Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nem tud valaki Yamaha R1-Z 250 -re 2db hátsó kipufogó dobot? Ha minden igaz TZR 250 -en is olyan van.
Elérhetőség: nagyzolcsi@gmail.com
Sziasztok.TZR250 (1KT-50le)motorikus és elektromos+apróság alkatrészek egyben 70eFt- 06703645442
Üdv
Ki mekkora távot nyomott le eddig a mocival? Úgy értem egyszerre mint túra. Lesz most debrecenben a Yamaha Máthénak egy túra 390km. és arra kéne elmenni. 60-80km enként megállás van. Az éérdekelne szerintetek vállalható e ha eddig nem volt gond a mocival?

Sziasztok!Nekem van egy 250tzr 1kt 86-os tömitö szetet szeretnék vásárolni hozá és ahoz szeretnék segitséget kérni,hogy hol lehet hozá venni vegy ha valakinek van eladó meg veném.
baszkiri azt hidtem h csak én vagyok idiótákkal körűlvéve
de látom jutott ide is
Hello sziasztok!Valaki tudna nekem segiteni.Yamha tzr 250 1kt 1986-os motoromhoz szeretnék vásárolni jobb oldali indeksz burát vagy minda kettöt.A be épitetröl van szó de gondolom vágjátok!H valaki tud segiteni e-amilben várom a segitségeket.Elöre is köszönöm!E-amil ciím:hilogic@citromail.hu
Reggelt.Hengerek,főtengely,deklik,elektromos cuccok+apróság..1Kt-50le hez.. 06703645442
Sziasztok
megmaradt a 3XV m után egy főtengely meg két jó hajtókar
meg a főtengelyen van két rossz elszálltak az alsó csapok
ha valakit érdekelne akkor írjon ide vagy 30 512 9874
Én vagyok az arogáns,nagyképü...és te akkor mivagy Látom nem érted az iróniát....Inkább hagyjuk is a témát.....
halinagy keres mindenkitöl.94-96ig 250es yzre keresek xivocsonkot membrännal.ha valaki tud segiteni,meköxönem.vagy valami bontot.
meg éerdklötem tisztelt úram!Hogy mennyi idös vagyok szerintem nemkell neked magyarászkodnom föleg nem egy arogáns nagyképü embernek mint te
Én nem hivtalak!Abban biztos vagyok.Minek nekem mégegy motor!A másik én csak kérdeztem,hogy nem e lehetséges!
sierras!Csak kiváncsiságból..nem te hivtál (véletlenül..)kb 2-3hete..hogy a motoromat megvennéd 50es ként...
Mivel soha az életben nem volt olyan, hogy legálisan 50-es papírral közlekedj egy 125-ös vagy nagyobb motorral ezért olyan ember sincs aki ilyenekkel foglalkozik.
Reggelt.Nem bántásból Te most komolyan hol élsz te,mennyi idős vagy?.......Ezek és hasonló ötletek hogyan születnek meg......
Én segitséget kértem nem fikázoválaszokat bumko faszok!Arra vpltam kiváncsi,hogy valakinrk van-e olyan ismeröse aki ilyenel is foglalkozik!Ha valaki tudna segiteni azt ténnyleg meg köszöném!
kiradírozod az 50 elől a 2-est
:)
Volna egy kérdésem!Nem lehetne a 250tzr 1kt-mett lepapirozni 50-re.Ha valaki tudna segitenni írna.Meg köszöném!Sziasztok!
50Le..és csal az óra
Nekem az Rd350ypvs forgalmijában 14KW van.
Nem hiszem,hogy kvarc óra csalhat ennyit.Vagy nem tudom.De valaki meg mondaná,hogy általában a 250tzr 1kt 86-os moci hány lóerös?Elöre is köszönöm!
ténnyleg annyit mért a kilométer óra.Most én nem arról beszéltem,hogy hude király motor hanem,hogy képtelenség az,hogy 27le legyen
Kicsit tulzás ám a 207 180max 190...az RC-63le megy annyit kb..
Köszönöm a választ!Azért gondolom,hogy nem 27le mert 207km/h menntem velle és nem hiszem,hogy téves mert kvarc kilométer órával lett bemérve.Ténnyleg jó gép motorikusan mint esztétikailag!