Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettél egy BMW-t?
Mondtam hogy fotelbol motorozok.
Te meg nem is ültél még motoron. Ha Debrecenben jársz szólj
Ne irígykedj...
Ez olyan mint amikor szemet vet az ember valami manökenre
Öntheti rá a zsetont számolatlanul és csupa szopás vele az élet
De fel lehet vágni az opeles- Volkswagenes haverok előtt
A boto se vesz at lomot.
Nem szenvedsz tovább a K7-tel?
Bontója van valakinek?
térjünk vissza a fő témához:
https://racingbazar.hu/adatlap...
Igen, én mindig "furcsa ember" voltam, és most is az vagyok! A nyájba belesimuló birkából van annyi, hogy a Dunát lehet velük rekeszteni! Ilyen soha nem akartam lenni! A szakmámat is ezért szereztem jelessel! Ezért szokásom mondani, hogy én vagyok a nyájból kiemelkedő, a szamár!!
Volt ott vétlen is.
De remélem már jól megrágtad ezt a témát, mielőtt lenyeled?!
Nem a baleset tetszik" hanem az, mennyi hülye volt egy rakáson ! De Te nyugodtan sírhatsz a baromságukon!
Igen,néha érdemes kockáztatni.Az emberi hülyeség nagyon komoly tényező!
nekem már olyan is jutott osztályrészűl. hogy löveggel mentem az ellenséges cap-ba és megnyeretem a csatát a csapatnak igaz ilyen csak egyszer volt. Annyi balfasz gyűlt össze mind két oldalon, hogy ezt muszály voltam megléppni és bejött mondjuk ez olyan 3-as szint környékén volt még
Hm,amivel mentem az egy vk 16.02 Leopard.Tier 5 light.Alapvetően ez csak felderítő jármű,nem közvetlen harcra való,mert papír vékony,viszont gyors.Amiket kilőttem,medek,meg td-k,nameg két arty.Ha az arty-k nem teljesen dilettánsok-mert azok voltak-simán kivettek volna egy lövéssel.Én nagyon sokszor lőttem ki arty-val scout-ot.Álltalában a csata vége felé szoktunk eljutni a lövegekig,amikor már igencsak le vagyunk amortizálva.De mindegy.Ennél a lényeg igazából az volt,amiért lefotóztam,hogy milyen balfasz csapatban voltam,hogy felderítő tankkal kellett megmentenem a csatát.
A megyei pártbizottságnak kellene egy teve hogy betegyék az üres karámba ahonnan elpusztult a teve!! De ilyen sehol nincs. Nem gond mondja az AVH! fognak egy lovat, beviszik a vallató szobába, és 2 felgyúrt ingujjú eetárs elkezdi verni! Szegény ló mit is tehetne harmadnapra töredelmesen bevallja, hogy Ő bizony teve!
Az elefánt kérdezi a tevétől:
- Miért a hátadon hordod a melleidet?
- Hmm, furcsa kérdés ez annak a szájából, akinek a pöcse az arcán lóg.
Ez az M3- as baleset képe, az a csúszási nyom nagyon olyannak tűnik, mint amikor telibevernek egy kocsit és a legalsó része, vagy vonóhorog hozzácsapódik az aszfalthoz, ehhez szerintem menet közben nem kis sebességkülönbség kell.
Nics azzal probléma, hogy itt vagy, írogatsz, hozzászólsz, és azzal sincs baj, hogy nem vagyunk egyformák.
Így kerek a világ.
Viszont amiről fogalmad nincs, arról ne közölj tényeket, ne törj pálcát emberek feje felett, események felett!
Szerintem ennyire egyszerű.
Kislányom volt itt a motoros barátod?megkínáltad üdítővel?
Igen volt,megkínáltam.
És kétszersűltel?
Nem, háromszor.