Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsánat...akkor foglalót kért. Papírt is töltöttünk ki.
Tudod engem hányan hívnak szállás miatt szoboszlón? A fele kamu. Mert meghalt az anyja ,lelépett az asszony ,de a leggyakoribb hogy beteg lett a gyerek. De semmi gond! Bukta a foglalót és van helyette ezer szerencsére. Mindenhol így megy. Ezzel nem baszott át...sőtt
de hát itt mindenki megmondó ember te vagy a fő megmondó
A hsz utolso reszekrol meg, ha lehet vedd vissza kicsit.
Kurvara nem adtam indokot egyik bejegyzesemmel sem hogy ekkora taplo dumat nyomj nekem.
Az ilyeneknek semmirevaló senkiházi sehonnai hazátlan bitang, semmit nem jelentenek az olyan kifejezések, mint: Becsület adott szó, ígéret....! stb!! Felírni a nevét és egy ilyen után senkinek nézni!!
Az eloleg nem jelent semmit, az a vasarlo keresere kotelezo visszaadni. Foglalot meg tuti nem ad.
Egy ilyen oda-vissza hercehurca tobb ideget jelent mint hasznot. Szoval rohadtul nem eri meg.
Az is bevételkiesés amikor a meglévőt félreteszi de esetleg elvitték volna Persze attól az még később elkelhet Csakidőarányosan lehet több is elkelt volna belőle, ha a fasz nem rakatja félre a tutira
Őőő...papám...én nem vagyok ideges ,csak kifejtettem a véleményem itt a sok “megmondó” embernek.
Meg segítek megértetni nekik ,hogy ha az igazad mellett kiállsz ,az picivel másabb.
Hátha sikerül...de gyanús
Nincs ertelme, 30-50e tetelek. Szerencsere gyult ossze annyi emberismeret hogy csak eladhato cuccba megyek bele. Ha elmebeteg keres van siman kikeresem megmutatom a konkurenciat.
Harcoljanak ok a bolondokkal.
Es meg hálás is nekem.
nem mindenhol divat még a foglaló. Gondolom ahol még nincs sok negatív tapasztalat Van, hogy néhány kiláért rendelek méretrevágatott bútorlapot aztán fizetek mikor viszem Szoktam néha kérdezni, hogy adjak e előre valamit azt mondják majd a végén
Igazad van haver...
bazmeg attis szedjél már valamit idegbaj ellen még a végén átragasztod rám is Pedig egy higgadt bírkatürelmű faszi vagyok Na mondjuk nem annyira mint ini
Ahhoz vér kellene az arcba.
Na az nem megy.
Engedd el, feleslegesen húzod magad!
te sem tudsz az ilyen ellen mit tenni. Ez a hozzáállás a vásárló(vagy leendő vásárló részéről meg szemét dolog) Vannak ilyenek is szerencsére csak egy elenyésző réteg.
Pl. én útálok segget csinálni a számból. Szeretem ha az előre megbeszéltek szerint történnek a dolgok. Hiszen pont azért beszültük meg, hogy úgy történjen. Volt már nekem is olyan, hogy megrendeltem valamit mert épp nem volt raktárkészleten az áruházban, aztán egész véletlenül máshol láttam olcsóbban és azonnal. Nem vettem meg Mert amott már leadtam a rendelést és számítanak rá, hogy meg is veszem
Foglaló v valami?
Ha bemegyek itt egy céghez szendvicspanelt v tetőlemezt rendelni, gyártásba se teszik, amíg nem utaljuk nekik min. az ár 30%-át és el sem szállíthatjuk, amíg ki nincs fizetve.
Előleg?
Én ott álltam a 40 ezerrel hogy letegyem. De mindenhol kérnek Zoli...valami mást hozz már fel légyszi.
Nem hiszem el hogy mit nem lehet ezen megérteni ,meg mit kell beugatni névtelenül,elbújva a net mögé. Adok rá lehetőséget bárkinek hogy mondja ezt a szemembe ,ráadásul semmi gond nem lesz részemről ha elfajul a dolog tettlegességig . Meg van rá a mód hivatalosan...intézem azt is.
De innen is látszik hogy mennyire sötétek az emberek sajnos. Besúgó,gestapo,Rákosi ...istenem
Primitív barmok vagytok ha nem látjátok a különbséget...de komolyan.
Bárcsak a gyermekeiteket szedné le valami ilyen nyomorult geci.....de kíváncsi lennék a pofájukra a sok okos majomnak aki itt ugat.
Kb hetente jon valami madar hogy ezert meg azert tuti jon tegyem felre, rendben megteszem, valaki megvette volna de nem nem adom el mert az elozo tutira igerte.
Minden honapban van olyan akinek megrendelem, telefonszamot nevet ad,ket nap mulva szolok hogy lehet jonni.
Erre a valasz az hogy jaaaaa meg aznap vettem mashol. Egy rohadt telefont nem ereszt meg. A cuccot leszallitottak, kifizettem, de annyi gerinc nincs bennuk hogy szoljon bocs. Anyagi karom van a felesleges rendeles miatt.
Nyomjam fel valahol oket?
Ahhhh. Nem er annyit.
Jaaaa...hogy nektek ez a besúgás?
Na akkor tisztázzunk már valamit.
Ha én téged feljelentelek,mert jobban élsz mint én és irigy vagyok rád,az besúgás. Ha látom hogy te lehugyozod a szomszedod tujafáját és beköplek neki ,az besúgás. Ha csupán rosszindulatból vagy irigységből keresztbe teszek neked ,az besúgás. Ha tudom hogy adót csalsz de engem nem károsít ez meg ,de jelentem...ez is besúgás .
De ha a személyem ellen irányuló átbaszást veszek észre és ezt jelzem hogy mások ne járjanak így , az nem besúgás....megpróbálok az ellenem ért sérelmekért elégtételt kérni. Ja hogy van akinek annyit ér a tartása hogy 5000 forintért ezt elnézik ,számomra meg ez a szánalmas!
Meg az ,hogy pofoztam volna meg. Jelzem 99% hogy szét tudtam volna ütni a fejét mind a kettőnek ,de itt nem erről van szó. Hanem ezzel csak magammal baszok ki. De ehhez meg már ész kell...de aki pofozkodott volna annak az nincs sajna.
Baszki, csori butorost most nyomtad fel.
A besúgókat mindenki rühelli...és jogosan. Íratni kell az ilyeneket
A kedvedért átmegyek falusi parasztá
Az x helyet bejelölöm, a többi a te reszortod
Ha sokat fizetne en mindenkit bemószerolok. De nem. Nem jelentkezett a szemetje.
Igaz.
Annyi különbséggel, hogy akkor próbálták titkolni.
A vezérünk meg nyíltan megkér.
Nem diktatorfuggo.
Amig sunnyantanak addig az ellenerdekelt is fog, es amig az egyik fizet a masik boreert addig tuti lesz aki szolgaltatja a bőrt.
A kokortol judason at a nyilas es avos besugon keresztul addig hogy volt kolegam biciklijenek nyoma volt a parthaz oldalaban annyt tamasztotta oda a jarganyt.
Munkatársam öccse NAV-os.
Sajnos vannak ilyen egyének.
De ezt ti biztos jobban tudjátok.
Ezt is