Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali v.mi photoshop zsenit keresnék aki picit megtudná pimpelni a motorom... cserébe meghívnám egy virtuális sőrre
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy a 95-ös cbr 900 rr első lámpáját be lehet e valahogy szerkeszteni a 92-esébe aminek tudjátok 2 kerek különáló van de a fejidom eléggé hasonlít. Biztos csinált már valaki ilyet vagy csak én vagyok ilyen elvetemült?
Előre is köszi a tapasztalatokat, jó lenen tudni mielőtt megveszem hogy ne a kukába landoljon :D
Sziasztok!
Most matricázom a DT-met feketére. Tudnátok ajánlani valami szín össze állítást az idomokra? Tank az marad gyári. Valami YZ/WR es fehéres designre gonodoltam. Ha esetleg valaki dobna nekem össze, akkor az adatlapomon van egy csomó kép és kitudjátok választani a számotokra legjobb és könnyebb képet! Köszi előre is!
Hello!
Gyorsan összedobtam egyet, nem lett a legigényesebb munka, de azért látszik a lényeg .
Csáó srácok! Vannak eladó MONSTER,KTM,SUZUKI cuccok akit érdekel.... aki valamit ért a motorokhoz az tudja hogy hogy függ össze a monster meg a kawasaki.... Tehát minden kawasakishoz jár valami monster cucc.. Itt egy árlista a képen.... Nagyon olcsón adom őket.... Átvétel postai úton vagy személyesen....és ez még semmi.. októberre újabb cuccok: póló ,sapka, zokni,papucs...stb.
ja és nem tudjátok véletlenül hogy hol lehet eloxáltatni?
lassan átkéne festettnem a gépet. Szerintetek valami más szín összeállítás? ha valakinek van valami ötlete akkor megtudná szerkeszteni?:P
igen látszik
nagyon szépen köszönöm a segítségedet,nagyon sokat ért.
örök hála érte
Szia! Gyorsan összedobtam egy tervet, de elég kezdetleges lett. Az oldalidom aljánál pedig 'foltos' is , ez amiatt van , mert a fekete részeket nem igazán lehet átfesteni. De remélem a lényeg azért látszik. Üdv!
Persze ha van valami ötleted azt nagyon szívesen fogadom.
Igaz túl sok lóvét nem akarok rászánni, így is haver fogja lefújni,ez csak pályaidom
Hello
olvastam az adatlapodon,hogy segítenél ilyen virtuális tuning ügybe.Én télen akarom lefényeztetni a motoromat és kíváncsi lennék előtte,hogy hogyan nézne ki.Előre is köszi a segítséged.
Azaz! emlékszem ti meg horgászni mentetek pont vagy voltatok?
Zsír, én egy zöld robogóval voltam, te meg két gold wing méretü hajóval
Dede! Ha zöld kawasaki ninja 250-est láttál akkor de. Pont motoros túrán voltam.... Ja és elnézést hogyha kiraktam más robogóját csak ezeket találtam hirtelen a neten.. ha meglesznek az új munkák rakok fel képeket...meg videót...
Szeva! Te egy pár hete nem motoroztál dombóvár fele? Azaz nem veled beszélgettem a dombóvári mol benzin kúton? Zöld robogóval voltam:D
csak azért kérdem mer sikerült kiraknod haver motorját azt meglepődtem
Szia! NEm! A kép csak illusztráció én ennél szebbet rendezettebbet csinálok . A baj az hogy a gépem beszart és eltűnt róla minden a referenciamunkaképekkel együtt. Én nem csak állandót csinálok hanem olyat is amit ha akarsz kiveszel kézzel. és két csokit összedugsz... még videóm is volt hogy hogy szól.... csak az is letörlődött... Szóval a lényeg hogy sokkal jobbat csinálok...
a képeken a munkáid láthatóak?
Sziasztok srácok! Bármilyen típusú motorba (legfőképpen robogókba nagyobb dobozos motorokba, túramotorokba) építek hangrendszert, amit mp3-ról vagy telefonról vagy bármilyen jack kimentű készülékről lehet üzemeltetni. Általában 2X50 wattos vagy 2X100wattos hangszórokat használok(SAL,JBL árban fölfele haladnak de véleményem szerint mindegyik majdnem ugyanúgy szól) és ehhez építve erősítő. Érdeklődni zoli920319@citromail.hu vagy a 06-30-485-30-44-es telefonszámon lehet. Bármilyen színben, műanyag, fa vagy bőr anyagból is építek. Ezek mellett kérésre neonnal és leddel is tudom díszíteni. Egy átlag hangrendszer beépítéssel együtt 23000 Ft, ehhez jön hozzá pluszba hogyha más anyagból vagy neonokkal kéred. Átvétel személyes vagy postai úton.
Remélem elnyeri tetszésed
"Morcosítást" nem mertem bevállalni!
Megígérem, hogy valamit fogok kezdeni vele,de idő szűkében a türelmedet kérem. Üdv!
Köszi, hogy megpróbáltad
Ötletem az sajnos nincs.. Akkor talán valami logo-kat a szürke és fekete részekre talán...
Sziasztok! Ha van valakinek egy kis ideje szerkesztgetni, akkor a motorra kéne varázsolni egy kék felnicsíkot, lehetőleg amilyen színű a motoron a kék, és morcosítani egy kicsit a lámpát, fehér matricával!