Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez ólomsavashoz való alapvetően.
De az akku BMS-e megoldja.
mindegyik van + ekszplórer az inprivát nem müxik w10 ben valamilyé
Nem tudom, majd ha hazakerül akkor megnézem miben különbözik a kettő, mindenesetre gyanús, hogy a csati ugyanaz hisz belemegy mindkettőbe ezért is cserélte fel a gyerek.
Ha mind a kettő 19V-os (mint általában szokott lenni) akkor biztosan nem.
milyen böngésző?

Chorme CTRL+Shift+N
Firefox CTRL+Shift+P

Vgay jobb felső sarok X alatti 3 pötty és ott új privát ablak.
Továbbra is laptop akksi, adott a dell amiben tönkrement és kiderült, hopgy a gyerek úgy 1 hónapja hp töltővel töltötte mert nem találta a gyárit, a szerelő akitől az akksit vettük azt mondta, hogy szerinte ez okozta, hogy tönkrement, lehetséges ez?
na ez volt az egyetlen értelmes hozzászólás ez bevált
ezt is írtam, hogy ez nem müxik
a kapunak ehhez semmi köze
Van baj még a kérdést sem értetted
Így a hasznos kereső szavak megmaradnak, ami meg nem kell törölheted
Elkezdesz gépelni, lejönnek egy legördülő ablakban a keresőben a korábbi keresés címszavak, rámész de nem nyitod meg es nyomsz egy shiftdel combot... csak azt az egy kereső szót törli ki...

És de... rad nézve gaz pont minden....
https://golnet.hu/blog/interne...

Ezt találtam Neked, ha nem találod menüben az inkognitót, benne van több böngésző kombinációja is.

Nem csak a pinára kéne rákeresni hanem erre is ha ez érdekel
Az inkognitó mód meg minek amugyis?
Ez egy bölcs meglátás, mert annyi pénzért igen sokat lehet motorozni. Az a baj a köcsög lithium eléggé érzékeny lélek.
Dehogynem. Elözmények törlése.
Majd kialakul, ezert is inkabb hasznalt cellakkal kiserletezek. Nem 2500 forintos cellabol megy 45 db a levesbe.
Szoval amihez vetted ahhoz szerintem jo
A szivargyujto egyrészt alkalmatlan az olomakku cellákhoz, másrészt nem minden lithiumos cellához jó, ráadásul a mindenhezjokinai töltö még azt is kinyirja apránként amihez kitalálták. De a bmsed vélhetöen többre képes mint egy szivargyujto gagyi töltésszabályzoja.
Mondjuk ha egy 500 forintos szivargyujto tolto tudja ezt akkor esetleg ez tudna?
Okosak ám ezek a kinai cuccok.
Rajtad kívül nem sokan kínlódnak a kapu.hu-val.
Még tebenned bíztam Ezek szerint neked sincs halvány lial f...ogalmad sem, hogy lehet ezt igronálni belőle
Azt gondolná az ember amikor minden nap ilyen szarokkal pallérozza az elméjét mint mobilfon, meg tablet, me a faszom tudjka mi az ilyen leg alapvetőbb dolgot csípőből kivág
Sajnos még felhasználó szinten sem értetek a kütyükhöz ami kizárólag itt csak rám nézve nem gáz
Ráadásul lithiumból is van jó néhány féle.
Na jó, de honnan tudja hol kell mert az olom és a lithium nem ugyanott igényli.