Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Tesódnak megvan feketében de ha kell én is eltudom küldeni:) a gumis srác árul pályaidomot és neki is 600rr e van feketében küldött képeket:)
Segítsetek virtuálozók!

Akék színt áttudnátok varázsolni feketére?

Köszöntem előre is
jah elfelejtettem a válasz gomdra kattintani.. ha kell még látványterv akk adj a motorról nagyfelbontású képet és mond h mit akarsz.. :D ha tudok segítek
Quadoscsavo így sikerült megcsinálnom nemtom erre gondoltál e.. ha kellene még vmi akk msn v email mert fórumra ritkán járok..
Sziasztok valaki tudna nekem segíteni 1 látványterv kellene nekem a felnim pereme krómos kellene hogy legyen a küllős rész pedig olyan piros mint a motor nagyon sokat segítene előre is köszönöm
Sziasztok!

Kawasaki kx250f 2007 típusra: fekete felni-fehér küllő-kawazöld kerékagyat tudtok készíteni?

Előre is köszönöm.

Fehér küllőt még nem láttam krosszmotoron, de kawasaki fekete-fehér-zöld színekben megnézném, hogy képen hogy mutat, aztán ha jó, akkor jöhet a festés.
Elnézést az előzőből le maradt. Szóval ha fel van kapcsolva és úgy motorozok.
Szaisztok tervezem hogy majd egy egszerübb kis neon csövet a motorra valahova hátulra vagy előre az idom mögé. hogy büntetni vagy baszogatni fog-e a rendőr érte?
Remélem a láncon azóta húztál
Sziasztok,

A motoromról szeretnék valamiféle látványtervet, ha tud nekem valaki segíteni az írjon és küldök neki képet a motorról, meg hogy én mire gondoltam a matricázásba. köszi
Lenyestem a hátuljából, bár egy kevésbé összetett hátteres képpel egyszerűbb lenne.
Max betonkeverőt.
Ebböl tud valaki motort épitteni? köszi
bocsesz csak valaki kérte a képeket
még csak ismerkedek vele bocsi:D
oh, ilyenre nem is gondoltam de nem lett rossz! Köszi szépen!
a fekete az tulsagosan slankit egy ilyen kis motornal, szoval egy nagyobb tesot vettem alapul
A kép lemaradt!
Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem ezt a mocit csinálni 2 színűre (fekete/fehér) és piros/fehér felni csíkkal ? De ha valakinek van valami ütős színösszeállítás ehhez a mocihoz amivel nagyon ász lenne azt megköszönném. Most vannak az idomok festőnél és még nem tudom pontosan milyen színű legyen. ..Nagyon FONTOS lenne!

Előre is köszönöm a segítséget!
Köszönöm szépen a segítséget. Jó lett :)
hali mi foglalkozunk Airbrush-al akit érdekel az irjon az e-mail címemre és ott mindent meglehet beszélni pár mint van is a honlapomon! festünk sisakokat motorokat, kiegészitő elemeket stb... mindenre amire elképzelhető: www.rozsdi.hu
valaki a kéket át tudná fényezni ilyen pirosra ? ? ksözönöm
Hello. Valaki megcsinálná nekem h az IXS sisak olyan legyen mint az x-lite? Mert szeretném ilyenre fújnii, és szeretném megnézni hogy nézne ki... csak nagy vonalakban kellene csinálni, nem kell oldalt a díszek, csak fehér legyen :D köszönöm