Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm a segítséget.
Köszi, jól esik a dicséret. Ha lesz időm szívesen átalakítom a DT-det is, csak most elég sok a 'munka'. De mihelyst minden kész írok neked egy választ, hogy küldheted a képeidet, aztán kitalálunk valamit.
Szia!
A legegyszerűbb program a Gimp. (És ez ingyenes is) Habár a Photoshop egy butított verziója, nekem nem tetszik annyira. A másik program amit szerkesztésre használunk a Adobe Photoshop, ennek több verziója van, én a CS3-at használom. Magyarosítva a CS5-ig érhető el. A Photoshop legújabb verziója még csak angolul van. (ha jól tudom) Remélem tudtam segíteni.
Látom vágod a dolgokat!
Ha esetleg unatkoznál akkor a DÉTÉM-ből is csinálhatnál valamit! Pl.: 18-as első kereket bele...SM (ha tudsz ilyet). Vagy amit gondolsz...ahogy látom vannak fasza ötleteid. Ha sokáig tart vagy valami akkor nem muszáj csak amikor megláttam az előző munkádat megtetszett az ötlet!
TL1000 az első telók.
Jó persze!
SZIASZTOK.Meg tudnátok nekem mondani hogy mien progit használtok?ELŐRE IS KÖSZI.
Ennek rápillanthatnál a lengőkarára, hogy jó lenne e , mert ezt beletudnám faragni.
A lámpa használható már be is építettem, az R1 faridom már szintén rajta van, de a lengőkar továbbra sem használható. Körülnézek én is bikepicsen. Egyébként mondtad hogy elöl fordított teló legyen. Itt gondoltál konkrétan valamelyik motor első teleszkópjára? Mondjuk itt is lehetne GSX-r, ha mára lengőkar is az?
Martin ennek az a hátsó villája ami nekünk kell.
Azt a tartót és a plexit, dobd le róla!
Lámpa. Remélem használható.
Szia! Semmi baj, azért raktam fel, hogy megtudjam min kell változtatni. Ahogy írtad a lengőkarral az a baj, hogy pontosan ugyanabban a szögben kell állni, közel azonos felbontásban , fényerő- kontraszt arányban. Ha mindezt figyelembe vesszük már nem is olyan könnyű találni egy '02-es GSX-r lengőkart. Ezek ellenére én is keresem. Egyébként a faridom nem R1, mert ezt magam terveztem, de akkor cserélem R1-re. Meg akkor a lámpa is cserés, bár az megint nem lesz könnyű. Megpróbálom, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Üdv!
"kedves" *** Mr. Yamaha ***

látom, itt nem dicsekedtél el azzal, hogy a mástól lenyúlt képpel dolgozol... Pedig idevaló lenne nem?
Szép munka, elismerésem - csak egy kissé gerinctelen. Ha már más képével akarsz szórakozni az lenne a minimum, hogy feltünteted az eredeti kép készítője nevét, vagy írsz neki egy mailt, hogy felhasználhatod-e (igen, ott az adatlapomon).

Lentebb a nyers kép, majd a saját magam általam szerkesztett, végül a Mr. munkája...
Szia Martin! Pedig lengővillát küldtem. Az a gond, hogy a perspektívája olyan kell legyen, amit könnyen be tudsz illeszteni? Akkor keresgélek majd. Amúgy jó amit készítettél. De. A lámpát MT-03 ra kéne lecserélni. Ez nem tetszik. Itt van egy kép a lámpáról. A seggét is majdnem eltaláltad én is R1 re gondoltam csak a 2002-s re. A teló fordított kéne. Ja és ha lehet akkor legyen egy olyan is aminek nincs kicserélve a segédváza hanem gyári. A többi minden mehet. Mindentől függetlenül, alakul szépen! Azért remélem nem gond, hogy valami nem tetszik, és azt elmondom. Köszönöm az eddigieket.
