Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezéet kell abból is tartano egy régit a RIAA korrektor már nem divat. Viszont lehet kapni
Jogos!
Mert ezeken ember élet múlik így minősített az összes szar, így annyit kérnek amennyit akarnak.
Ha karabiner kell, de nem embert akarsz rá lógatni akkor inkább a barkácsboltba menjél, ott vannak minősítés nélküliek, ahogy kötélt is ott érdemes venni, nem a hegymászó boltban.
Pipit a szülei nyakig elásták mikor kapáltak a kukoricásban. Estére meg pálinkába áztatott kenyeret kapott,hogy ne sírjon.
Már minthogy ti! Én csak vén hülye....
én azért lennék a mostani ésszel 14 éves

mondjuk ekkorra tuti elpatkonék valami különleges nemi baj miatt
Az enyém most nincs itt, valami számomra akkor névtelen volt, de tekercsrugón áll a sasszi, azért vettem meg. A fej persze egyből csere egy AT-re, nekem akkor bejött. Fog ez még szólni, csak kell vennem egy phono illesztőt, mert a mostani erősítőmön már nincs.
Ifju korom nagy álma volt, aztán csak Sanyo lett belőle, vagy húsz éve vettem karcmentes állapotban tizenezrekért. Akkor jött divatba a cd meg a kompakt álltalad is emlitett recsegő szarok ezeket meg adtak fillérekért
És ez a szerencse.....mert ha tudná mik ezek akkor az azt jelenti, hogy leragadt a szülei szintjén és, hogy erősen nyomják vissza a múltba lásd Pipit, nála ez komoly frusztrációt okozott és jelentős lemaradást, akar normális szülő ilyet a gyerekének?
Azt én sem hiszem: akkor senki nem hallgatna fejhallgatót.....
7 centi? nemrég cseréltem le a 22es mélyeket 25-re hogy legyen egy kicsit dörmögősebb a hangja
2x6mm rézkábelen megy az áram a hangfalakhoz, nem lehet itt szarral gurítani kérem
Aha, most megnéztem a képét, meg hogy mit tud. Különbséget egy röpke nézés után nem láttam a küllemén kívül. Az mondjuk teljesen más.
Volt veszkócsizmás korszak is
Akkor sem kezdeném előröl... ez az élet rendje papuskáim.
Az meg egy igen fasza JVC, szintén üzemben.
Csak a miheztartás végett
Ez az aiwa távirányítója 96-ból
A deck, CD volt plusz távirányító is
Ez vitt mindent egyszerre
Eléggé retkes de a mai napig működik
Akkoriban nagyon menő volt hogy tekeri a kis motor a hangerő gombot az erősítőn
Bejött az, hidd el. A cipőt akkor fogtam be másra, amikor egyszer szögbe léptem, elmentem tetanuszra és a hülye orvos nem szólt, hogy a legszarabb cipőben menjek, bekente a talpamat azzal a fekete kenőccsel, az olyan rohadt büdös volt és átvette az ADIDAS magasszárúm, mehetett a levesbe. És akkor a jövedelmi viszonyom még más volt, arányaiban persze.
Na gyerekek egy a lényeg.....
Vén szarok lettünk!!!
Most mit kell kötekedni? Hülye iPhonost kábítom
Hol veszed? Mountexnél elég drága, de az ilyen gagyi oldalakon sem olcsóbb, szóval nem szórakoztam a legolcsóbb felkutatásával pár ezer forintért.
Amúgy csak a kicseszett Asap majd 100 rugó.
Az tuti! Megőriztem a dobozokat a gyári papírjaikkal együtt karcmentes az öreg zajkeltő!
Abból sok volt a hamis piaci. A kemény piroscimkés volt az eredeti
Azok hülyék, pont ma számoltam ki a kisebbik fiamnak, hogy a hangszóró átmérője és a felülete között milyen elképesztő eltérés van, megbaszhatja a 7 centis THX (röhögnöm kell) 2+1 szarját.
Nem hiszi el, hogy a hangszóró átmérője határozza meg a lesugárzott legkisebb frekvenciát.
646 az enyém
Te állat! Az a mutogatós korszakod volt
Én is tervezem, hogy a bakelittel együtt visszaüzemelem az egész rendszert.