Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Az lehet, hogy téged láttalak Encsen pénteken? Este 6körül. Szép tdr én is azt szerettem volna, de aztán jött a pegaso .
Sziasztok. Segítene nekem vki? A mocimat újra szeretném festetni, de nemtudom h milyen szín állna jól neki. Gondoltam ti meg tudjátok mutatni h meikkel lenne szebb. Én aranysárgás barnán gondolkodtam, illetve narancssárgán, de más színekre is vevő vagyok ha jól néz ki :P Előre is köszi
Köszi kurva jó lett:P
Szia Pinkroli! Megcsináltam, ahogy megbeszéltük. 'Rockstar' replika lett. A házatokat is kicsit átalakítottam. Aki nem látták az eredeti képet, azoknak szól a második kép, ami összehasonlítja az eredetit az újjal. Üdv!
Köszönöm.
Basszus te nagyon ügyes vagy! Szép munka
Itt a Monster Energy!
Örülök, hogy tetszik. MSN : justin_barnes18@hotmail.com
Gondolkodtam Monster, Rockstar meg RedBull dizájnba is de valahogy ez a letisztult Yamaha dizájn jobban tetszett. MSN-en szerintem csak este 6 felé találsz meg. Üdv!
ja még vmi ha 1 msn címet tudnál adni akk még megbeszélhetnénk 1-2 ötletet mocival kapcsolatban ;)
köszii szépen h megcsináltad ;)
am meg tudnád csinálni vmi fekete designal is?
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazdmeeeeeeeeeeeeeeg!
az a második ami saját tervezésed az kibebaszottul jól néz ki :D
naon teccik
az a legjobb belehülyültem :D
Csináltam még egy teljesen fehér verziót és egy saját tervezésű grafikát is.
köszi szépen h megcsináltad igényes és szép munka. minden elismerésem is köszi szépen ;)
Szia zsolti922!

Megcsináltam amit kértél. Van eredeti és fekete felnis is, illetve csináltam egy 'saját' verziót is. Azt nem tudom, hogy az tankborításról is elakarod e tüntetni a matricákat, így azokat nem bántottam. Remélem tetszik.
sziasztok
a képen látható mocimat szeretném ha vki megcsinálná nekem. :)
anyit kellene rajta csinálni h az idomok és a tank is fehér legyen, légszűrőházon ne legyen matrica. és az oldalidomokra meg a rajtszámtartóra a 126os számokat felrakni. ja igen telóvédő fekete.azt nem tom még h sztetek a felnik feketék legyenek vagy maradjanak? a legjobb lenen ha vmi megcsinálná mind2 verziót.
előre is köszi
Helló.Nem tudná valaki nekem is módosítani egy kicsit a motorom amikor van egy kis ideje? Most került hozzám de így egy kicsit egyszerű :nem kell más csak valami matrica rá felnicsík esetleg. itt a kép róla(grizzly12)
Az első képet én csináltam telefonnal, de a másodikat netről szedtem (csak kicsi a felbontása).
Sziasztok!
Lenne egy hatalmas kérésem. Megtudná nekem csinálni valaki egy Honda NSR 125 JC20-as moci fényezését egyszer fekete és grafit metal kombinációval és egyszer a képen látható módon kék és fekete kombinációval, a felni mindenképp fekete legyen, valamilyen felnicsíkkal. Ha megoldható akkor matricákat is dobhatnátok rá (ha lehet akkor a képen látható matricákat, meg persze a yamaha helyett egy Honda, és még valahova egy NSR felirat).
jUDITH HAJA ............
Látom tese gyurmázol:D
Nem rakja fel a képet.Megpróbálom még 1x
Szép fejlődés
1.képden sörösüveg effektus volt.Lefele szélesedtél.De aztán alakulsz.
Itt egy kép az én alakulásomról.6 hónap meló természetesen tisztán.(bár ez meglátszik).Első képemen lehet röhögni.Mert már én is csak röhögök rajta