Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/X3iGfjpZI2E

Majdnem mint itt, ez kicsit régebbi kor, de mondjuk erről beszélünk.
Nekem bejött.
utojára valami handsam bandsam vagy mi volt
Hideg van már.
pedig lenne közöttetek még egy értelmes rajtam kívül
Persze tudom, hogy jóból is megárt a sok
hát igen. Mondjuk én dolgoztam suli mellett így ruhára némileg én költöttem Nálunk még divat volt a diákmunka. A nagykőrösi konzervgyár meg szeretettel várt minden diákot hétvégente.
Én nem is.
Mária segítség strasszén én is voltam, osztálykirándulás keretében Rexona spréket hoztunk. A "feketét"
Számunkra teljesen idegen volt akkor, hogy a bolt előtt símán kipakolt zöldségek, gyümölcsök, csokoládék voltak kirakva annélkül, hogy valaki vigyázta volna őket
Úgy lehetett megvenni, hogy megfogtad, bevitted majd ott fizetted a silinget. Hát mi magyarok voltunk és gyerekek. Mi elfelejtettünk fizetni
Két napig az egész busz banánt zabált
Az szubjektív. Énszerintem az egyetlen és legjobb stratégia az, amikor az eredetire törekszünk. Tudom, hogy vannak rendszerek, ami az egyik zenén szubjektíven jobban szólnak, és vannak, amik a másikon, de az biztos, hogy tuti nem direkt úgy tervezték vagy gyártották, hogy ezt csinn-bumm zenére, ezt kórusra, ezt népzenére.
Persze nekem is van olyanom, ami ilyen szempontból felemás, pl. a Motorola piezo-m, ami gyárilag 5 kHz felett indul csak meg, ez megy is direktben a kapcsokra, igaz, egy kondit az egyenáramú védelem miatt azért beraktam.
Isten ments!
Te nyomógombos IPhone -t gyártanál
a munkavédelmi szabályzat szerintem akkor is előírja a sisak viselését amikor szarni vagy a konténerbe
régen úgy mondták, hogy koponyánként egy százas a bírság, ha nincs fönn a tökfödő. Egyébként ezek a munkavédelmi szabályzatok kb. 90%-ban arra jók, hogy akadályozzák a munkavégzést. Meg egy csomó aktatologatónak adnak munkát meg egy ellenőrzéskor jó bevételi forrás. nekünk is kell ilyet évente vagy két évente csináltatni a cégnek. hát ez kb. abból áll, hogy odaadjuk kb. már vagy 20 véve ugyanannak a muksónak a dokumentumokat ő ugyanazt kinyomtatja ami a gépén rajta van minden alkalommal kiegészíti vagy 6 oldallal amit épp még kitaláltak hozzá, aláírja, pecsételi és minden a legnagyobb rendben. Ugyanez az érintés védelem is
Valamilyen perverz meggondolatlanságom okán egyszer beleolvastam amikor véletlenül a kezem ügyébe került. nem tudom két oldalt sikerült e elolvasnom én annyi kevés helyre töménytelen mennyiségű hüléyeséget bezsúfolva még nem láttam Ha annak a 10-ét be tudnánk tartani mi gyártanánk nektek az ájfonokat steril körülmények között a világ legmodernebb robotizált gyárában
Az fasza kis hely
Többség a kissebbség...
47 a mai napig... sajnos.
Motorozni fogtok vagy csak megy a hulyeseg ezerrel?
mikor kirakták ide az fb profilját, akkor az volt
Hát ez Somogyban biztosan soha nem volt. persze volt nálunk is elvetemültség, amikor pl. a pulóvert - v-nyakú - belegyűrték a farmergatyóba mint a pólót. vagy a lányok a széles övet olyan csálén befűzve hordták.
Szováti?
Azt sem tudom most milyen néven nyomja
kifosztották a kecóját szováton a barnák, oda a pc ,noti minden
Nem tud belépni még most se, valszeg
Bár én azt se látom ha itt van
nekem volt egy drapp színű mustangom hát a karácsonyi lóvéból vettem 16 ezer ft volt akkor 94 környéke Az nem volt apró pénz
most is azt hordom , ami bejön, csak mostmár nem igényeskedek, jó a diesel-mustang-lee is.
na azért ez attól fórum,hogy ti beszélgettek én meg beszólogatok Bár "apám" eltünt már egy ideje a te spanod mit tudsz róla?
Nem linkelgeti a faszságait meg zoli 32 is túl nyugodtan pöfeszkedik a tabletja előtt
Vagy amit anyánk megvett, mert ez van és kész
nem azt vettél fel baszod ami bejött h anem ami a divat volt
Ezek kurva jó és strapabíró cipők. Bátran merem ajánlani!