Nos elkészült az első verzió. Festés még nem igazán van, csak a faragás eredményét akarom megmutatni, hogy jó úton haladok e. Kapott hasidomot (tervek szerint a kipufogódob a hasidomban elrejtve van), a segédváz teljesen át lett alakítva, teljesen új faridommal. Hátsó részhez sajnos nem találtam GSX-r lengőkart, úgyhogy helyettesítenem kellett egy R1 lengőkarral. De ezt majd próbálom javítani. Előre felment az MT-01 lámpa. Kapott új lábtartókat és szép nagy légyszűrőt. Végül egy alap hófehér fényezést, kis kékkel. (De mint írtam festés tervek még lesznek) Remélem tetszik, ha bármit változtatnál írj. Bár még pár dolgot én magam is szépíteni akarok. A második kép az összehasonlítás. Lényegébe mindent kicseréltem, amit egy motoron lehet. Üdv!
Ok! Van köztük egy fehér, és kevés kis kék itt ott, az se semmi! Arról még küldök.
Írj ide is, meg emailt, akkor jobban észre veszem majd. Köszönöm!
Megkaptam mindent! Holnap nekiállok, de ez nem 1-2 napos munka lesz. Megpróbálom minél jobban kidolgozni. Majd jelentkezem! Üdv!
A villa.
Meg is vagyok. Küldöm őket levélben. Csak legyen elég tárhelyed!
Értem! Akkor semmi probléma nincs! Szóval, ha jól értem egy alap Bandit 1200 lesz átdolgozva? Nekem nem fontos a streetfighter fejidom, egy full gyári banditot is áttudok alakítani. És egy gyáriról 100%, hogy találsz nagy felbontású képet. Én is tudnék keresni csak én nem tudom, hogy milyen évjárat. Szóval ha találsz gyáriról képet dobd fel, tökéletes lesz az is.
Előre gondolkodtam kicsit, mert még a moci nincs nálam. 1 hónap múlva indul az építés, egy széria görbevázasból. A kéket csak azért dobtam fel, hogy szemléltessem a tervezett végeredményt. A hátsó villa egy 2001-2002-es GSXR1000 ből jön majd. A gondom az egyenlőre nem találok nagy felbontású képet. De mindjárt nekiesem még egyszer az internet túrásának. Köszönöm előre is.
Szia cool13!
Megtiszteltetés, hogy rám gondoltál! Nekem is nagyon tetszik ez a Streetfighter stílus, úgyhogy van ihlet bőven. De lenne egy kérésem. Nem tudom, hogy az első képen a Bandit a Tiéd e, de a képméret eléggé kicsi. Nehéz lenne szépen kidolgozni. Ezért ha kérhetném tudnál küldeni nagyobb kép(eket)? Az sem baj ha többet küldesz, különböző nézőpontokból. A másik kérdésem, hogy a hátsó lengővillánál milyenre gondolsz pontosan? Gixer 600/750/1000, illetve milyen évjáratban? Vagy esetleg olyan egyedit gondolsz, mint amilyen a második képen van? Kezdésnek ennyi. A képeket feltöltheted ide is, vagy elküldheted az e-mail címemre. (Adatlapomon megtalálod) Aztán kezdődhet a faragás. Előre is köszi. Üdv!
Sziasztok!
Martin tetszenek a dolgaid, ezért szeretnélek megkérni a képen látható (kék) gép színösszeállítására. A motor nagyrészt így fog kinézni, két dolog változik még ehhez képest. A hátsó lengővilla egy robusztusabb GSX-R, és az első lámpa Yamaha MT 03. A lámpa, mint a barnán. Ez a csoki szín se semmi igazából. Szóval nyugodtan engedd el a fantáziád, és ha lehet, akkor lehessen több közül is szemezgetni. Ha összejön a dolog akkor természetesen valahol a mocin jelzem a Design felelőst, a virtual topikból! Köszönöm!
Nem emlékszem hogy Encsen jártam volna pénteken :D Amúgy köszi szépen