonytalanodtam...és párszor tudtam hogy rossz az a döntés.....
De ez nem az ő döntése volt hanem a fiáé,ő csak azt írta hogy "be kell látnom,hogy jó döntést hozott"érti ezt a fiára.
Látszólag a másik,itthon maradt fiához hasonlítja.Ami megint csak nem ad egy valós képet.
Mindenkinek a sajátja a legjobb.
De főleg mihez képest.....
Mit jelent a "jó" döntés? De konkrétan.
Ez egy nagyon jo meglátás, tetszik.....kiváncsivá is tettél 🙂
Ez itthon is így van.
És miért bazdmegolsz?
Mond már el hogy én mi súlyos és bántó dolgot írtam?Nem írtam semmi sértőt,degradálót.
Fiam Szófiába tök jól megvan a csajával. Ami megtakarítása van ahhoz hozzá sem nyúlt, dolgoznak és tudnak félretenni is.
Itt a nyomorult migráns volt a jelző bazdmeg!