Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A faszarisag is hobbi,csak ezek a cellak kimaradtak a masik projectbol.
Azok a cellak amik jobbak mat bekerultek a helyukre,amik meg szo-szo azok egy 30 as pakkba,azok amik meg 3,7v on felul de par szazadot esnek egy par nap-het alatt azok is bennevannak egy masik pakkban.Ezrk tul jok voltak hogy egy nem tuti pakkban vesztegessem el,igy lesz egy powerbankom faszari modon.
vannak ezek a hoki egy akkus power bankok ha erre a vezérlőre rákötök 3 vagy több akkut azt elbírhatja?
asszonynak vettem egyet jó pár éve de nem tölti a telefont, kiírja hogy rá van dugva de nem nő a százalék
a nyomógombost tölti, szóval jön ki belőle áram csak jó eséllyel nem annyi mint kellene
Ez nem hobbi...ez faszariság
pl.
Itt van ez a kb 1200 forintos powerbank case.Elektronikaval,mondjuk a gyoker kibai kihagyta a rugos erintkezo reszt,nert minekaz.
De lehegesztem az ingyen kapott cellakat es lesz egy kb 20000 mAh s powerbankom.
Bar tudja a tokom hogy lesz a 7db parhuzamos 3,7v os cellabol 5v.
De a cellak majdnem ujak,csak vizet kaptak,negrozsdallt picit mind,csiszolva az erintkezoket mind 3,7v felett vannak.
Jolesszez.1100ert hobbibol
Van egy csomo hulye hobbim a motoron kivul.
Az első szériás 950advokban előfordulnak kábelköteg cserék, de ezek már 15évesek illetve én csak az első szériásról hallottam hogy cseréltek, lehet hogy javítottak rajta.
a megbízhatatlanság függ a felhasználótól is
ha időben van minden előírt cserebere akkor a megbízhatatlansági tényező lényegesebben kisebb
a ktm motorokban elsősorban nekem a vezetékeléssel volt gondom, alulméretezettek és nagyon trehány kivitelben gyártottak mindezt nagyon drágán
Én nem a motortól vagyok “jól el”
Veletek ellentétben nem csak a motorozás a hobbim. Az csak van....
Én ezt a kawásoknál látom ők tudnak szidni minden márkát nagyon csúnyán, hozzájuk képest nulla vagyok
Ezt mondtam, ha eladod jol leszel meglasd.
A hondad nem szar, csak ronda, ezt mondtam.
Az enyem ronda is meg szar is.
De megy, jon, dudal, vilagit.
Sosem lehet tudni...
Elmondom másképp....
Szereti a motorját és mindenáron megtartja. Ha kiöregedett a stílusból ,inkább átalakítja...
Nem vagyok gixeres...tudhatnád már hogy nem ragaszkodok egy motorhoz sem. Tesztelek még...
Ezt írtam...
Na ez egy próbakört megérne neked Kicsi, könnyű, sor3... olyan mint egy sportmotor csak kényelmesebb és jobb
Ezek butaságok... a 990-em egy hajszállal jobban gyorsul mint a 750-es gixer és egy picit marad le az r1-től. A 1250-es gs meg a 1290ktm simán fogja az ezres sportmotorokat 200ig, kanyargós szakaszon amúgy sem tudsz gyorsabban menni, pláne huzamosabb ideig, akinek meg az a motorozás hogy egyenesben húzza az béna.
A KTM, megbízhatatlan... lehet, az enyémmel is kell foglalkozni, itt-ott cserélni egy gumigyűrűt, néha egy jeladót, vannak típushibák ezeket cserélni kell és nem csoda nálam “gyakran” jönnek elő hibák hiszen èvente 15000-et belerakok és az se érdekel ha patakmederben kell menni. De ott az érme másik oldala, váz-futómű-fèk.
Volt nekem is honda, suzuki, kawasaki... mindegyiknek voltak problémái de kevesebb, viszont 1-év alatt szinte meguntam az összeset ez meg még mindig élvezetes.
a tukorhoz csak ket toldot vettem,mert tul deltas vagyok,amugy ez a ket kanál tukor szep de szart se latnek benne normal allasban,a kormanyveg tukrot a gyomrom nrm vette be.
A lampa meg gyari.
Mivan? Én csak egyetértettem veled, már azt sem lehet?
Rád férne egy kis lazítás, elég idegesnek tűnsz.
Ezek inkább extrák, nem módosítások.
Viszont a tükröd meg a lámpád cserélted, mert nem volt jó szóval a Hondám ebben IS jobb, azon minden eredeti mert úgy tökéletes
Hatt,jaaaa...........koztudott hogy a gixxereseknek a motor megvetele utan fokozatosan visszafejlodnek a kognitiv kepessegeik.
De sebaj eladas utan regeneralodnak.
Ezek a motorok mind jó gép. Mindegyikbe bele lehet szeretni ezért, vagy azért. Tök mindegy hogy KTM, GS, MT09 vagy Honda...de még a Triump is jó a maga nemében, és aki használja szeretni fogja, azért választotta (jó esetben) mert azt adja neki, amit elvár a motortól. Ezért mindenkinek a saját motorja a legjobb.
Aki ezt nem képes felfogni, és vérre menő vitákat folytat ilyenről, annak elég szűk a látóköre.
És most nem az egymás szívatásáról van szó, mert annak csak ürügye a motor, de a szemembe Zoli sem merte azt mondta, hogy szar a Honda

Egy bölcs ember ezért legfeljebb azt jelentheti ki hogy "nekem" ez a motor ezért, vagy azért jó, vagy nem jó. Egyéni ízlésről meg lehet vitatkozni, de értelme nincsen.
Ha valaki olyat mond valódi komolysággal, hogy ez a motor mindennél jobb, az meglehetősen komolytalanná teszi magát, mert én rögtön visszakérdezek, hogy "jobb, valamiben biztos, de hol és mire jobb?"
K1600gt