Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs az offért skacok de máshova nemtudtam felrakni
8hónap leforgása, jóétvágyat judit..
Judyh
Yamaha párti vagyok de ezt a gépet meglovagolnám, nagyonszép
azt csinálsz amit akarsz,csak mondom:)
jó ... majd ha kiraboltam egy kispostát, vagy otp-t
Szerintem mindenki azt csinál a motorjával autojával amit akar, ugy szépíti, egyediesíti ahogy neki tetszik. Tudnék felrakni olyan 440es volvorol képet ami rommá van tuningolva, az ipsének igy tetszik hát csinálja. szerintem
volvonál nálam ez fér bele
egy volvo-n nem szabad ilyen "hülyegyerek" tuningot csinálni.Az olyan mintha nem is tudom...Sor4es blokkot tennél egy VFR 800ba...érted...
Nagyon köszönöm srácok Fasza lett mindkettő
Én is alkottam egy kicsit. Ha valami ferde azért a szememben lévő fémdarab a felelős
nah most már morcos a Volvo
Valaki elkészítene a motoromon némi apróságot?
Ha szépen kérem :)
A két kereket kellene krómozni teljesen!
Gyöngyházfekete festés :D
Átlátszó fehér plexi! ENNYI! :D
Mert lehet hogy fekete lesz a gép télen :D
Meg egy hayabusa matricát az oldalidomra :)
ENNYIT KÉRNÉK :)
Szülinapomra XD
oh, megköszönném akkor tolok pár képet, aztán kiválogatod neked melyik felelne meg
hát legegyszerűbb és legkönnyebb a GIMP nevezetű program de több lehetőség van a PhotoShop nevű programban ahol komolyabban lehet dolgozni az adott géppel, ennek a legújabb verziója ami magyar a CS5 ha minden igaz. nem akarok reklámot csinálni de a hvtm.hu oldalról tanultam személy szerint a dolgok nagy részét, ahol képekkel vannak illusztrálva a mozdulatok
Mien porgival csináljátok a mocikat?v is szinezitek és alakitsátok átt?
előre is köszzi
ha visszalapozol, találsz egy audist amit én csináltam van rajta morcosítás ha minden igaz, ha gondolod neked is varázslok
Szevasztok!

Foglalkozik köztetek esetleg valaki, autó tuning-al is? Próbálnám a kocsim "morcosítani", de rohadtul nem tudom megcsinálni esztétikusra valaki segítene? Előre is köszi. :) Ha van jelentkező, küldök fel pár képet
Elkészült a fejidom faragás. Az alap volt egy K2-es, a fényszóróját cseréltem egy K4-esére. De így a festés is kissé módosult a fejidomon. Az első kép amiből kiindultam. (Csak hogy ellenőrizd, hogy biztos K2-es e ) Aztán a második kettő pedig a grafika, fekete illetve sárga körvonallal. Remélem tetszik. Üdv!
vagy ha találnál magadnak olyan 2002est amit jól tudsz szerkeszteni bele faraghatnád a 2004es elsö lámpáját
Szia a sárga körvonalas már majdnem tökéletes csak úgy alakult hogy sikerült szereznem egy K4-es elsö lámpát és ezzel lesz össze rakva az idom garnitúra és jó lenne ha erre is kitalálnál valami jó grafikát oldalról amúgy sem látszódót normálisan.
Elkészültem az átalakításokkal. A fejidomot két módon alakítottam át, válaszd ki melyik a szebb. Megcsináltam a sárgát is, bár az nem különül el annyira a fehértől mint a fekete. De döntsd el Te melyik a jobb. Ha még változtatnál valamit írj nyugodtan. Üdv!
Na szóval NAGYON JÓ LETT de azért lehet még finomítani először is a neved helyezd el valahová tényleg komolyan gondoltam
és a fejidomba kötnék bele kicsit olyan mint amikor valakinek át vágják a torkát fültől fülig nem ? jobb lenne ha a lámpa alatti rész egyszerűen azzal az ívvel bele menne az aljába is.
Ja és a fekete körvonal helyett lehetne sárga ?egy próbát megérne szerintem
HÁTEZKIBEBASZOTTULJÓLNÉZKI egyenlőre mást nem tudok mondani
Ne haragudj! Csak a munka miatt napi 1 órát tudtam szerkesztgetni és 2 napba telt csak a vázlat, hogy mégis mi legyen az alap dizájn. Végül elkészült az első tervem, két verzióban. (csak a felni szín különbözik) Remélem ez már közelebb áll az elképzeléseidhez. Viszont ha nagyon messze lennék tőle, akkor adhatnál pár irányvonalat, hogy merre induljak el. Várom a reakciód! Üdv!
Hali! Milyen progival tudok motort tuningolni virtuálisan? Tudnátok vmi ötletet adni? Pls válaszoljatok. Köszi