Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bánhatod hogy letiltottál, a multkori képed a tónál, napok kérdése és full sarga a domboldal
Pedig nincs jobb, mikor végre úgy mehetsz el motorozni, hogy nem kell azzal foglalkozni, hogy mennyi az idő.
Na, megérkezett az új kínai időmérő órám a kormányra.
A régi (ugyanilyen) 5 évet bírt 2 elemcserével, remélem ez is elmegy annyit.
5 éve 9,98 dollárba fájt, most 4,49-be.
I love China!
Te mit írtál neki?
Engem már rég
Reklám blokkoló és nincs reklám
Kb 99%-ban kiszűri
Akinek több van mint nekem
Nem kell nekem mindent látnom.
Egész egyszerűen vannak dolgok amik nem érdekelnek.
Ez a funkció segít kiválogatni az engem érdeklőket.
Ja Handrás tiltott
Nem kell orokke. Eleg amig birom.
Biztos igazad van és minden örökké tart De ha mégsem annak nem én voltam az okozója
cofidises....
Az.
Azért mert betalál a ratyi barátaidnak, de felszopó ballerina.
Dumaszínház?
Köcsög ez a google. Most regisztráltam egy honlapra telefonon, a telefonról megnyitott e-mailből, hogy aztán fasza nagykerárakat kapjak ( egyébként pont ezt utálom a legjobban a netes világban, hogy boldog-boldogtalannak engednek nagykerárat) és rá pár percre már itt a jobb oldalon látom is a reklámjukat a szgépen :))
Nem, hanem mert ideggyengék vagytok.
Azért, mert nem voltam bejelentkezve így láttam. Egyébkétn épp a nagy haverod a buzirudi csicska ini tiltott elsőnek és ha ő tiltoot én mi a fasznak nézzema baromságait, Akkora csicska hogy még egy beszólást sem kapott tőlem,de beszart a szartartály.
Ahogy latom dumaban kurvanagy vagy, arrafele kene nyitnod, mer amit csinalsz most az nem megy neked.
Neha 10 neha 5% neha vissza par%. Fizikailag nem birok tobbet, foleg ha lenne net.
Akkor inkabb elmegyek kutfuronak a szaharaba, annyi az elmehaborodott.
A yutubos videója a legjobb...
Két éve még én is ugyanígy nevetgéltem mint most te. évi 10%-os forgalomemelkedésre, nem lett kevesebb a megemelkedő kiadásokra a haszon. Aztán azt hittem ez az állapot örökké fog tartani ha már 10 éve tart Aztán rá kellett jönnöm, hogy nem Én azt mondom becsüld meg a mostani helyzeted, takaríts meg és helyezz át befektetéseidből ahogy én is tettem Vagy el is baxhatod a pénzt aztán egyhirtelen jött változás okozhat majd fejfájást. Persze ha 2-3 éve ellát valaki ilyen okos tanácsokkal lehet ki is nevetem. Most már nem tenném.
Nem akarok mélyebben belemenni de lesznek itt bajok hamarosan internet nélkül is
Egyről a kettőre? :))