Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj hogy teli van tévedéssel, és csúsztatással, lényeg hogy egyezik a te véleményeddel
Már konkrétan az autópályák elválasztó sávjai közötti pár méteres szakaszon is hosszanti nyomornegyedek vannak összetákolva, csak ilyen mértékű a túlszaporodás ott. A pénztelenség menti meg a világot, hogy kirajzzanak minden felé menekültként meg gazdasági bevándorlóként.

Mondjuk mi az indiai befogadási kvótát már több 100 éve teljesítettük, azóta is itt vannak az indo-magyarok (ha már vannak afro-amerikaiak).
akkor leszarjuk mert zagyva hülyeség
Itt van a kutya elásva,tiszta iható víz fogy el,főleg egy túlnépesedett egymás hegyin-hátán élő népességben.
A baktériumok és vírusok még jobban behatárolják a dolgot.
De, elő van írva minden csavarkötéshez legfeljebb leszarjuk.
Lepárló viszonylag egyszerű akar 2 nagyobb fazék is elég hozzá meg némi kidobott cső
De ha teli van vegyszerrel akkor ez nem ilyen egyszerű
Egen,és ott ahol a szar az utcán nyitott kanálisban folyik tuti rittyentenek fából egy ozmotikus szűrőt vagy egy lepárlót.
te tényleg ilyen hülye vagy vagy fested magad?
A kérdés megválaszolása a bölcsészeknél nem volt feladat?
Vagy csókosan mentél át?
A kérdés nem úgy szólt hogy én fogok e,arra se irányult hogy te fogsz e,mert azt már mindenki tudja hogy beszartál és inkább eladtad.
Az eltartás nem áll meg evés-ivásban...
Ezt is leírtam már valahol a főld ha csak az élelmiszert és ivóvizet nézzük mai fejletségi szinten 50 mrd embert vígan eltart Ma már nincs feltétlen szükség termőfödre a növényi kutúrák megteremtéséhez
már vagy 4 hozzászólásomba leírtam,hogy a tengervízből könnyűszerrel van édesvíz. Többek között annál a hozzászólásomnál is utaltam rá amire reagáltál
Te nem Ha csak nem a kék robesszal, mert a trómf nevű szarkupac nem nevezhető motornak
Utoljára hengerfej lehúzásnál használtam ilyet(passzát) Ott több ütemben meghatározott lehúzási sorrendben kellett ezt csinálni. Nyomatékra való húzás néhány spéci dolognál indokolt mindenhová azért nincs ez előírva baj is lenne a világban
Motorozni a nagy kihalás előtt még fogtok?
Több tanulmány is foglalkozott már ezzel, maximum 3 milliárd embert tudna a bolygó viszonylagos nyugalomban és bőségben eltartani, de ezt a létszámot csak Kína és India kimerítette.
Még mindig könnyebb egy elöregedő társadalom anyagi problémáit kezelni, mintsem egy teljesen felélt bolygón éhen-szomjan dögleni.

De ezzel a hajó régen elment...
Nem víz hiányzik hanem az iható tiszta édesvíz.
A föld 3/4 része víz Nem értem ezt a vízhiányosdit. Egyszerű módszerekkel lehet sótlanítani
meg a benzintemető bmw-ktől is egy picit sem környezetkímélőbb az üzemeltetésük
Ezt én is látam a hiradóba De a 600 millió emberből csak 200 ezrer fog meghalni a vízhiány miatt előzetes számítások szerint
Semmi gond de ez már ott bukott, hogy az akkumlátorokat nem kell megsemmisíteni, mert olyan mint a régi kólás üveg (újrahasznosítható)
nyomatékkulcs minek?
Menetmegszakadás előtt fél fordulattal kell abbahagyni a húzást
.........és újra eljutunk a kérdéshez........mi a megoldás?
Nagyjából igen csak amihez nem férek hozzá a nyomatékkulccsal azt nem.
NoScript a firefox kiegészítők között.
Ez kétségtelen.
Amúgy a földön már mindenki megpusztult, csak párunkat még a lendület visz tovább.
Tetszik-nem tetszik, ezt sajnos tudomásul kell venni.