Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk vannak ilyen szerelők Elviszed egy pisztlicsáré hibával mire odaérsz elkér 3 kilót mert ezt is kellett meg azt is kellett benne cserélni mert hát ugye szar vót
De te véletlenül se vigyél hozzá alkatrészt, mert arra ő nem tud garanciát vállalni, meg idegen alkatrészt egyébként sem cserél (különben honnan lenne meg alkatrészenként a 25% kedvezménye amit meg a bót ad neki )
Hajdúszoboszlón tudok “olcsó” házat ha érdekel.
de a szín az stimmeljen, hogy másnak se tűnjön fel
Na ez rosszindulat
Ez ahogy látom előbb lesz mint utóbb.
De én csípem ezt a kis borzalmat, ez már tőlem megy a kohóba.
Mikor elhozod arra figyelj ,hogy egy másik autóba úlj be!!!!!!!
Azt értem hogy ehhez IS.......de ezzől még nem biztos hogy meg is tudjuk Gyurcsók féle energia átvitellel oldani.
Ha ragasztott alu-műanyag akkor a ragasztó is átengedhet és nem fog csöpögni csak tünik a víz.
Vagy ma este, vagy holnap reggel viszem szerelőhöz.
Mert hátha itt megoldjuk bár írta, hogy viszi nemsokára valami szakihoz, arra viszont figyeljen, hogy nyomatékkulcsa még véletlenül se legyen az öregnek különben nem ért hozzá.
Szerintem komplett blokkot cserélj fő kábelköteggel és komplett első futóművel.
A biztonság kedvéért...................................

Csak egy kérdés,ménem viszed el szerelőhöz?
Vannak, akik elzárkóznak az ingatlanosoktól, mindig szoktunk találni 1-2 kósza tulajdonosi hirdetést a helyszínen. Mi is kivárásra játszunk, idén talán eltetőzik végre az ingatlan piac, de erre kevés az esély.
Ha kész a venti, az ugye majd vissza fújkálja a hőfokot, de tényleg Thalia betegség, vagy el van baszva a menetszél bevezetése azon az idétlen hűtőmaszkon, vagy tényleg kevés az a picsányi kis hűtő bele.
Kiméregettem, bele menne egy egyel nagyobb típus hűtője, rosszat biztos nem tenne, majd a termosztát szabályozza a dolgot úgyis, de legalább menet közben kicsit jobb hatásfokkal hűtené a brutális 1.4-et.
Mi ebből a tanulság?
Interneten keress eladó ingatlant
De jobban jársz ha vársz egy két évet feléért kapod ugyanazt mint most
No ez így tényleg gáz, ezt eddig nem írtad vagy én nem olvastam.
Ami aggaszt, hogy 50-es tempó alatt haladva már szép lassan kúszogat fentebb a hőfok, ha esetleg 2.-ban gurulunk (eladó ingatlan keresgélés kis utcákban), akkor vészesen felmegy a mutató, be kell kapcsolni a fűtést 4-esen, hogy visszahűtse (ez nyáron a legjobb )
Az egy dolog, hogy nemrég elromlott a hűtőventilátor, ami szintén meg lesz csinálva, de ahogy 50-es tempó alá megyek, egyből indul felfelé a mutató, jobban, mint kéne, de ez állítólag Thalia betegség, alul van méretezve a hűtő.
A Megane 1.6 benzines blokk hűtője picivel nagyobb, az csisszre éppen beférne.
Igen így van, de nem csak a francia hanem az összesé viszont pont a vízkő már ha az van benne mert elvileg ugye az nem lehetne ha mindig fagyálló volt benn vagy legalább desztvíz, de ne legyünk túl nagy elvárásokkal, tehát ha vízköves akkor pont ott ahol az lerakódott nagy eséllyel igen vékonnyá vált a hűtő fala és mikor az feloldódik luk is lesz, hagyni kell a a bánatba ha nem melegszik bár a fogyást nem árt megszüntetni mindenesetre hűtőtömítőt véletlenül se használj, elég káros.
hát pont nem járt erre
Nem ez a baj Sem az anyja, sem a felesége, sem a gyereke nem tehet róla. Megkockáztatom az sem amelyik a papírokat írkálja. Erről a kialakított rendszer tehet alkalmazottként csak teszi a dolgát, DE
Nem volt nehéz kitalálni, hogy miért voltak a helyszínen 5 percen belül.
A térfigyelő kamera oda van biggyesztve a rokkantos elé. Ha csak fél éve ott dolgozik valaki már pontosan tudja milyen autók szoktak ott megállni.
Van ott egy zöldséges furgon (mögötte van a zöldségbolt) gondolom valami kisöreg elsántikál néhány méterre. Meg még volt ott egy viszonylag jellegzetes autó, sajnos ahová én parkoltam ott nem volt otthon a gazda
Nagyjából ezt látja a térfigyelős:Na józsibácsi kinyitott a zöldségboltban, bent áll a furgon
Na már ennyi az idő végre Hisz Pista bácsi is megérkezett már a délutáni gyógytornáról
Na de hoppá mi az a szürke furgon Géza bácsinak a helyén Már gyúl is a cb-jért
- Béla, Béla jelentkezz
- Itt Béla mi a helyzet Sanyikám?
- Látom a gps-en a 120-as-nál jártok, igyekezzetek a 129-hez Géza bácsi rokkantosába beparkolt egy szürke furgon Bilincs van nálatok?
- Van, még egy pont maradt a 15-ös
- Oké ez egy 50-es csekk is lesz rászált a légy a húsevő virágra
Minden esetre holnap reggel megy szerelő bácsihoz, alapos ember, átnézetem vele a teljes hűtő rendszert a vízpumpától a bilincsekig mindent. Egy átöblítést megér azért, nem túl erős mosószerrel, mert a francia kocsik vízköre szeret vízkövesedni, koszosodni állítólag.
Angliában volt egy "Superman" aki teljesen ingyen odament és levágta a bilincset
Rendesen kivűl hordott gatyában,köpeny meg ami kell
az a millió kamera amivel az egész ország be van kamerázva
Amikor márciusban nézegettem ezekenk a szarfaszúaknak a honlapját épp egy ilyen esetet mutattak be. A tulaj berágott azt levágta a faszba a kerékbilincset.
Bűncselekmény lett a dologból
ez a játszma részemről már véget ért. Ha esetleg elolvastad írtam benne, hogy ismerem a bürokratikus eljárásukat. A válaszlevél már rég megjött valami olysmiről szól, hogy náluk minden fasza fizessem be a pénzt mert feljelentenek Csak mielőtt én elküldtem a levelet már rég átutaltam a pénzt hisz tudtam, hogy ezt behajtanák ha más nem adók formájában vagy ráterhelnék valamelyik ingatlanomra.
Komolyan gondolkodtam rajta, hogy megszellőztetem a helyi és országos médiánál is. Az rtl klubosok harapnak az ilyesmire De nem úgy voltam vele, nem pocsékolom erre az időmet és energiámat
A mosást hanyagolnám legfeljebb ha új hűtőt akarsz bele tenni különben a mosószer megmarhatja az öreg hűtőt és elkezd ereszteni, szintén saját tapasztalat, többszörös....vazz, volt olyan, hogy a mosás után feltöltöm, beindítom erre elkezdett ezer apró sugárban ömleni a víz......hagyd a fenébe, nyomasd meg, hogy rossz-e és újat bele tenni, ha nem az a baj akkor tovább keresgélni.