Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én igen és jártam is vele míg ki nem pukkadt, belső sérülés ahogy a cikkben is írják és a két réteg közé be megy a levegő. Nekem kb 2 napig bírta miután észrevettem, hogy egy kicsit puklis, másnap reggelre már nagy volt a pukli a pótkocsin a b tengelyen és szerencsére pont akkor eresztett le mikor a címre értem és volt hely és idő cserélni, sajnos még kopott sem volt a guma viszont brigi volt, nekem csak azok mentek maguktól vagy kis sérüléstől tönkre más legfeljebb kilyukadt, ezért semmilyen járműhöz nem veszek brigit. Ja még egyszer jártam így, de akkor nem tudom mennyit valószínűleg heteket mert a pukli a húzó kerekek között volt belül és véletlenül vettem észre szervizben mikor a aknában mászkálgattam.
szerintem ez a gumi simán csak elkapott valami betegséget azért hólyagosodott fel a bőre
több mint 30 éve használok járműveket én még nem tapasztaltam gumin ilyen jellegű deformációt
pl. szerintem zotya bennünket simán bent hagyna a lángoló házba
lehet amikor emelkedne fel a kötélen még oda biggyeszte nekünk néhány hasznos tanácsot ilyen vizes pokróc és egyéb hasonló okos ötleteket
Zolinak nagyon jó a kapcsolata az anyósával.... minden évben elviszi a mamát nyaralni.... csak az mindig hazatalál....
Anyósod is?
Mérges lennék.De ők mind nagyon kedves emberek,sosehagynád ott őket.
Nem tudom mit szõlnál ha a családtagodat hagynám ott...
Pedig simán.............
Nem lehet sajnos..
Úgy néz ki a retro bulinak vége
Reggelt!
Amúgy jól vagytok?

Majd elmúlik!
mér nem
Ha nem tetszik a pofája otthagyod
Sajnos a munkámból adódóan nem válogathatom meg az “ügyfeleimet” , ezért az évek alatt megtanultam alkalmazkodni
Jó jó, persze ezt már tudjuk
de akkor végül is csak sikerült felkúrnom az agyad
Életmentő kötél....
Nekünk nem csináltak terheléses vizsgálatot.
Lehet a kötél az emelőgépnek számít nálatok, ezért vizsgálják.
Nekünk csak a csörlőket szokták így nézni, de az megint más maffia.
Van aki azért vesz meg valamit mert divat ,van aki meg azért mert szereti. Ez minden átlagosnál drágább dologra igaz!
Sztereotipiák
Mi is?
Nem is vártam mást egy primitív embertől
Na jó...süllyedjünk..
Kérdezd meg anyádat Lacus...
Hát nem is tudom
Nekem a mászóövemet negyed évente szemrevételezik,amit egy sima tökorrú munkavédelmi technikus is elvégezhet. De az éves felülvizsgálat az nem ilyen egyszerű. Köteleknél meg főleg. Mászóövnél nálunk nincs terheléses vizsgálat,de köteleknél van. Jahhh...és 10 év a kihordási ideje!
Amelyik cégtől veszed ,az vállalja is ezt a felülvizsgálatot. Ezért nem szoktak kitanítani dolgozókat erre,mert nincs értelme. Meg a speciális eszközöket megvenni sem olcsó...és ez már le van osztva...ha érted mire gondolok. És egy vizsga soha nem elég!