Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ok de te sem 25 évesen vettél új motort. Meg aki újat vesz,az inkább a mi korosztályunk...és a mi korosztályunk nem sportmotorra vadászik ,mert vén buzik vagyunk hozzá. A fiataloknak meg nincs annyi pénzük hogy 6 milláért sportmotort vegyenek. De úgy látszik 1,5 sincs.
Vagy lehet tényleg mind buzi...
Ezt mond el a Hableány hozzátartozóinak is...
Ja ez igaz...férfiasságnak nyoma sincs
A 750 nem kicsi szerintem...bár van akinek a 155 ló sem elég 180 kilóra
Minden motoromat télen adtam el eddig
Amúgy kinéztem egy vasat,neked tetszeni fog szerintem.
"A motorral meg csak gurulni lehet (szánalmas " Most képzeld el, van egy csomó szerencsétlen szánalmas alak , aki arra használja a motorját amire való, vagyis egyik helyről menni vele a másikra, és nem fasznövelőnek használni és vonulgatni vele, hadd lássák, hanem eléggé el nem ítélhető módon , oda menni, ahová éppen akarok, vagy éppen akkor szükséges !
A Teva zsidó cég. Izrael a központ.
A Richternek is van Debrecenbe üzeme ,de az kutató részleg nem gyártó. A Teva meg gyártó...ezért felsőküszöbös létesítmény,tele minden vegyszerrel.
Gondolom ezért van a korlátozás ...
Évente kétszer.
Meg ruhagyűjtés a rászorulóknak...
Mert mindenki motorcsónakot vesz
Rájöttek, hogy a motorozás veszélyes és kizárólag egy célú(céltalan) dolog
A motorcsónakból lehet horgászni, lehet benne aludni, sütni, főzni, wc-zni, a nagyobbakban fürödni is.
A horgászaton kívül lehet vizisízni, wakeboardozni, ernyőzni, fánkozni és számtalan más. A motorral meg csak gurulni lehet (szánalmas )
ez így volt Dehogy mondtam el a nyakast vagy kokit amit kaptam a tanártól Azon remegtem, nehogy valahogy kiderüljön otthon
Te laca a faszságot minek küldöd el kétszer? Van egy tavaszi szünet egy hét, van egy nyári szünet 3 hónap van egy téli szünet egy hét asszem már bevezették az ő szi szünetet is 1 hét ( az én időmbe még nem volt) A rövid szünetekben a télit kivéve van összevont óvoda. A nyári szünetben is van összevont óvoda kb. 1 hónap amit átfedésbe kell tudni hozni. Akkor nagyszülő. Ha nincs nagyszülő akkor nyári tábor, ha nincs nyári tábor akkor egy hónapra valami bébiszitter féle a szomszéd 14 éves lánya mondjuk zsebpénzért.
Óvoda annak jár ha a szülő dolgozik. (kell munkáltatói igazolás) aki meg nem dolgozik az tud lenni a gyerekével.
De ilyen faszságokat ne írj légyszi, hogy aki nem tudja hová tenni vigye be a munkahelyére, ha ott azt meg nem tolerálják akkor meg be kell perelni a munkáltatót Nem tudom vadászpilótakiént mit mondanék a tábornoknak amikor kézenfogva bevezetném a majmot az irodába.
- főnök, itt a kisfiam. Amíg repülök hagy legyen már itt az irodádban jó? Nem olyan rossz gyerek ez de inkább pakolj el kézügyből mindent nehogy a top secretes dossziékból repülőt hajtogasson oké?
Azért mert neked gyerekelhelyezési problémáid vannak nem biztos, hogy a rendszer a szar. Nem állítom, hogy könnyű a megoldás de meg lehet oldani.
A legkézenfekvőbb megoldás, hogy keress annyit, hogy az asszonynak ne kelljen dolgozni és ezeket a kritikus éveket könnyen átvészelitek. Vagy ha mind a ketten dolgoztok akkor keressetek annyit, hogy a táborokat ki tudjátok fizetni, vagy keresettek annyit, hogy bébiszittert tudjatok fogadni. ( ha nagyszülő nem tud segíteni)
Ha ezek nem mennek akkor el kell gondolkozni a gyerek vállaláson. Mert ha ez nem megy a saját élet finanszírozása is kétséges
Senki nem mondta, hogy gyereket vállalni olcsó dolog. Bizony nevezhetjük úgy is, hogy a gyerekvállalás a leg költségesebb hobby Viszont ha nincs rá keret akkor nem kötelező
Ja hogy a 750-es méreten aluli potykának számít?
Miamanó.
A csíra ajfon a 13-as iossal már magyarul is tud, aláhúzza pirossal amit elírtam de tökmindegy mert úgyse javítom ki
Az a szarság ami mindig átírja a jól begépelt szavakat egy tökéletesen oda nem valóra
A kutyának se kell a sportmotor jelenleg, főleg a kisebbek. Ha megy valami akkor az a túra.
Fiatalok nem nagyon motoroznak, nézz rájuk, a nagy része buzi, egy menő cipő meg a bokavillantós nadrág a fontos.
asse tom miaz.
A prediktív szöveg bevitele annak sokkal használhatóbb volt mint most az androidosoknak.
sokat baszki,kell egy nokia 3210-es.
Tul dokst vartal,tel kezdete nem motorvasarlos ido.Februar elejen kell feltenni.
Add olcsóbban.
Én nézegettem a használt motor árakat és inkább hozzá tettem egy kicsit és vettem egy újat. (2 éve)
Azóta meg az új motorok jobban pörögnek.
Pontosan úgy ahogy kicsiben is.
Van még ilyen papírgyűjtés?
Ha kifizetem a rám eső részt akkor meg lehet úszni?
Én csak arra emlékszem hogy szarrá dolgoztuk magunkat és a végén alig kaptunk valami pénzt, pedig még az egyik kövér osztálytársunkat is ráállítottuk a mérlegre a papírhalom mögött
Mert az egy geci vállalkozó

Richter elég jól bánt az alkalmazottakkal.
Szerettük is. Bőven megérte még kevesebb pénzért is ott dolgozni, és elég lojálisak is voltak az emberek.
Szerintem ez megéri egy cégnek.
Most nem tudom hogy van mert 10 éve kiszerveztek egy geci vállalkozó alá, azt el is jöttem.
De ahogy hallom ez a kiszervezés sem jött be, mert kiderült hogy szarabb szolgáltatás és többe kerül.
Telítődik az ország, semmilyen fellendülés nem tartható a végtelenségig, semmilyen piac nem korlátlan. Az ország motorozásra hajlamos lakossága az elmúlt 10 év lassú gazdasági fellendülésében már megvette a motorját, újat, használtat és ez a vége a sztorinak, innentől könnyen lehet, hogy pangani fog a piac egy ideig.
Nyilván pörög, add féláron és pár hónap alatt elviszik. Gondolom a fellendülésben mindenki csak újat vesz.
Talán mégsem olyan nyomott az az ár.....