Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felreerthetoen (rosszul) fogalmaztam: az ikerhaz rajuk eso fele 85m2.
Ja, ugy emlekszem az az indulo ara egy lakasnak nevezheto akarminek. Persze Miami megint ketszeres szorzo, ott az egy haloszobas kis lakas ketezer-parszaz.

Londonban 10 fonttol indul az oraber, egy Lidl/Aldi arufeltolto 12 fontot kap, alkalmazasban allo szakik (komuves, asztalos, stb.) 20-30 fontot kapnak.
London kul-kulvarosaban egy lerugottabb lakas 800-1000 font, egy normalisabb inkabb 1200-1300. Ahogy kozeledsz a centrumhoz, mennek fel az arak, 1500-2000 az, ami mar polgariasnak mondhato. Van ott ismeros aki programozo, a felesege meg fogasz, ok evi 100 ezer felett keresnek (egyutt) es 3500 magassagat csengetnek egy ket haloszobas, 85 m2-es ikerhaz feleert egy jo kornyeken (Richmond), de ott nem nehez 5-6000 fontos berlemenybe botlani.
Tehát 1300-1500.Akkor érthető a 20-25 dolláros órabér.
Szorozd meg kettovel, az kb. a minimum amit egy floridai varosban kernek egy 60-80 m2-es lakasert. Legalabbis amennyire en tudom. Hogy ilyen kis minilakasokat mi penzert mernek vagy hogy van-e ott ilyen, azt nem tudom.
650 ért.Igaz nem florida,NY.
https://www.youtube.com/shorts...
Még több gondot okozok. 😀
Nézem ezt a megrendezett videokat,csak úgy repkednek a 2-5000 dolláros havi apartman árak.6-800 ért ilyen cipősdoboz méretűek vannak videókon. 🤔

https://www.youtube.com/shorts...
😂 😂 😂
Hadititkokat meg ne fecsegd ki , mert most csúnya Oroszok is rá tudnak készülni 😂 😂 😂
De majd oda szolok a Ukránoknak hogy adjanak még egy esélyt és ne tegyenek fel a halállistájukra 😉 😂 😂 😂
Hogy melyik ?????? ☹️
Készülök itt szép színes képekkel meg minden 😂 😂
aha ez az(meghajlós) Az első 2 képen látszik, hogy lengyelország szállítja az ukrán frontra a két katonai motorkerékpárt a totális ukrán győzelem elérése céljából 😅
bocsi melyik is az(gondolkodós) Mindjárt pótolom(meghajlós)
Kedves pipi 😊
Az én fényképes beszámolómhoz "elfelejtettél" hozzá szólni
Ami nagyon rosszul eset 😂 😂 és mélyen csalódtam benned 🤣
Ha nem akarsz Brüsszeli bíróságra járni van 2 órád pótolni 😂 😂 😂 😂
Köszönöm
Annyit itthon is megkeresek.
Igaz, itt a mérnöki órabér annyi mint ott a szakmunka 😂
nekem is furcsa volt de ez ilyen. Működik 4-5 éve(kezeit széttáró)
Pedig nem csinálhat zárlatot, mert akkor a belsejében a nulla meg a föld össze van kötve ami tilos. inkább az lehet hogy gyárilag oda szoritottak véletlenül egy vezetéket valahová. Ha másnam a bolti alkalmazott, ha kiállitott darab volt és amugy is hiányos cucc
Bruttó vagy nettó?
Juj most gondban vagyok ezzel mert mostanában emelkedett. Valahol $15 /óra környékén. Mekidí valahol 13 dollár. Szakmunkás kb 20 dollár, hegesztő 25-től felfele akár $50 is lehet.
