Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről van szó - nekem, egyedül "kirándulgatni" - bőven elég az A2-es vas 48 lóereje (a W800 is annyi, ha jól tudom).
Utakon közlekedni a hoki gs500 is már alkalmas
Persze nem pályán 180-al de bárhol fel tudja venni a forgalom ritmusát
Ehhez képest bármi lom nagyobb ccm előrelépés meg ha a 80-as években gyártották akkor is
A teljesítménye duplája a w800-nak.
Ezzel értelmezhetően tud menni,nem csak szüttyögős csoppekodásra alkalmas.
Már ha a menés a cél.
A Kawa W800 (ami az álmom, és ugyanez a stílus) az megáll 3,2 millából. Na, azért sem rohangálok a szalonba egyelőre....
Ezt kb meg ma el fogom ismét felejteni, de azért köszi
Igazandibol a garancia vállalás nélküli működésén akadtam fent
Nekem 15 köbcentivel nagyobb van. .
4,45 millio/stück.Nem biztos hogy holnap rohansz venni.
Igen mert az internetről főleg a facebookról meg lehet tudni hogy ezer alatt nincs élet ès csak azzal lehet motorozni akkor is ha 3cm majréd van, nem összesen hanem oldalanként.
Főgomb es a lezáró egyszerre
Épp most villant be valami ájfón frissítés
Aztán ott le van írva szép betűkkel hogy az Apple mint cég nem vállal arra garanciát hogy a termékei kifogástalanul működjenek
Le is akartam fotózni de ennél a hetesnél elfelejtettem hogy kell képernyő fotót csinálni, pedig egyszer már sikerült
Na meg a hype-Phone, az....
Na valami ilyen kéne nekem - végre egy motor, aminek normális az ülése, porckorongsérvvel is fel lehet szállni rá. Na meg geci jól néz ki!
1:13-tól van a lényeg.
https://totalbike.hu/hirek/2018/12/05/letezik_csapatos_retro_triumph_speed_twin/Tavalyi szóval:
http://youtu.be/bY1hGBR59GY
Várd ki hogy vegyek csónakot...a gázolásos balesetek száma megugrik
Az a ratyipiros pont úgy néz ki mint egy jawa
Gondolom azért nem akarod páréba állítani a motoros elhalázosák és a vizi járművek balesetéből adódó elhalálozásokat. A hableányhoz hasonló eset azt megelőzően kb. a 60 években volt utoljára a balatonon. Nagyjából ennyi lehetett az áldozatok száma is. Tehát a 60 év alatt volt nagyjából 60 haláleset meg adjunk hozzá mondjuk évi 2-őt azt akkor nagyon nem lövünk mellé az + 120 halál. vagyis összesen 180 ember. 60 év alatt. Motoros balesetből történő elhalálozás kb., 60 fő/ év. Ezt szorozd fel te, hogy lássad a különbséget de években is írhatjuk, csak úgy hülyén hangzik 57 évvel kevesebben halnak meg vizjámű balesetben mit motorosbalesetben 60 év alatt
Az enyém is 2008-as...
Szerintem 1.5-ért ajándék.
Ezek árban hol mozognak?
Ezért a fekete vasért a srác 1.5 millát kérne.
Most átfutottam,van fenn 2,45 millért 750-es 08-ból.
Első körben is kevered a márkát a tipussal.Sor 3 közepes csupasz jöhet minden mennyiségben.Ez a szerelem.
Ha mindenáron,akkor duzzogva ez a sor2 jöhet,mással ne szúrd ki a szemem.Ha lehet a cukorkapirosat kérném.
Valamit beszedetett veled ez a zotya De biztos valamilyen tudatmodósító szer hatása alatt vagy
Tényleg valami ilyesmit nézegetek....
Tetszik a stílusa.
Ez pl fullosan fel van újjítva ,már hívtam a srácot és dumáltam vele. 2 gumira vár és kész teljesen.
Függ attól is milyen a motorod. Egy Hornettel a városban elgurulgatsz bárhova. Egy 1200 GS vagy egy sportmotor nem erre való.
A legjobb egy 125-ös robogó szerintem.
ne tedd nagyot esne a nívód egy gixi után