Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom mire gondolt a telefon a "lárfy" szónál mert az lágy akart lenni eredetileg
Anyámék kb 100méterre laknak ott meg párszor ki lett ganézva a vízkő
Többnyire a fűtőszállal együtt mert vastagon rá van kötve
Szóval bukó a lárfy víz elmélet
Gázbojler jobb mint a villany, ilyen egyszerű
ini a karszthegységben lakik
Ez jelenleg igaz is, hogy az európai népek összességében nagyobb potenciállal rendelkeznek, ezért tartunk ott ahol, de észre kell venni, hogy ez a fejlettség olyan társadalmi gondolkodást, ránk erőltetett - nincs jobb szavam rá - birkaságot eredményez, ami kiszolgáltat minket azokkal szemben, akikben azok az erkölcsi gátak, vagy felelősségteljes gondolkodás soha nem volt és nem is lesz meg. Egyszerűen bemész a bokszmeccsre és az a taktikád, hogy nem üthetsz és majd jól elhajolsz mindig..na ez a taktika egyenes út a KO-ig.
Egy társadalmon belül akár 10%-os olyan közösség, ami teljesen nyíltan szembe helyezkedik a normákkal olyan folyamatokat indíthat el, aminek a következményeit megjósolni sem lehet, ami jelenleg tőlünk nyugatra folyik az még csak bemelegítésnek sem tekinthető ahhoz képet, ami törvényszerűen be fog következni sajnos.
Költözz ide, majd nem lesz az
A bojler csakis tartályos lehet
Az átfolyos az vizmelegitő.
Persze hogy gyülik, csak szerencsés helyen lakik, és lágyabb a vizük.
15 éve megvan
2éve engedtem le mert lejjebb tettem a falon
Akkor belenéztem olyan tiszta,mint a cigány pina egy gyors fürdés után
Majd nézd meg jobban azt a budi tartályt
Ha buborékol, akkor már ellepte a vizkö a fütöszálat. Ha telibe viz éri, akkora a höelvonás, hogy nem tud forrni. Ha jo a biztonsági szelep, akkor ezesetben nem is fog csepegni.
Tartályos a gázbojleretek? Mert abban bizony ugyanúgy gyűlik a vízkő mint az elektromosban (nekünk 60 literes, tartályos van). Pár évente illik kitakarítani.
Budi tartákyban valami nyálka -szerű cucc van meg rozsda
De ez pár mm vastag még 5 év múlva is
A fűtőszál meleg és ha,nem is vadul buborékolva,forr de forr
Pl nekünk a gázbojlernél nem csepeg a biztonsági szelep ha melegíti a villanyoknál igen (legalábbis annál a háromnál amit ismerek) szó al a hőtágulás mellé van némi buborék is
De nekem mindegy... a gázbojlerünk 15 év után is tiszta nem kell buzizni a vízkővel
Ez egy nagyon kedvtelős magyarázat. Persze, rá lehet fogni, hogy a körülmények nem voltak ideálisak, de akkor az Új-Zélandi (példa csak a többől) bennszülöttek miért vitték "csak" annyira, amennyire? És ők sem haltak ki.
Volt itt pár oldallal hátrább, hogy az IQ versenyben az ázsiaiak a nyerők. Lehet. csak én úgy gondolom és hiszem is, hogy igazam van, hogy eredményességhez rettenetesen sok minden kell, ész, erő, kitartás, szorgalom, fogékonyság, állhatatosság, alázat, összetartás, stb.
Ha ebből egy is hiányzik, már megelőzik őt, őket.
Én itt látom az európai népek, az "árja faj" győzelmének okát, ha lehet ezt így mondani. Mindenből megvan az, ami ehhez kell. Persze, azért ez is szubjektív. Kimerné mondani, hogy az új-zélandi bennszülöttek nem győztesek a maguk módján, gépek nélkül, minden nélkül nyilakkal idáig kurva jól eléldegéltek.
Az sosem volt magyar gyarmat, mert a monarchia nem jelentette be rá az igényét.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Ferenc_József-föld
Itt van melyiket nyissam meg?
Ja, az bocsánatos bűn akkor, volt már nekem is olyanom egyszer.
;-)
látom kötözködni akarsz Beütöm b@zdmeg, de akkor talájak valamit mert morcos leszek
Köszi!! Jól jön majd, ha esetleg nem találok a bojlerben nehogy már fölöslegesen szedjem szét.
+ a Ferenc József föld...
az északi sarkkörön túl...
írd be googleba ...
minek évszám ? nem mindegy , hogy mikor volt és mennyi?

azt mondtad , hogy nem volt , Én meg azt , hogy tévedsz...