Gondolom rövidzárlat vagy földelés probléma esetén. Autó töltő ment egyszer zárlatba, akkorát durrant....az 50 A-es megszakitón van. 😃
ha még azt is elmondanám, hogy az első zipper hasítómat amit most dec 30-án vettem 1 hét alatt galyravágtam(szemeit körbeforgató) amit befényképeztem az már a második amit kaptam helyette szerencsére ingyen 😅 De nem mondom mert eflevi megint lebasz, hogy ahhoz is balfasz vagyok (fetrengős)
működik azóta is. mivel 2* is meggyőződtem róla tuti, hogy az fázis érzékeny ez az egy sütőm.(kezeit széttáró) Ez mondjuk egy kiállított darab volt az obiban mert nem volt másik 60-as sütő ezt meg így ócsóért is adták egy két dolog hiányzott róla de azt meg összeszedegettem máshonnan(kezeit széttáró) a hely miatt úgy jött ki, hogy pont 60as sütő kellett szinte minden máshol 50-es van(kezeit széttáró) Aztán valahogy megoldottam, hogy szerintem oda kábelkötegeztem vagy már nem tudom mert nem emléxemn hogy oldottam meg, mert vagy 4-5 éve nem láttam, hogy ne lehessen kihúzni a konektorból a dugvillát. nehogy valami albérlő valamilyen oknál fogva huzigálja(kezeit széttáró)
azzal történik mindig valami aki mindig csinál valamit(fetrengős) Ha egy kanapén feküdnék azt az orromat piszkálgatnám egész nap velem sem történne semmi(fetrengős) De sajnos én még nem tartok ott, hogy ezt a kanapéheverészést megengedhessem magamnak 😅
kézit. az új ára volt akkor 85 ezer. A jófogáson találtam. holnap megyek befényképezhetem ha nem felejtem el (kezeit széttáró)
hjjaaa volt már ilyen(fejét fogó) A paneleknél alul húzták ki az mmfalat a konektoroknak. Amikor kész vagyok a laminált padló lerakással és következik a szegélylécezés... hát panelba már nem fúrok szegélylécnek tartót az tuti hanem felragasztom 😅 Az egyik panelnál kis szobában 4 szer fúrtam meg a villanyt 😅 Ki kellett bontanom a gőzőlt betont vésőgéppel dobozt rakni és összekötni a vezetéket 5 cm válaszfalba 😅 Vadonatúj frissen lerakott lamináltpadlón(fejét fogó) Érnek azért szopások de nyílván tapasztalok is(kezeit széttáró) Egy nagy halom lakást összedobáltam már egyre edzettebb vagyok(fetrengős) Az már nem lep meg, hogy egy halom helyen nullát szakítanak azt meg már rég tudom, hogy lakótelepen a vezeték színével nem foglalkozunk, a jobbos melegvíz bekötések már meg sem érintenek a konyhában található értelmetlen betonmagasításba szerelt csatornalefolyókra meg már csak legyintek(kezeit széttáró)
egyszer a haver hívott,hogy egy karnist szereljek már fel neki a kisszobája ablakához(kezeit széttáró) Mondom persze(kezeit széttáró) Vittem gépet, kalapácsot tiplit, csavart. Betonkoszorú környéke volt a tetthely, mondom jó lenne azért alatta megatlálni a helyet. Kinéztük együtt áment mondott rá. Mondom esetleg tudsz e róla, hogy van e itt valamiféle vezeték(kérdőjeles9 Hát nem tud róla. Keresgettem szerelődobozokat de szépen a festő eltüntetett mindent egy sem volt kint(kezeit széttáró) Éertem én, hogy szép úgy egy lakás de csak a megtalálásához szét kell verni a fél festés egy házon(fejét fogó) én minden doboztetőt kint hagyok, pedig gyönyörűen be tudnám dolgozni a falba, hogy soha nem találnák meg az utódok(fetrengős) Nos nem láttam semmi gyanús jelet,hogy ott valami logika mentén kellene vezetéknek mennie(kezeit széttáró) Mondom azért óvatosan fúrok(kezeit széttáró) Aztán szép lassan elkezdtem majd kisvártatva valami gyanus lett(gondolkozós) Mondom a havernak ad csak ide azt a fázis ceruzát/én a létrán álltam/ Ráteszem a falba lévő fúrószárra a fázisceszkát hát világított mint a karácsonyfadísz 😅 kiveszem óvatosan a falból a fúrót, belevilágítok fejlámpával, alig látok be azon a kicsi lyukon hát a barnát szétfúrtam néhány rézszál tartotta mé össze8fejét fogó9 a 10 perces munkából lett másfél órás bontással(fetrengős) Másnap mentem a villanyász boltba vettem egy vezetékkeresőt. 5000 ért volt gagyibb a 60 ezresre esküdtek8kezeit széttáró) hát 10 évvel ezelőtt az 5 ezer ft sem volt kis pénz 60 ezerért meg meg sem fordult a fejembe venni ilyen kütyüt(gondolkodós9) na az 5000 annyira szar volt, hogy bebasztam valahová a szerszámos szekrénybe. 1-2 éve megtalálta a gyerek kérdezte mi ez apa, mondom neked játék(kezeit széttáró)
Érdekes, mert a sütö sose volt fázisértékeny. Egyes kazánok azok, de azok is csak a gyujtás miatt, ergo nem basz le semmit csak nem indul.
Ugyhogy ott te basztál el valamit. Vagy átbasztak egy szar termékkel 😀
🤣
Lófaszt.....
A leválaszto trafonak pont ez a lényege. De csak EGY fogyaszto mehet róla.
Ha van.egy másik meghibásodás dölt az elméleted. Ez pedig egy országos hálozatnál esélytelen. Különösképp hogy te is babrálsz vele állandoan.
Te egy állat vagy,baszki hogy veled tényleg mindig történik valami......